Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Josef Kokoška
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.5. 17:00
AB115
Jičín "B" - Náchod
36 : 21
10.4. 17:00
AB100
Chodov - Sokol Přerov
40 : 27
19.3. 17:00
AB094
Dvůr Králové - Chodov
22 : 28
6.3. 17:00
AB079
Jičín "B" - HBC Strakonice
18 : 28
12.12. 17:00
AB066
Dvůr Králové - Sokol Přerov
33 : 15
28.11. 16:00
AB049
Náchod - Jičín "B"
36 : 33
18.10. 10:00
AB026
Starý Plzenec - HBC Strakonice
18 : 31
2 liga muži JZČ
25.10. 17:00
AC032
Libčice n. Vlt. - L.Vršovice
31 : 18
18.10. 11:30
AC026
VŠ Plzeň - Třeboň
21 : 19
2.liga muži SVČ
28.11. 18:00
AD049
Náchod "B" - Slavia
26 : 24
22.11. 17:00
AD048
Loko Louny - Náchod "B"
40 : 28
26.9. 11:00
AD012
Kolín - Ml. Boleslav
29 : 27
1.liga starší dorostenci
1.5. 15:00
AG115
Jičín - Dukla
22 : 36
6.3. 15:00
AG079
Jičín - HBC Strakonice 1921
27 : 29
5.12. 14:00
AG060
Dukla - Frýdek-Místek
38 : 26
2.liga starší dorostenci Č
7.5. 11:00
AH122
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Úvaly
20 : 27
10.4. 15:00
AH100
Chodov - TJ Sokol Úvaly
21 : 23
22.11. 14:30
AH048
Loko Louny - Náchod
30 : 18
11.10. 10:30
AH021
TJ Sokol Bělá - Chodov
20 : 32
1.liga mladší dorostenci
1.5. 13:00
AJ115
Jičín - Dukla
29 : 37
13.3. 15:00
AJ090
HK B Most - V. Bystřice
38 : 32
6.3. 13:00
AJ079
Jičín - V. Bystřice
33 : 29
5.12. 12:00
AJ060
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 20
2.liga mladší dorostenci Č
22.11. 12:00
AK048
Loko Louny - Náchod
47 : 28
26.9. 15:00
AK012
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice
33 : 36
Český pohár mužů
28.10. 14:00
AM068
S.Vršovice - Starý Plzenec
26 : 22
Český pohár žen
11.10. 13:00
AN015
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
24 : 19
Žákovská liga starších žáků
21.5. 17:30
AO290
Náchod - Dukla Praha II
18 : 22
21.5. 14:30
AO287
Dukla Praha II - S.Vršovice
19 : 13
21.5. 12:30
AO285
S.Vršovice - Náchod
16 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.