Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jan Vitner
Mateřský klub
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
Rok narození
1989
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
10.10. 16:00
AD024
Ml. Boleslav - Liberec
25 : 26
2.liga starší dorostenci Č
4.10. 13:00
AH014
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Úvaly
17 : 27
2.liga mladší dorostenci Č
27.11. 19:00
AK052
Lokomotiva Vršovice - HBC Strakonice
30 : 30
19.9. 14:15
AK002
HBC Strakonice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
40 : 20
Český pohár žen
13.9. 18:00
AN005
Střešovice A - Č.Budějovice
26 : 28
2.liga ženy Z
13.12. 18:00
AS064
Astra - Č.Budějovice
29 : 23
8.11. 16:00
AS042
Astra - TJ Sokol Bělá
21 : 24
19.9. 12:30
AS002
HBC Strakonice - HC CHeLK
23 : 27
1.liga starší dorostenky - západ
13.12. 16:00
AUA064
Astra Praha - Loko Č.Budějovice
27 : 24
8.11. 14:00
AUA042
Astra Praha - Slavia
18 : 33
28.10. 10:30
AUA031
HC Plzeň - Astra Praha
24 : 14
4.10. 11:00
AUA014
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
24 : 29
1.liga mladší dorostenky - západ
28.10. 12:30
AVA031
HC Plzeň - DHC Plzeň
20 : 28
18.10. 13:00
AVA021
Slavia - HK Spartak Ústí n.L.
19 : 28
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
31.10. 12:40
SD-153/6
Cheb-CheLK - Házená Mělník
10 : 14
31.10. 12:00
SD-153/5
DHK B Most - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 19
31.10. 11:10
SD-153/4
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 9
31.10. 10:30
SD-153/3
Házená Mělník - DHK B Most
12 : 10
31.10. 09:40
SD-153/2
DHK B Most - Cheb-CheLK
9 : 11
31.10. 09:00
SD-153/1
Házená Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
6 : 16
Přebor Prahy mužů
5.10. 20:45
BA028
Praha 4 "B" - Tamburello
29 : 22
Přebor Prahy žen
15.1. 19:45
BB022
Střešovice A - Praha 4
33 : 13
4.1. 18:45
BB034
Radlice - Astra B
25 : 25
27.10. 19:45
BB018
Háje - DHC SVŠ Plzeň B
28 : 29
14.9. 18:45
BB007
Háje - Radlice
22 : 21
Přebor Prahy starších žáků
12.9. 15:00
BC028
Všenory - Dukla I
2 : 19
12.9. 13:50
BC026
Chodov - Dukla I
4 : 21
12.9. 12:05
BC023
Dukla - Všenory
29 : 5
12.9. 11:30
BC022
Dukla I - S.Vršovice
15 : 5
12.9. 09:45
BC019
S.Vršovice - Dukla
10 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.