Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jiří Dvořák
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
14.5. 16:00
AB128
Náchod - Olomouc
32 : 25
7.5. 17:00
AB121
Dvůr Králové - Jičín "B"
32 : 24
23.4. 16:00
AB114
Náchod - Starý Plzenec
28 : 27
21.2. 16:00
AB067
Jičín "B" - Sokol Přerov
34 : 26
21.11. 17:00
AB044
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B"
33 : 25
15.11. 10:00
AB042
Talent Plzeň "B" - Bystřice p.H.
26 : 27
24.10. 17:00
AB033
Dvůr Králové - Olomouc
14 : 19
17.10. 16:00
AB027
Náchod - Sokol Přerov
47 : 21
4.10. 15:00
AB015
Starý Plzenec - Dvůr Králové
31 : 24
27.9. 17:00
AB007
Jičín "B" - Olomouc
29 : 25
2 liga muži JZČ
8.5. 17:00
AC122
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 31
17.4. 17:30
AC106
Praha 4 - S.Vršovice
31 : 28
13.3. 18:00
AC086
S.Vršovice - Košutka
37 : 21
4.10. 17:00
AC015
VŠ Plzeň - H.Brod
26 : 22
2.liga muži SVČ
15.5. 15:00
AD127
Slavia - Ústí n.L.
33 : 28
14.5. 18:00
AD128
Náchod "B" - Jablonec
23 : 31
8.5. 14:30
AD124
Sokol Kobylisy - Liberec
36 : 43
23.4. 18:00
AD114
Náchod "B" - Loko Louny
33 : 48
17.10. 18:00
AD027
Náchod "B" - Kolín
28 : 25
19.9. 11:00
AD001
Kolín - Slavia
26 : 23
1.liga starší dorostenci
24.2. 19:00
AG067
Jičín - Zubří
25 : 35
15.11. 14:00
AG042
Talent Škoda JS Plzeň - Zlín
38 : 30
27.9. 15:00
AG007
Jičín - Handball KP Brno
32 : 21
2.liga starší dorostenci Č
13.12. 15:00
AH063
Sokol Nové Veselí B - Loko Louny
20 : 25
3.10. 13:00
AH016
Náchod - TJ Sokol Bělá
28 : 16
19.9. 13:00
AH001
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Šťáhlavy
29 : 19
1.liga mladší dorostenci
24.2. 17:00
AJ067
Jičín - Zubří
22 : 35
15.11. 12:00
AJ042
Talent Škoda JS Plzeň - Zlín
32 : 26
27.9. 13:00
AJ007
Jičín - Kopřivnice
29 : 27
2.liga mladší dorostenci Č
27.2. 12:00
AK073
S.Vršovice - Sokol Šťáhlavy
21 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.