Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Martin Tůma
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.5. 17:00
AC127
Šťáhlavy - Zruč n.S.
22 : 35
7.5. 18:00
AC125
S.Vršovice - VŠ Plzeň
32 : 24
24.4. 17:00
AC109
Libčice n. Vlt. - Šťáhlavy
37 : 9
25.10. 17:30
AC034
Praha 4 - Zruč n.S.
31 : 21
17.10. 17:00
AC025
Č.Budějovice - Šťáhlavy
29 : 25
10.10. 16:30
AC020
Košutka - S.Vršovice
19 : 24
26.9. 17:00
AC011
H.Brod - Č.Budějovice
23 : 22
2.liga muži SVČ
24.4. 14:30
AD111
Sokol Kobylisy - Kolín
29 : 33
3.4. 17:30
AD097
1.HC Pardubice - Slavia
30 : 23
2.liga starší dorostenci Č
3.4. 13:30
AH097
1.HC Pardubice - TJ Sokol Šťáhlavy
29 : 30
17.10. 15:00
AH025
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Šťáhlavy
19 : 24
1.liga mladší dorostenci
15.5. 15:00
AJ130
HK B Most - Talent Škoda JS Plzeň
21 : 23
20.9. 15:00
AJ003
HK B Most - Zlín
34 : 18
2.liga mladší dorostenci Č
7.5. 14:00
AK125
S.Vršovice - Loko Louny
30 : 35
3.4. 15:30
AK097
1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy
33 : 29
8.11. 12:00
AK062
S.Vršovice - Náchod
21 : 19
24.10. 16:30
AK033
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - S.Vršovice
35 : 22
Žákovská liga starších žáků
20.2. 17:00
AO130
Náchod - HBC Strakonice
17 : 21
20.2. 16:00
AO129
Sokol V. Meziříčí - Zubří A
18 : 21
20.2. 14:00
AO127
HBC Strakonice - Sokol V. Meziříčí
25 : 13
20.2. 12:00
AO125
Sokol V. Meziříčí - Náchod
20 : 26
20.2. 10:00
AO123
Náchod - Zubří A
19 : 17
2.liga ženy Z
7.5. 16:00
AS125
S.Vršovice B - Milevsko
28 : 16
19.3. 18:00
AS073
S.Vršovice B - Slavoj Tachov
28 : 21
21.2. 16:00
AS076
Milevsko - TJ Sokol Bělá
17 : 33
20.2. 18:15
AS078
HBC Strakonice - Turnov
17 : 16
13.12. 18:30
AS063
Kobylisy B - Milevsko
23 : 16
5.12. 16:00
AS056
Turnov - TJ Sokol Bělá
13 : 17
8.11. 10:00
AS040
S.Vršovice B - Turnov
23 : 22
1.liga starší dorostenky - západ
12.3. 18:00
AUA091
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
24 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.