Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Roman Smékal
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
20.3. 17:00
AC095
Libčice n. Vlt. - S.Vršovice
29 : 25
12.12. 17:00
AC064
Košutka - Č.Budějovice
28 : 25
5.12. 17:00
AC055
Šťáhlavy - H.Brod
25 : 25
2.liga muži SVČ
14.5. 17:00
AD129
Loko Louny - Sokol Kobylisy
46 : 35
27.2. 15:00
AD076
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
41 : 33
20.2. 16:00
AD068
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
29 : 30
14.11. 17:00
AD037
Loko Louny - Slavia
36 : 21
2.liga muži SM13
3.10. 17:30
AF015
V. Bystřice - Krmelín
40 : 19
1.liga starší dorostenci
7.5. 16:00
AG123
Talent Škoda JS Plzeň - HBC Strakonice 1921
34 : 35
20.2. 14:00
AG068
HK Lovosice - HBC Strakonice 1921
34 : 28
2.liga starší dorostenci Č
15.5. 16:00
AH127
TJ Sokol Šťáhlavy - Chodov
29 : 27
14.5. 14:30
AH129
Loko Louny - Sokol Nové Veselí B
37 : 15
27.2. 12:30
AH076
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
35 : 23
6.12. 16:00
AH055
TJ Sokol Šťáhlavy - 1.HK Dvůr Králové
25 : 20
14.11. 14:30
AH037
Loko Louny - TJ Sokol Šťáhlavy
27 : 25
2.liga starší dorostenci M
3.10. 15:30
AI013
V. Bystřice - HK Ivančice
38 : 31
1.liga mladší dorostenci
7.5. 14:00
AJ123
Talent Škoda JS Plzeň - V. Bystřice
34 : 37
20.2. 12:00
AJ068
HK Lovosice - V. Bystřice
43 : 43
22.11. 15:00
AJ047
HK B Most - Frýdek-Místek
35 : 31
2.liga mladší dorostenci Č
15.5. 14:00
AK127
Sokol Šťáhlavy - TJ Sparta Kutná Hora
39 : 28
14.5. 12:00
AK129
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
43 : 17
27.2. 10:00
AK076
Loko Louny - TJ Sokol Bělá p.B.
47 : 39
6.12. 14:00
AK055
Sokol Šťáhlavy - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
38 : 27
14.11. 12:00
AK037
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
25 : 32
Žákovská liga starších žáků
24.1. 17:00
AO070
Házená Mělník A - HK Lovosice "A"
20 : 32
24.1. 15:00
AO068
TJ Sokol Centrum Haná - Házená Mělník A
31 : 17
24.1. 13:00
AO066
Nový Jičín - TJ Sokol Centrum Haná
18 : 27
24.1. 11:00
AO064
HK Lovosice "A" - TJ Sokol Centrum Haná
16 : 26
24.1. 09:00
AO062
TJ Sokol Centrum Haná - HBC Strakonice
23 : 17
Žákovská liga starších žaček
13.2. 15:20
AP139
Slavia - Žeravice
26 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.