Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Rozpis soutěže 2 liga muži JZČ
podzim - 1. kolo
20.9.2015
17:30
AC001
SK Praha 4
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
19.9.2015
18:00
AC002
TJ Jiskra Třeboň
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
19.9.2015
17:00
AC003
Loko České Budějovice
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Karel Hladký
,
Karel Hladký
,
20.9.2015
18:30
AC004
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Košutka
Jan Špaček
,
Petr Halada
,
nezadáno
00:00
AC005
TJ Bohemians Praha
-
Lokomotiva Vršovice
19.9.2015
18:00
AC006
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
Sokol Vršovice
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
podzim - 2. kolo
26.9.2015
17:00
AC007
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Sokol Vršovice
Pavel Mošna
,
Petr Sláma
,
27.9.2015
16:00
AC008
Lokomotiva Vršovice
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Jaroslav Průžek
,
Marta Sovová
,
nezadáno
00:00
AC009
TJ Košutka
-
TJ Bohemians Praha
27.9.2015
17:00
AC010
Sokol Libčice n. Vlt.
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
26.9.2015
17:00
AC011
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Loko České Budějovice
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
28.9.2015
12:00
AC012
SK Praha 4
-
TJ Jiskra Třeboň
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
podzim - 3. kolo
3.10.2015
18:00
AC013
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Jaroslav Artl
,
4.10.2015
17:00
AC014
Loko České Budějovice
-
SK Praha 4
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
4.10.2015
17:00
AC015
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
nezadáno
00:00
AC016
TJ Bohemians Praha
-
Sokol Libčice n. Vlt.
3.10.2015
18:00
AC017
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
TJ Košutka
Karel Hladký
,
Jan Zelenka
,
3.10.2015
18:00
AC018
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva Vršovice
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
podzim - 4. kolo
10.10.2015
18:30
AC019
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Lokomotiva Vršovice
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
10.10.2015
16:30
AC020
TJ Košutka
-
Sokol Vršovice
Jan Špaček
,
Martin Tůma
,
11.10.2015
17:00
AC021
Sokol Libčice n. Vlt.
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
nezadáno
00:00
AC022
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Bohemians Praha
11.10.2015
17:30
AC023
SK Praha 4
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
10.10.2015
18:00
AC024
TJ Jiskra Třeboň
-
Loko České Budějovice
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
podzim - 5. kolo
17.10.2015
17:00
AC025
Loko České Budějovice
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
18.10.2015
11:30
AC026
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Jiskra Třeboň
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
nezadáno
00:00
AC027
TJ Bohemians Praha
-
SK Praha 4
18.10.2015
14:00
AC028
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Adam Beneš
,
17.10.2015
18:00
AC029
Sokol Vršovice
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Karel Hladký
,
Jan Zelenka
,
18.10.2015
16:00
AC030
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Košutka
Jaroslav Artl
,
Jaroslav Průžek
,
podzim - 6. kolo
7.11.2015
15:00
AC031
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Košutka
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
25.10.2015
17:00
AC032
Sokol Libčice n. Vlt.
-
Lokomotiva Vršovice
Jiří Brejcha
,
Tomáš Lízl
,
24.10.2015
17:00
AC033
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Vršovice
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
25.10.2015
17:30
AC034
SK Praha 4
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
nezadáno
00:00
AC035
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Bohemians Praha
25.10.2015
17:00
AC036
Loko České Budějovice
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
podzim - 7. kolo
15.11.2015
10:00
AC037
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Lukáš Moravec
,
Karel Hladký
,
nezadáno
00:00
AC038
TJ Bohemians Praha
-
Loko České Budějovice
14.11.2015
18:00
AC039
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
TJ Jiskra Třeboň
Jaroslav Artl
,
Marián Šiška
,
15.11.2015
15:00
AC040
Sokol Vršovice
-
SK Praha 4
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
15.11.2015
16:00
AC041
Lokomotiva Vršovice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
14.11.2015
17:00
AC042
TJ Košutka
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Vilém Novotný
,
Lukáš Veselý
,
podzim - 8. kolo
21.11.2015
17:00
AC043
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
22.11.2015
17:00
AC044
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Košutka
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
22.11.2015
17:30
AC045
SK Praha 4
-
Lokomotiva Vršovice
Marta Sovová
,
Lukáš Veselý
,
21.11.2015
18:00
AC046
TJ Jiskra Třeboň
-
Sokol Vršovice
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
21.11.2015
17:00
AC047
Loko České Budějovice
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Adam Beneš
,
nezadáno
00:00
AC048
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Bohemians Praha
podzim - 9. kolo
nezadáno
00:00
AC049
TJ Bohemians Praha
-
TJ Sokol Šťáhlavy
28.11.2015
18:00
AC050
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
28.11.2015
18:00
AC051
Sokol Vršovice
-
Loko České Budějovice
Jaroslav Lorenc
,
Stanislav Štrebl
,
29.11.2015
16:00
AC052
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Jiskra Třeboň
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
28.11.2015
17:00
AC053
TJ Košutka
-
SK Praha 4
Jaroslav Průžek
,
Michal Nezbeda
,
29.11.2015
17:00
AC054
Sokol Libčice n. Vlt.
