Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Lukáš Veselý
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.3.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.5. 17:00
AB126
Chodov - Náchod
32 : 26
17.4. 17:00
AB103
Jičín "B" - Starý Plzenec
23 : 30
3.4. 15:00
AB102
Starý Plzenec - Sokol Ostrava
28 : 27
13.12. 15:00
AB064
Talent Plzeň "B" - Sokol Ostrava
33 : 21
2 liga muži JZČ
20.2. 18:00
AC072
S.Vršovice - Zruč n.S.
30 : 24
22.11. 17:30
AC045
Praha 4 - L.Vršovice
36 : 19
14.11. 17:00
AC042
Košutka - Libčice n. Vlt.
24 : 26
2.liga muži SVČ
14.5. 16:30
AD131
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
38 : 25
27.2. 16:30
AD078
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 24
1.liga starší dorostenci
17.4. 13:00
AG103
Jičín - Karviná
23 : 29
13.12. 13:00
AG064
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Ostrava
25 : 21
17.11. 19:30
AG053
Talent Škoda JS Plzeň - Zubří
37 : 36
2.liga starší dorostenci Č
8.5. 15:00
AH126
Chodov - Náchod
26 : 24
1.liga mladší dorostenci
17.4. 15:00
AJ103
Jičín - Karviná
29 : 35
13.12. 17:00
AJ064
Talent Škoda JS Plzeň - HK B Most
26 : 15
17.11. 17:30
AJ053
Talent Škoda JS Plzeň - Zubří
27 : 36
2.liga mladší dorostenci Č
20.2. 16:00
AK072
S.Vršovice - TJ Sparta Kutná Hora
21 : 30
Český pohár žen
3.12. 18:30
AN024
SVŠ Plzeň A - Baník Most
16 : 34
11.10. 16:00
AN014
Astra - J.Hradec
26 : 24
Žákovská liga starších žáků
22.5. 16:15
AO260
Talent A - Dukla I
20 : 15
22.5. 13:30
AO257
Dukla I - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 15
22.5. 12:35
AO256
Karviná A - Zubří A
18 : 27
22.5. 10:45
AO254
Dukla I - Zubří A
16 : 14
22.5. 09:50
AO253
Talent A - Karviná A
21 : 16
1.liga ženy
7.5. 15:00
AR121
H.Brod - SVŠ Plzeň A
28 : 24
30.4. 15:00
AR117
Most B - Poruba B
27 : 29
9.4. 15:00
AR104
Most B - Olomouc B
17 : 20
5.3. 15:00
AR090
Most B - Zlín B
21 : 30
27.2. 13:00
AR084
Kobylisy - Poruba B
30 : 18
14.2. 14:00
AR067
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice
31 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.