Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
24.4. 15:00
AB110
Talent Plzeň "B" - Dvůr Králové
27 : 24
16.4. 18:00
AB105
HBC Strakonice - Chodov
26 : 23
13.3. 17:00
AB087
Chodov - Bystřice p.H.
28 : 21
13.12. 17:00
AB061
Chodov - Jičín "B"
27 : 29
21.11. 18:00
AB046
HBC Strakonice - Olomouc
32 : 29
24.10. 18:00
AB035
HBC Strakonice - Náchod
31 : 34
11.10. 17:00
AB020
Talent Plzeň "B" - Olomouc
40 : 23
19.9. 18:00
AB002
HBC Strakonice - Dvůr Králové
35 : 20
2 liga muži JZČ
30.4. 15:00
AC117
Č.Budějovice - S.Vršovice
27 : 23
29.4. 19:30
AC119
Praha 4 - Košutka
39 : 26
2.liga muži SVČ
14.5. 11:00
AD132
Kolín - HK Lovosice B
26 : 27
1.liga starší dorostenci
23.4. 12:00
AG110
Talent Škoda JS Plzeň - HK Lovosice
27 : 26
16.4. 16:00
AG105
HBC Strakonice 1921 - Frýdek-Místek
45 : 27
28.11. 14:00
AG049
Dukla - Jičín
38 : 21
21.11. 16:00
AG046
HBC Strakonice 1921 - Handball KP Brno
32 : 25
24.10. 16:00
AG035
HBC Strakonice 1921 - Dukla
25 : 37
17.10. 14:00
AG027
Dukla - Zubří
29 : 26
11.10. 13:00
AG020
Talent Škoda JS Plzeň - Handball KP Brno
34 : 25
19.9. 16:00
AG002
HBC Strakonice 1921 - HK Lovosice
28 : 32
2.liga starší dorostenci Č
14.5. 13:00
AH132
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
24 : 24
13.3. 15:00
AH087
Chodov - TJ Sokol Bělá
20 : 26
13.12. 15:00
AH061
Chodov - TJ Sokol Šťáhlavy
18 : 21
1.liga mladší dorostenci
23.4. 10:00
AJ110
Talent Škoda JS Plzeň - HK Lovosice
28 : 22
28.11. 12:00
AJ049
Dukla - Jičín
28 : 21
17.10. 12:00
AJ027
Dukla - Zubří
23 : 29
11.10. 15:00
AJ020
Talent Škoda JS Plzeň - Kopřivnice
30 : 26
2.liga mladší dorostenci Č
14.5. 15:00
AK132
TJ Sokol Úvaly - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 28
16.4. 14:15
AK105
HBC Strakonice - TJ Sparta Kutná Hora
31 : 27
21.11. 14:00
AK046
HBC Strakonice - S.Vršovice
43 : 17
24.10. 14:15
AK035
HBC Strakonice - Náchod
44 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.