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jan Špaček
,
Jaroslav Artl
,
podzim - 10. kolo
5.12.2015
17:00
AC055
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Václav Chmelíř
,
Roman Smékal
,
6.12.2015
15:30
AC056
SK Praha 4
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
5.12.2015
18:00
AC057
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Košutka
Karel Hladký
,
Jan Zelenka
,
6.12.2015
17:00
AC058
Loko České Budějovice
-
Lokomotiva Vršovice
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
6.12.2015
17:00
AC059
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Sokol Vršovice
Karel Hladký
,
Lukáš Moravec
,
nezadáno
00:00
AC060
TJ Bohemians Praha
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
podzim - 11. kolo
19.12.2015
18:00
AC061
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Adam Beneš
,
nezadáno
00:00
AC062
Sokol Vršovice
-
TJ Bohemians Praha
13.12.2015
16:00
AC063
Lokomotiva Vršovice
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Vilém Novotný
,
Jaroslav Lorenc
,
12.12.2015
17:00
AC064
TJ Košutka
-
Loko České Budějovice
Martin Kasík
,
Roman Smékal
,
13.12.2015
17:00
AC065
Sokol Libčice n. Vlt.
-
TJ Jiskra Třeboň
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
12.12.2015
15:30
AC066
Jiskra Havlíčkův Brod
-
SK Praha 4
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
jaro - 12. kolo
20.2.2016
19:00
AC067
TJ Sokol Šťáhlavy
-
SK Praha 4
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
21.2.2016
17:00
AC068
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Jiskra Třeboň
Karel Hladký
,
Karel Hladký
,
21.2.2016
17:00
AC069
Sokol Libčice n. Vlt.
-
Loko České Budějovice
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
20.2.2016
16:30
AC070
TJ Košutka
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
nezadáno
00:00
AC071
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Bohemians Praha
20.2.2016
18:00
AC072
Sokol Vršovice
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Marta Sovová
,
Lukáš Veselý
,
jaro - 13. kolo
27.2.2016
16:00
AC073
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
27.2.2016
18:00
AC074
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
Lokomotiva Vršovice
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
nezadáno
00:00
AC075
TJ Bohemians Praha
-
TJ Košutka
28.2.2016
17:00
AC076
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
27.2.2016
17:00
AC077
Loko České Budějovice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jaroslav Průžek
,
Josef Gebauer
,
27.2.2016
18:00
AC078
TJ Jiskra Třeboň
-
SK Praha 4
Jaroslav Artl
,
Jan Špaček
,
jaro - 14. kolo
6.3.2016
12:00
AC079
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Jiskra Třeboň
Václav Chmelíř
,
Pavel Mošna
,
5.3.2016
13:30
AC080
SK Praha 4
-
Loko České Budějovice
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
5.3.2016
17:00
AC081
Jiskra Havlíčkův Brod
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
nezadáno
00:00
AC082
Sokol Libčice n. Vlt.
-
TJ Bohemians Praha
5.3.2016
16:30
AC083
TJ Košutka
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Adam Pospíšil
,
Jakub Uhlíř
,
6.3.2016
16:00
AC084
Lokomotiva Vršovice
-
Sokol Vršovice
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
jaro - 15. kolo
13.3.2016
16:00
AC085
Lokomotiva Vršovice
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
13.3.2016
18:00
AC086
Sokol Vršovice
-
TJ Košutka
Jiří Dvořák
,
Marta Sovová
,
12.3.2016
18:00
AC087
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Petr Laštovička
,
Lucie Zbožínková
,
nezadáno
00:00
AC088
TJ Bohemians Praha
-
Jiskra Havlíčkův Brod
13.3.2016
18:30
AC089
HK Slavia VŠ Plzeň
-
SK Praha 4
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
12.3.2016
17:00
AC090
Loko České Budějovice
-
TJ Jiskra Třeboň
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
jaro - 16. kolo
20.3.2016
18:00
AC091
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Loko České Budějovice
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
19.3.2016
18:00
AC092
TJ Jiskra Třeboň
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jaroslav Artl
,
Jan Špaček
,
nezadáno
00:00
AC093
SK Praha 4
-
TJ Bohemians Praha
20.3.2016
17:00
AC094
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
20.3.2016
17:00
AC095
Sokol Libčice n. Vlt.
