Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Petr Václavík
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.9.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
3.4. 11:00
AC100
Zruč n.S. - Praha 4
21 : 30
22.11. 17:00
AC044
H.Brod - Košutka
18 : 29
2.liga muži SVČ
16.4. 17:00
AD108
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
31 : 26
20.3. 17:30
AD096
1.HC Pardubice - Sokol Kobylisy
41 : 25
18.10. 17:30
AD030
Sokol Kobylisy - 1.HC Pardubice
33 : 28
2.liga starší dorostenci Č
27.2. 13:00
AH075
Náchod - 1.HC Pardubice
28 : 36
14.11. 13:00
AH038
Náchod - Loko Č.Budějovice
28 : 24
10.10. 13:00
AH023
TJ Sokol Úvaly - Loko Louny
21 : 17
27.9. 10:30
AH010
TJ Sokol Bělá - Loko Louny
15 : 21
2.liga mladší dorostenci Č
8.5. 12:30
AK126
TJ Sparta Kutná Hora - Náchod
27 : 28
7.5. 13:00
AK121
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Sokol Šťáhlavy
25 : 31
30.4. 16:00
AK118
HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice
38 : 22
23.4. 16:00
AK113
TJ Sparta Kutná Hora - Liberec
24 : 26
16.4. 15:00
AK108
TJ Sokol Bělá p.B. - 1.HC Pardubice
25 : 24
3.4. 09:00
AK100
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Úvaly
36 : 27
20.3. 15:30
AK096
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice
33 : 15
27.2. 11:00
AK075
Náchod - 1.HC Pardubice
32 : 26
14.11. 11:00
AK038
Náchod - Liberec
21 : 27
10.10. 15:00
AK023
TJ Sokol Úvaly - Loko Louny
31 : 48
Český pohár mužů
29.8. 14:00
AM007
Kutná Hora - Slavia
25 : 39
Český pohár žen
12.9. 17:00
AN006
Astra - HBC Strakonice
23 : 21
Žákovská liga starších žáků
19.3. 16:15
AO190
Dukla Praha II - Liberec
28 : 19
19.3. 14:25
AO188
Napajedla - Dukla Praha II
13 : 27
19.3. 12:35
AO186
Dukla I - Napajedla
22 : 15
19.3. 10:45
AO184
Liberec - Napajedla
27 : 17
19.3. 08:55
AO182
Napajedla - HBC Strakonice
20 : 26
Žákovská liga starších žaček
13.2. 16:15
AP140
DHK Pardubice A - Házená Mělník
17 : 15
13.2. 14:25
AP138
DHK Litovel - DHK Pardubice A
18 : 18
13.2. 13:30
AP137
Házená Mělník - Slavia
7 : 35
13.2. 11:40
AP135
Slavia - DHK Pardubice A
29 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.