Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.lga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Rozpis soutěže 2.liga muži SVČ
podzim - 1. kolo
19.9.2015
11:00
AD001
HC Kolín
-
HK Slavia Praha
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
19.9.2015
13:00
AD002
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
HK FCC Město Lovosice B
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
19.9.2015
17:00
AD003
Liberec Handball
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
19.9.2015
17:00
AD004
Lokomotiva Louny
-
1.HC Pardubice
Jaroslav Lorenc
,
Stanislav Štrebl
,
19.9.2015
18:00
AD005
HC TJ Náchod "B"
-
Sokol Kobylisy
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
19.9.2015
17:00
AD006
TJ Chemička Ústí n.L.
-
ElektroPraga Jablonec
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
podzim - 2. kolo
28.10.2015
18:30
AD007
HK Slavia Praha
-
ElektroPraga Jablonec
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
26.9.2015
12:30
AD008
Sokol Kobylisy
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
27.9.2015
17:00
AD009
1.HC Pardubice
-
HC TJ Náchod "B"
Jaroslav Artl
,
Vilém Novotný
,
26.9.2015
17:00
AD010
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Lokomotiva Louny
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
27.9.2015
17:30
AD011
HK FCC Město Lovosice B
-
Liberec Handball
Jan Špaček
,
Jaroslav Lorenc
,
26.9.2015
11:00
AD012
HC Kolín
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
podzim - 3. kolo
4.10.2015
14:00
AD013
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
HK Slavia Praha
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
3.10.2015
17:00
AD014
Liberec Handball
-
HC Kolín
Dalibor Pavlát
,
Luděk Točík
,
3.10.2015
17:00
AD015
Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice B
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
3.10.2015
18:00
AD016
HC TJ Náchod "B"
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Pavel Blanar
,
3.10.2015
17:00
AD017
TJ Chemička Ústí n.L.
-
1.HC Pardubice
Jaroslav Lorenc
,
Stanislav Štrebl
,
3.10.2015
17:00
AD018
ElektroPraga Jablonec
-
Sokol Kobylisy
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
podzim - 4. kolo
11.10.2015
17:00
AD019
HK Slavia Praha
-
Sokol Kobylisy
Jaroslav Artl
,
Vilém Novotný
,
11.10.2015
17:00
AD020
1.HC Pardubice
-
ElektroPraga Jablonec
Adam Beneš
,
10.10.2015
17:00
AD021
TJ Sokol Bělá p.B.
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Jan Kříženecký
,
Jiří Žďárský
,
11.10.2015
16:00
AD022
HK FCC Město Lovosice B
-
HC TJ Náchod "B"
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
10.10.2015
11:00
AD023
HC Kolín
-
Lokomotiva Louny
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
10.10.2015
16:00
AD024
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
Liberec Handball
Josef Gebauer
,
Jan Vitner
,
podzim - 5. kolo
17.10.2015
12:00
AD025
Liberec Handball
-
HK Slavia Praha
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
18.10.2015
17:00
AD026
Lokomotiva Louny
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Jan Špaček
,
Rostislav Tokoš
,
17.10.2015
18:00
AD027
HC TJ Náchod "B"
-
HC Kolín
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
17.10.2015
17:00
AD028
TJ Chemička Ústí n.L.
-
HK FCC Město Lovosice B
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
18.10.2015
17:00
AD029
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Martin Kasík
,
Stanislav Štrebl
,
18.10.2015
17:30
AD030
Sokol Kobylisy
-
1.HC Pardubice
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
podzim - 6. kolo
25.10.2015
15:00
AD031
HK Slavia Praha
-
1.HC Pardubice
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
24.10.2015
17:00
AD032
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Sokol Kobylisy
Vilém Novotný
,
Rostislav Tokoš
,
25.10.2015
16:00
AD033
HK FCC Město Lovosice B
-
ElektroPraga Jablonec
Karel Hladký
,
Jan Zelenka
,
24.10.2015
11:00
AD034
HC Kolín
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
25.10.2015
14:00
AD035
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
HC TJ Náchod "B"
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
24.10.2015
16:00
AD036
Liberec Handball
-
Lokomotiva Louny
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
podzim - 7. kolo
14.11.2015
17:00
AD037
Lokomotiva Louny
-
HK Slavia Praha
Martin Polák
,
Roman Smékal
,
14.11.2015
18:00
AD038
HC TJ Náchod "B"
-
Liberec Handball
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
14.11.2015
17:00
AD039
TJ Chemička Ústí n.L.
