Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Rozpis soutěže 2.liga starší dorostenci M
podzim - 1. kolo
20.9.2015
13:00
AI001
SK Žeravice
-
HK Ivančice
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
19.9.2015
15:30
AI002
SK Velká Bystřice
-
SKH Polanka n.O.
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
20.9.2015
15:00
AI003
Sokol Telnice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jiří Horák
,
Pavel Novotný
,
19.9.2015
14:00
AI004
TJ Rožnov p.R.
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jaroslav Paululik
,
Michal Paululik
,
19.9.2015
15:00
AI005
Sokol II.Prostějov
-
Tatran Litovel
Kristýna Kummerová
,
Michaela Krobothová
,
19.9.2015
14:00
AI006
Sokol Sokolnice
-
KH Kopřivnice
Daniel Douda
,
Tomáš Kubát
,
podzim - 2. kolo
26.9.2015
15:00
AI007
HK Ivančice
-
KH Kopřivnice
Michal Hanák
,
Luboš Pavlíček
,
26.9.2015
15:00
AI008
Tatran Litovel
-
Sokol Sokolnice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
27.9.2015
15:00
AI009
Sokol II.Prostějov
-
KH Zbrojovka Vsetín
Petr Ochmann
,
Jaroslava Směšná
,
26.9.2015
15:00
AI010
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Rožnov p.R.
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
27.9.2015
14:30
AI011
SKH Polanka n.O.
-
Sokol Telnice
Jiří Horák
,
Tomáš Suchánek
,
27.9.2015
13:00
AI012
SK Žeravice
-
SK Velká Bystřice
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
podzim - 3. kolo
3.10.2015
15:30
AI013
SK Velká Bystřice
-
HK Ivančice
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
4.10.2015
15:00
AI014
Sokol Telnice
-
SK Žeravice
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
3.10.2015
14:00
AI015
TJ Rožnov p.R.
-
SKH Polanka n.O.
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
3.10.2015
15:00
AI016
Sokol II.Prostějov
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
4.10.2015
17:00
AI017
Sokol Sokolnice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Adam Burďák
,
Tomáš Kubát
,
4.10.2015
13:00
AI018
KH Kopřivnice
-
Tatran Litovel
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
podzim - 4. kolo
10.10.2015
15:00
AI019
HK Ivančice
-
Tatran Litovel
Petr Laštovička
,
Adam Beneš
,
6.10.2015
18:30
AI020
KH Kopřivnice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Zbyněk Horalík
,
Radek Martiník
,
10.10.2015
15:00
AI021
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Sokolnice
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
11.10.2015
14:30
AI022
SKH Polanka n.O.
-
Sokol II.Prostějov
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
11.10.2015
13:00
AI023
SK Žeravice
-
TJ Rožnov p.R.
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
10.10.2015
15:30
AI024
SK Velká Bystřice
-
Sokol Telnice
Miloslav Krupa
,
Milan Pelech
,
podzim - 5. kolo
18.10.2015
15:00
AI025
Sokol Telnice
-
HK Ivančice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
17.10.2015
14:00
AI026
TJ Rožnov p.R.
-
SK Velká Bystřice
Přemysl Fukala
,
Zbyněk Horalík
,
17.10.2015
15:00
AI027
Sokol II.Prostějov
-
SK Žeravice
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
18.10.2015
17:00
AI028
Sokol Sokolnice
-
SKH Polanka n.O.
Otakar Bujnoch
,
Zdenek Teller
,
18.10.2015
13:00
AI029
KH Kopřivnice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
17.10.2015
15:00
AI030
Tatran Litovel
-
KH Zbrojovka Vsetín
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
podzim - 6. kolo
24.10.2015
15:00
AI031
HK Ivančice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
24.10.2015
15:00
AI032
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Tatran Litovel
Jiří Horák
,
Pavel Novotný
,
4.11.2015
17:30
AI033
SKH Polanka n.O.
-
KH Kopřivnice
Radek Martiník
,
Jaroslav Paululik
,
8.11.2015
13:00
AI034
SK Žeravice
-
Sokol Sokolnice
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
24.10.2015
15:30
AI035
SK Velká Bystřice
-
Sokol II.Prostějov
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
25.10.2015
15:00
AI036
Sokol Telnice
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
podzim - 7. kolo
14.11.2015
14:00
AI037
TJ Rožnov p.R.
-
HK Ivančice
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
14.11.2015
15:00
AI038
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Telnice
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
15.11.2015
14:00
AI039
Sokol Sokolnice
-
SK Velká Bystřice
Adéla Kummerová
,
Kristýna Kummerová
,
15.11.2015
13:00
AI040
KH Kopřivnice
-
SK Žeravice
Zbyněk Horalík
,
Petr Jaroň
,
14.11.2015
15:00
AI041
Tatran Litovel
-
SKH Polanka n.O.
