Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jan Kříženecký
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
15.11. 16:00
AC041
L.Vršovice - H.Brod
26 : 30
2.liga muži SVČ
30.4. 15:00
AD118
Ml. Boleslav - Sokol Kobylisy
38 : 20
24.4. 17:30
AD110
1.HC Pardubice - HK Lovosice B
29 : 29
16.4. 17:00
AD108
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
31 : 26
20.3. 17:00
AD091
Slavia - Liberec
28 : 38
19.3. 14:00
AD092
Ml. Boleslav - Loko Louny
22 : 31
6.3. 17:30
AD083
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
35 : 29
21.2. 17:30
AD070
1.HC Pardubice - Loko Louny
19 : 24
12.12. 17:00
AD065
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
19 : 23
29.11. 17:00
AD053
1.HC Pardubice - Kolín
31 : 23
21.11. 11:00
AD045
Kolín - Sokol Kobylisy
24 : 23
8.11. 17:00
AD055
Slavia - HK Lovosice B
28 : 25
10.10. 17:00
AD021
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
25 : 28
2.liga starší dorostenci Č
24.4. 13:30
AH110
1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové
33 : 18
6.3. 13:30
AH083
1.HC Pardubice - Chodov
39 : 29
21.2. 13:30
AH070
1.HC Pardubice - Loko Louny
20 : 20
29.11. 13:00
AH053
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
28 : 23
21.11. 13:00
AH045
TJ Sokol Úvaly - Sokol Nové Veselí B
26 : 14
1.11. 15:00
AH049
Náchod - TJ Sokol Šťáhlavy
27 : 21
2.liga mladší dorostenci Č
24.4. 15:30
AK110
1.HC Pardubice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
31 : 25
16.4. 15:00
AK108
TJ Sokol Bělá p.B. - 1.HC Pardubice
25 : 24
6.3. 15:30
AK083
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
39 : 30
21.2. 15:30
AK070
1.HC Pardubice - Loko Louny
39 : 30
20.2. 11:00
AK071
Lokomotiva Vršovice - Náchod
22 : 22
12.12. 15:00
AK065
TJ Sokol Bělá p.B. - HBC Strakonice
28 : 26
5.12. 14:15
AK057
HBC Strakonice - 1.HC Pardubice
41 : 25
29.11. 15:00
AK053
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
32 : 33
21.11. 15:00
AK045
TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice
31 : 26
15.11. 14:00
AK041
Lokomotiva Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 26
1.11. 13:00
AK049
Náchod - Sokol Šťáhlavy
30 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.