Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
17.4. 10:30
AA139
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
20 : 19
12.3. 18:00
AA126
HBC Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek
24 : 21
28.2. 17:00
AA114
KP Brno - SKP Frýdek-Místek
27 : 33
10.2. 18:00
AA097
M.A.T. Plzeň - Kopřivnice
27 : 17
13.12. 17:00
AA079
Kopřivnice - Dukla Praha
26 : 33
5.12. 18:00
AA074
HBC Ronal Jičín - HC Zlín
30 : 15
18.10. 10:25
AA039
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
21 : 27
3.10. 18:00
AA025
HC Zubří - Kopřivnice
37 : 28
26.9. 18:00
AA021
HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
30 : 21
19.9. 16:30
AA013
Dukla Praha - Kopřivnice
29 : 27
13.9. 10:20
AA009
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
26 : 26
5.9. 18:00
AA004
KP Brno - M.A.T. Plzeň
22 : 23
1.liga muži
10.10. 18:00
AB022
Dvůr Králové - Náchod
23 : 24
2.liga muži SVČ
20.2. 16:00
AD068
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
29 : 30
1.liga starší dorostenci
20.2. 14:00
AG068
HK Lovosice - HBC Strakonice 1921
34 : 28
2.liga starší dorostenci Č
10.10. 16:00
AH022
1.HK Dvůr Králové - Náchod
22 : 13
1.liga mladší dorostenci
20.2. 12:00
AJ068
HK Lovosice - V. Bystřice
43 : 43
Český pohár mužů
1.11. 17:00
AM055
Libčice n. Vlt. - HK FCC Město Lovosice
23 : 28
1.liga ženy
24.4. 15:00
AR113
Most B - Sokol V. Meziříčí
23 : 25
14.11. 16:00
AR047
Sokol V. Meziříčí - Most B
36 : 13
28.10. 15:00
AR036
Most B - J.Hradec
21 : 32
1.liga mladší dorostenky - západ
28.10. 12:30
AVA036
DHK Baník Most - J.Hradec
43 : 20
W.H.I.L.
14.5. 18:00
AW214
Sokol Písek - HC Plzeň
24 : 21
7.5. 17:00
AW193
SHK Veselí n.M. - HC Plzeň
28 : 19
5.2. 18:00
AW119
Baník Most - Sokol Písek
39 : 14
23.1. 16:30
AW093
HC Plzeň - Sokol Písek
22 : 18
22.11. 14:00
AW071
HC Zlín - Bemaco Prešov
26 : 16
27.9. 18:00
AW054
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
17 : 30
6.9. 17:00
AW004
SHK Veselí n.M. - Duslo Šaľa
27 : 28
1.liga mladší dorostenky 1-4
28.5. 16:00
VF002
DHC Plzeň - HK Ivančice
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.