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
7.11.2015
17:00
AD040
ElektroPraga Jablonec
-
HC Kolín
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
15.11.2015
17:30
AD041
Sokol Kobylisy
-
HK FCC Město Lovosice B
Jaromír Halíř
,
Vilém Novotný
,
8.11.2015
17:00
AD042
1.HC Pardubice
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Karel Hladký
,
Jan Zelenka
,
podzim - 8. kolo
22.11.2015
15:00
AD043
HK Slavia Praha
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
22.11.2015
13:00
AD044
HK FCC Město Lovosice B
-
1.HC Pardubice
Jaroslav Artl
,
Jaroslav Průžek
,
21.11.2015
11:00
AD045
HC Kolín
-
Sokol Kobylisy
Jan Kříženecký
,
Vilém Novotný
,
22.11.2015
14:00
AD046
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
ElektroPraga Jablonec
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
21.11.2015
18:00
AD047
Liberec Handball
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
22.11.2015
17:00
AD048
Lokomotiva Louny
-
HC TJ Náchod "B"
Miroslav Matis
,
Josef Kokoška
,
podzim - 9. kolo
28.11.2015
18:00
AD049
HC TJ Náchod "B"
-
HK Slavia Praha
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
28.11.2015
17:00
AD050
TJ Chemička Ústí n.L.
-
Lokomotiva Louny
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
28.11.2015
17:00
AD051
ElektroPraga Jablonec
-
Liberec Handball
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
29.11.2015
14:00
AD052
Sokol Kobylisy
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Jan Špaček
,
Jaroslav Artl
,
29.11.2015
17:00
AD053
1.HC Pardubice
-
HC Kolín
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
28.11.2015
16:00
AD054
TJ Sokol Bělá p.B.
-
HK FCC Město Lovosice B
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
podzim - 10. kolo
8.11.2015
17:00
AD055
HK Slavia Praha
-
HK FCC Město Lovosice B
Jan Kříženecký
,
Vilém Novotný
,
5.12.2015
11:00
AD056
HC Kolín
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Jiří Svítek
,
Vilém Novotný
,
5.12.2015
16:00
AD057
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
1.HC Pardubice
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
5.12.2015
17:00
AD058
Liberec Handball
-
Sokol Kobylisy
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
5.12.2015
17:00
AD059
Lokomotiva Louny
-
ElektroPraga Jablonec
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
5.12.2015
17:00
AD060
HC TJ Náchod "B"
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
podzim - 11. kolo
12.12.2015
17:00
AD061
TJ Chemička Ústí n.L.
-
HK Slavia Praha
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
12.12.2015
17:00
AD062
ElektroPraga Jablonec
-
HC TJ Náchod "B"
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
12.12.2015
13:30
AD063
Sokol Kobylisy
-
Lokomotiva Louny
Jaroslav Průžek
,
Vlastimil Vlk
,
13.12.2015
17:00
AD064
1.HC Pardubice
-
Liberec Handball
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
12.12.2015
17:00
AD065
TJ Sokol Bělá p.B.