Ladislav Planka
,
Petr Ochmann
,
31.10.2015
15:00
AI042
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
KH Zbrojovka Vsetín
Tomáš Bubeníček
,
Marek Bečička
,
podzim - 8. kolo
22.11.2015
11:00
AI043
HK Ivančice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Adam Burďák
,
Tomáš Kubát
,
22.11.2015
14:30
AI044
SKH Polanka n.O.
-
KH Zbrojovka Vsetín
Luboš Pavlíček
,
Julio Pulido
,
22.11.2015
13:00
AI045
SK Žeravice
-
Tatran Litovel
Milan Pelech
,
Michal Vacula
,
21.11.2015
15:30
AI046
SK Velká Bystřice
-
KH Kopřivnice
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
22.11.2015
15:00
AI047
Sokol Telnice
-
Sokol Sokolnice
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
21.11.2015
14:00
AI048
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol II.Prostějov
Jaroslav Paululik
,
Michal Paululik
,
podzim - 9. kolo
28.11.2015
15:00
AI049
Sokol II.Prostějov
-
HK Ivančice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
29.11.2015
14:00
AI050
Sokol Sokolnice
-
TJ Rožnov p.R.
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
29.11.2015
13:00
AI051
KH Kopřivnice
-
Sokol Telnice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
28.11.2015
15:00
AI052
Tatran Litovel
-
SK Velká Bystřice
Kateřina Brzósková
,
Petr Videcký
,
29.11.2015
09:30
AI053
SK Žeravice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
28.11.2015
15:00
AI054
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SKH Polanka n.O.
Roman Bauer
,
podzim - 10. kolo
6.12.2015
15:00
AI055
HK Ivančice
-
SKH Polanka n.O.
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
6.12.2015
11:00
AI056
SK Žeravice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Adéla Kummerová
,
Kristýna Kummerová
,
5.12.2015
15:30
AI057
SK Velká Bystřice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
6.12.2015
15:00
AI058
Sokol Telnice
-
Tatran Litovel
Roman Bauer
,
David Šlezingr
,
6.12.2015
16:00
AI059
TJ Rožnov p.R.
-
KH Kopřivnice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
6.12.2015
15:00
AI060
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Sokolnice
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
podzim - 11. kolo
13.12.2015
17:00
AI061
Sokol Sokolnice
-
HK Ivančice
Dominik Florián
,
Jaroslav Hanych
,
13.12.2015
15:00
AI062
KH Kopřivnice
-
Sokol II.Prostějov
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
12.12.2015
15:00
AI063
Tatran Litovel
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
12.12.2015
15:00
AI064
Sokol Telnice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Roman Bauer
,
Adam Burďák
,
7.11.2015
15:00
AI065
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SK Velká Bystřice
Michal Hanák
,
Petr Směja
,
13.12.2015
14:30
AI066
SKH Polanka n.O.
-
SK Žeravice
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
jaro - 12. kolo
13.2.2016
17:00
AI067
HK Ivančice
-
SK Žeravice
Břetislav Jurečka
,
Jindřich Berger
,
21.2.2016
14:30
AI068
SKH Polanka n.O.
-
SK Velká Bystřice
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
20.2.2016
15:00
AI069
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Telnice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
20.2.2016
15:30
AI070
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Rožnov p.R.
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
20.2.2016
15:00
AI071
Tatran Litovel
-
Sokol II.Prostějov
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
21.2.2016
15:00
AI072
KH Kopřivnice
-
Sokol Sokolnice
Milan Pelech
,
Julio Pulido
,
jaro - 13. kolo
nezadáno
00:00
AI073
KH Kopřivnice
-
HK Ivančice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
28.2.2016
14:00
AI074
Sokol Sokolnice
-
Tatran Litovel
Adam Burďák
,
Tomáš Kubát
,
27.2.2016
14:00
AI075
KH Zbrojovka Vsetín
-
Sokol II.Prostějov
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
27.2.2016
14:00
AI076
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Petr Jaroň
,
Milan Pelech
,
10.4.2016
15:00
AI077
Sokol Telnice
-
SKH Polanka n.O.
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
27.2.2016
15:30
AI078
SK Velká Bystřice
-
SK Žeravice
Jiří Horák
,
Pavel Novotný
,
jaro - 14. kolo
5.3.2016
15:00
AI079
HK Ivančice
-
SK Velká Bystřice
Jiří Matuška
,
Mojmír Valášek
,
6.3.2016
13:30
AI080
SK Žeravice
-
Sokol Telnice
Kristýna Kummerová
,
Adéla Kummerová
,
6.3.2016
14:30
AI081
SKH Polanka n.O.
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
5.3.2016
15:00
AI082
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol II.Prostějov
Václav Horáček
,
Daniel Douda
,
5.3.2016
15:30
AI083
KH Zbrojovka Vsetín
-
Sokol Sokolnice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
5.3.2016
15:00
AI084
Tatran Litovel
-
KH Kopřivnice
Ladislav Planka
,
Jaroslava Směšná
,
jaro - 15. kolo
12.3.2016
15:00
AI085
Tatran Litovel
-
HK Ivančice
Jiří Horák
,
Pavel Novotný
,
13.3.2016
15:30
AI086
KH Zbrojovka Vsetín
-
KH Kopřivnice
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
13.3.2016
14:00
AI087
Sokol Sokolnice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
12.3.2016
16:00
AI088
Sokol II.Prostějov
-
SKH Polanka n.O.
