Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Martin Přibyl
Mateřský klub
Slovan Varnsdorf
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
14.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
14.5. 16:30
AD131
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
38 : 25
16.4. 18:00
AD104
Liberec - Náchod "B"
36 : 26
3.4. 16:30
AD098
Sokol Kobylisy - TJ Sokol Bělá
30 : 22
27.2. 18:30
AD073
Jablonec - Slavia
25 : 17
21.2. 17:00
AD072
Jablonec - Ústí n.L.
23 : 23
14.11. 17:00
AD039
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
36 : 30
3.10. 17:00
AD018
Jablonec - Sokol Kobylisy
27 : 20
19.9. 17:00
AD006
Ústí n.L. - Jablonec
25 : 25
2.liga starší dorostenci Č
27.2. 16:30
AH073
ELP Jablonec - TJ Sokol Šťáhlavy
21 : 38
21.2. 15:00
AH072
ELP Jablonec - Chodov
23 : 36
3.10. 15:00
AH018
ELP Jablonec - Sokol Nové Veselí B
25 : 30
1.liga mladší dorostenci
6.12. 15:00
AJ058
HK B Most - Sokol Nové Veselí
29 : 45
2.liga mladší dorostenci Č
16.4. 16:00
AK104
Liberec - Náchod
40 : 30
Český pohár mužů
30.8. 18:00
AM001
Liberec - Jablonec
24 : 19
2.liga ženy Z
19.9. 15:00
AS006
Ústí n.L. - S.Vršovice B
33 : 24
1.liga mladší dorostenky - západ
19.9. 13:00
AVA006
HK Spartak Ústí n.L. - Háje
27 : 28
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
17.10. 15:00
MH-204/10
Loko Louny - Slovan Varnsdorf
13 : 8
17.10. 14:20
MH-204/09
HK B Most - HSK Tygři Ústí n/L.
10 : 4
17.10. 13:00
MH-204/07
Slovan Varnsdorf - HK B Most
7 : 12
17.10. 11:40
MH-204/05
Loko Louny - HK B Most
8 : 12
17.10. 11:00
MH-204/04
HK Lovosice "A" - Slovan Varnsdorf
16 : 2
17.10. 10:20
MH-204/03
HSK Tygři Ústí n/L. - Loko Louny
4 : 12
Inter REG liga - Muži
26.9. 13:30
IRM005
Turnov - Ž. Brod
19 : 22
5.9. 11:00
IRM002
Česká Lípa - Ž. Brod
19 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.