Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Michal Nezbeda
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.9.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
4.10. 18:00
A17
Bolevec M.A.T. - VŠ Plzeň "B"
25 : 16
28.9. 16:00
A14
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
19 : 26
13.9. 18:15
A04
TJ Loko Plzeň - Rokycany
38 : 20
13.9. 18:00
A05
Bolevec M.A.T. - Starý Plzenec "B"
25 : 31
Extraliga
22.5. 10:30
AA196
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
7.5. 16:30
AA172
Dukla Praha - Baník OKD Karviná
31 : 21
23.4. 16:00
AA157
HC Zlín - KP Brno
24 : 31
17.4. 17:00
AA156
Kopřivnice - Tatran Litovel
33 : 29
16.4. 18:00
AA134
HC Zubří - Baník OKD Karviná
28 : 29
9.3. 18:00
AA131
Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice
30 : 14
28.2. 16:00
AA111
HC Zlín - Cement Hranice
17 : 29
13.2. 17:00
AA102
KP Brno - HC Zubří
26 : 36
6.2. 17:00
AA095
HK FCC Město Lovosice - Tatran Litovel
30 : 24
20.12. 16:00
AA085
HC Zlín - Kopřivnice
33 : 21
5.12. 18:00
AA077
HC Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
22.11. 16:00
AA063
HC Zlín - KP Brno
28 : 35
15.11. 17:00
AA060
SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín
20 : 20
25.10. 17:00
AA043
Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
28 : 26
17.10. 17:00
AA040
Tatran Litovel - Cement Hranice
23 : 34
10.10. 16:30
AA035
Dukla Praha - SKP Frýdek-Místek
29 : 20
3.10. 18:00
AA028
HBC Ronal Jičín - Baník OKD Karviná
31 : 22
1.liga muži
15.5. 15:00
AB129
Starý Plzenec - Sokol Nové Veselí
29 : 35
21.2. 17:00
AB070
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
32 : 28
2 liga muži JZČ
15.5. 17:00
AC129
VŠ Plzeň - L.Vršovice
33 : 29
28.11. 17:00
AC053
Košutka - Praha 4
23 : 23
1.liga starší dorostenci
21.2. 15:00
AG070
Talent Škoda JS Plzeň - Karviná
24 : 31
19.9. 14:00
AG005
Dukla - Sokol Nové Veselí
28 : 25
1.liga mladší dorostenci
21.2. 13:00
AJ070
Talent Škoda JS Plzeň - Karviná
24 : 36
19.9. 12:00
AJ005
Dukla - Sokol Nové Veselí
28 : 37
Český pohár mužů
29.1. 19:30
AM077
HBC Ronal Jičín - Cement Hranice
31 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.