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
13.12.2015
17:00
AD066
HK FCC Město Lovosice B
-
HC Kolín
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
jaro - 12. kolo
21.2.2016
15:00
AD067
HK Slavia Praha
-
HC Kolín
Jaroslav Lorenc
,
Petr Pešek
,
20.2.2016
16:00
AD068
HK FCC Město Lovosice B
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Bohumil Brůna
,
Roman Smékal
,
20.2.2016
17:00
AD069
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Liberec Handball
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
21.2.2016
17:30
AD070
1.HC Pardubice
-
Lokomotiva Louny
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
21.2.2016
14:30
AD071
Sokol Kobylisy
-
HC TJ Náchod "B"
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
21.2.2016
17:00
AD072
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
jaro - 13. kolo
27.2.2016
18:30
AD073
ElektroPraga Jablonec
-
HK Slavia Praha
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
27.2.2016
17:00
AD074
TJ Chemička Ústí n.L.
-
Sokol Kobylisy
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
27.2.2016
18:00
AD075
HC TJ Náchod "B"
-
1.HC Pardubice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
27.2.2016
15:00
AD076
Lokomotiva Louny
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Roman Smékal
,
Jaroslav Lorenc
,
27.2.2016
18:00
AD077
Liberec Handball
-
HK FCC Město Lovosice B
Vilém Novotný
,
Milan Drobný
,
27.2.2016
16:30
AD078
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
HC Kolín
Lukáš Moravec
,
Lukáš Veselý
,
jaro - 14. kolo
6.3.2016
17:00
AD079
HK Slavia Praha
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
5.3.2016
11:00
AD080
HC Kolín
-
Liberec Handball
Aleš Podzimek
,
Jaromír Halíř
,
6.3.2016
16:00
AD081
HK FCC Město Lovosice B
-
Lokomotiva Louny
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
5.3.2016
17:00
AD082
TJ Sokol Bělá p.B.
-
HC TJ Náchod "B"
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
6.3.2016
17:30
AD083
1.HC Pardubice
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
6.3.2016
16:30
AD084
Sokol Kobylisy
-
ElektroPraga Jablonec
Josef Gebauer
,
Vilém Novotný
,
jaro - 15. kolo
13.3.2016
16:30
AD085
Sokol Kobylisy
-
HK Slavia Praha
Jaroslav Artl
,
Jan Špaček
,
10.4.2016
17:00
AD086
ElektroPraga Jablonec
-
1.HC Pardubice
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
12.3.2016
18:00
AD087
TJ Chemička Ústí n.L.
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
12.3.2016
18:00
AD088
HC TJ Náchod "B"
-
HK FCC Město Lovosice B
Marek Bečička
,
Tomáš Bubeníček
,
13.3.2016
17:00
AD089
Lokomotiva Louny
-
HC Kolín
Martin Kasík
,
Martin Polák
,
12.3.2016
17:00
AD090
Liberec Handball
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Milan Drobný
,
Luděk Točík
,
jaro - 16. kolo
20.3.2016
17:00
AD091
HK Slavia Praha
-
Liberec Handball
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
19.3.2016
14:00
AD092
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
Lokomotiva Louny
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
19.3.2016
11:00
AD093
HC Kolín
-
HC TJ Náchod "B"
Lukáš Moravec
,
Marta Sovová
,
20.3.2016
16:00
AD094
HK FCC Město Lovosice B
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
19.3.2016
15:00
AD095
TJ Sokol Bělá p.B.
-
ElektroPraga Jablonec
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
20.3.2016
17:30
AD096
1.HC Pardubice
-
Sokol Kobylisy
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
jaro - 17. kolo
3.4.2016
17:30
AD097
1.HC Pardubice
-
HK Slavia Praha
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
3.4.2016
16:30
AD098
Sokol Kobylisy
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
2.4.2016
17:00
AD099
ElektroPraga Jablonec
-
HK FCC Město Lovosice B
Vilém Novotný
,
Rostislav Tokoš
,
3.4.2016
11:00
AD100
TJ Chemička Ústí n.L.