-
Sokol Vršovice
Jaroslav Lorenc
,
Roman Smékal
,
19.3.2016
16:30
AC096
TJ Košutka
-
Lokomotiva Vršovice
Vilém Novotný
,
Rostislav Tokoš
,
jaro - 17. kolo
2.4.2016
16:30
AC097
TJ Košutka
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
3.4.2016
16:00
AC098
Lokomotiva Vršovice
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
2.4.2016
16:00
AC099
Sokol Vršovice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
3.4.2016
11:00
AC100
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
SK Praha 4
Petr Václavík
,
Jiří Studecký
,
nezadáno
00:00
AC101
TJ Bohemians Praha
-
TJ Jiskra Třeboň
22.5.2016
16:00
AC102
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Loko České Budějovice
jaro - 18. kolo
16.4.2016
17:00
AC103
TJ Sokol Šťáhlavy
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
nezadáno
00:00
AC104
Loko České Budějovice
-
TJ Bohemians Praha
16.4.2016
18:00
AC105
TJ Jiskra Třeboň
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
17.4.2016
17:30
AC106
SK Praha 4
-
Sokol Vršovice
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
17.4.2016
17:00
AC107
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Lokomotiva Vršovice
Adam Beneš
,
17.4.2016
17:00
AC108
Sokol Libčice n. Vlt.
-
TJ Košutka
Tomáš Kozler
,
Martin Zych
,
jaro - 19. kolo
24.4.2016
17:00
AC109
Sokol Libčice n. Vlt.
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
23.4.2016
16:30
AC110
TJ Košutka
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Václav Chmelíř
,
Pavel Mošna
,
24.4.2016
16:00
AC111
Lokomotiva Vršovice
-
SK Praha 4
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
23.4.2016
18:00
AC112
Sokol Vršovice
-
TJ Jiskra Třeboň
Karel Hladký
,
Karel Hladký
,
23.4.2016
18:00
AC113
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
Loko České Budějovice
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
nezadáno
00:00
AC114
TJ Bohemians Praha
-
HK Slavia VŠ Plzeň
jaro - 20. kolo
nezadáno
00:00
AC115
TJ Sokol Šťáhlavy
-
TJ Bohemians Praha
1.5.2016
17:00
AC116
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Milan Hájek
,
Karel Macho
,
30.4.2016
15:00
AC117
Loko České Budějovice
-
Sokol Vršovice
Jaroslav Artl
,
Jan Špaček
,
30.4.2016
18:00
AC118
TJ Jiskra Třeboň
-
Lokomotiva Vršovice
Karel Hladký
,
Jan Zelenka
,
29.4.2016
19:30
AC119
SK Praha 4
-
TJ Košutka
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
30.4.2016
16:00
AC120
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Tomáš Deml
,
Tomáš Kubát
,
jaro - 21. kolo
7.5.2016
17:00
AC121
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Šťáhlavy
Lukáš Veselý
,
Marta Sovová
,
8.5.2016
17:00
AC122
Sokol Libčice n. Vlt.
-
SK Praha 4
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
7.5.2016
17:00
AC123
TJ Košutka
-
TJ Jiskra Třeboň
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
8.5.2016
16:00
AC124
Lokomotiva Vršovice
-
Loko České Budějovice
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
7.5.2016
18:00
AC125
Sokol Vršovice
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
nezadáno
00:00
AC126
Jiskra Zruč n. Sáz.
-
TJ Bohemians Praha
jaro - 22. kolo
14.5.2016
17:00
AC127
TJ Sokol Šťáhlavy
-
Jiskra Zruč n. Sáz.
Jaroslav Průžek
,
Martin Tůma
,
nezadáno
00:00
AC128
TJ Bohemians Praha
-
Sokol Vršovice
15.5.2016
17:00
AC129
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Lokomotiva Vršovice
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
14.5.2016
15:00
AC130
Loko České Budějovice
-
TJ Košutka
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
14.5.2016
18:00
AC131
TJ Jiskra Třeboň
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Rostislav Tokoš
,
Jan Špaček
,
15.5.2016
17:30
AC132
SK Praha 4
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.