-
HC Kolín
Milan Drobný
,
Stanislav Štrebl
,
2.4.2016
18:00
AD101
HC TJ Náchod "B"
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
2.4.2016
17:00
AD102
Lokomotiva Louny
-
Liberec Handball
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
jaro - 18. kolo
17.4.2016
17:00
AD103
HK Slavia Praha
-
Lokomotiva Louny
Jaroslav Artl
,
Jan Špaček
,
16.4.2016
18:00
AD104
Liberec Handball
-
HC TJ Náchod "B"
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
16.4.2016
15:00
AD105
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Michael Haramul
,
Marta Sovová
,
16.4.2016
11:00
AD106
HC Kolín
-
ElektroPraga Jablonec
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
17.4.2016
12:00
AD107
HK FCC Město Lovosice B
-
Sokol Kobylisy
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
16.4.2016
17:00
AD108
TJ Sokol Bělá p.B.
-
1.HC Pardubice
Petr Václavík
,
Jan Kříženecký
,
jaro - 19. kolo
23.4.2016
17:00
AD109
TJ Sokol Bělá p.B.
-
HK Slavia Praha
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
24.4.2016
17:30
AD110
1.HC Pardubice
-
HK FCC Město Lovosice B
Jan Kříženecký
,
Marta Sovová
,
24.4.2016
14:30
AD111
Sokol Kobylisy
-
HC Kolín
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
24.4.2016
17:00
AD112
ElektroPraga Jablonec
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Jaroslav Artl
,
Jan Špaček
,
23.4.2016
17:00
AD113
TJ Chemička Ústí n.L.
-
Liberec Handball
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
23.4.2016
18:00
AD114
HC TJ Náchod "B"
-
Lokomotiva Louny
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
jaro - 20. kolo
10.4.2016
17:00
AD115
HK Slavia Praha
-
HC TJ Náchod "B"
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
30.4.2016
17:00
AD116
Lokomotiva Louny
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Jiří Motl
,
Stanislav Štrebl
,
30.4.2016
17:00
AD117
Liberec Handball
-
ElektroPraga Jablonec
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
30.4.2016
15:00
AD118
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
Sokol Kobylisy
Luděk Točík
,
Jan Kříženecký
,
30.4.2016
11:00
AD119
HC Kolín
-
1.HC Pardubice
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
1.5.2016
16:00
AD120
HK FCC Město Lovosice B
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Jaroslav Lorenc
,
Martin Polák
,
jaro - 21. kolo
8.5.2016
16:00
AD121
HK FCC Město Lovosice B
-
HK Slavia Praha
Jaroslav Artl
,
Petr Pešek
,
7.5.2016
17:00
AD122
TJ Sokol Bělá p.B.
-
HC Kolín
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
8.5.2016
17:30
AD123
1.HC Pardubice
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Patrik Beránek
,
Jaromír Halíř
,
8.5.2016
14:30
AD124
Sokol Kobylisy
-
Liberec Handball
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
8.5.2016
17:00
AD125
ElektroPraga Jablonec
-
Lokomotiva Louny
Martin Polák
,
Martin Kasík
,
7.5.2016
13:00
AD126
TJ Chemička Ústí n.L.
-
HC TJ Náchod "B"
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
jaro - 22. kolo
15.5.2016
15:00
AD127
HK Slavia Praha
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
14.5.2016
18:00
AD128
HC TJ Náchod "B"
-
ElektroPraga Jablonec
Jiří Dvořák
,
Marta Sovová
,
14.5.2016
17:00
AD129
Lokomotiva Louny
-
Sokol Kobylisy
Jaroslav Lorenc
,
Roman Smékal
,
14.5.2016
17:00
AD130
Liberec Handball
-
1.HC Pardubice
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
14.5.2016
16:30
AD131
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Martin Přibyl
,
Lukáš Veselý
,
14.5.2016
11:00
AD132
HC Kolín
-
HK FCC Město Lovosice B
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.