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
12.3.2016
14:00
AI089
TJ Rožnov p.R.
-
SK Žeravice
Marcel Horsák
,
Radek Martiník
,
13.3.2016
15:00
AI090
Sokol Telnice
-
SK Velká Bystřice
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
jaro - 16. kolo
19.3.2016
15:00
AI091
HK Ivančice
-
Sokol Telnice
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
19.3.2016
15:30
AI092
SK Velká Bystřice
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
20.3.2016
11:00
AI093
SK Žeravice
-
Sokol II.Prostějov
Jaromír Krejčí
,
Jaroslava Směšná
,
20.3.2016
14:30
AI094
SKH Polanka n.O.
-
Sokol Sokolnice
Jaroslav Paululik
,
Tomáš Kučerka
,
19.3.2016
15:00
AI095
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
KH Kopřivnice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
10.4.2016
16:00
AI096
KH Zbrojovka Vsetín
-
Tatran Litovel
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
jaro - 17. kolo
3.4.2016
16:00
AI097
KH Zbrojovka Vsetín
-
HK Ivančice
Milan Pelech
,
Julio Pulido
,
2.4.2016
15:00
AI098
Tatran Litovel
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Ladislav Planka
,
Jaroslava Směšná
,
3.4.2016
15:00
AI099
KH Kopřivnice
-
SKH Polanka n.O.
Jaroslav Paululik
,
Pavel Švidernoch
,
3.4.2016
16:00
AI100
Sokol Sokolnice
-
SK Žeravice
Petr Kremláček
,
Petr Směja
,
2.4.2016
15:00
AI101
Sokol II.Prostějov
-
SK Velká Bystřice
Kristýna Kummerová
,
Pavla Macharáčková
,
2.4.2016
14:00
AI102
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol Telnice
Jaromír Krejčí
,
Milan Pelech
,
jaro - 18. kolo
16.4.2016
15:00
AI103
HK Ivančice
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
17.4.2016
15:00
AI104
Sokol Telnice
-
Sokol II.Prostějov
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
16.4.2016
15:30
AI105
SK Velká Bystřice
-
Sokol Sokolnice
Ladislav Planka
,
Jaroslava Směšná
,
17.4.2016
15:30
AI106
SK Žeravice
-
KH Kopřivnice
Ladislav Planka
,
Jaroslava Směšná
,
17.4.2016
14:30
AI107
SKH Polanka n.O.
-
Tatran Litovel
Jaroslav Paululik
,
Petr Jaroň
,
16.4.2016
15:00
AI108
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
jaro - 19. kolo
23.4.2016
15:00
AI109
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HK Ivančice
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
23.4.2016
15:00
AI110
KH Zbrojovka Vsetín
-
SKH Polanka n.O.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
23.4.2016
13:00
AI111
Tatran Litovel
-
SK Žeravice
Adéla Kummerová
,
Jaroslava Směšná
,
24.4.2016
13:00
AI112
KH Kopřivnice
-
SK Velká Bystřice
Milan Pelech
,
Julio Pulido
,
24.4.2016
17:00
AI113
Sokol Sokolnice
-
Sokol Telnice
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
23.4.2016
15:00
AI114
Sokol II.Prostějov
-
TJ Rožnov p.R.
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
jaro - 20. kolo
30.4.2016
15:00
AI115
HK Ivančice
-
Sokol II.Prostějov
Dominik Florián
,
Daniel Douda
,
30.4.2016
14:00
AI116
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol Sokolnice
Milan Pelech
,
Julio Pulido
,
28.4.2016
18:30
AI117
Sokol Telnice
-
KH Kopřivnice
Daniel Douda
,
Jindřich Berger
,
30.4.2016
15:30
AI118
SK Velká Bystřice
-
Tatran Litovel
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
30.4.2016
15:00
AI119
KH Zbrojovka Vsetín
-
SK Žeravice
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
30.4.2016
16:15
AI120
SKH Polanka n.O.
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
jaro - 21. kolo
8.5.2016
14:30
AI121
SKH Polanka n.O.
-
HK Ivančice
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
7.5.2016
15:00
AI122
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SK Žeravice
Roman Bauer
,
Filip Procházka
,
8.5.2016
15:00
AI123
KH Zbrojovka Vsetín
-
SK Velká Bystřice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
7.5.2016
13:00
AI124
Tatran Litovel
-
Sokol Telnice
Petr Ochmann
,
Ladislav Planka
,
8.5.2016
15:00
AI125
KH Kopřivnice
-
TJ Rožnov p.R.
Jaroslav Paululik
,
Adam Ördögh
,
8.5.2016
17:00
AI126
Sokol Sokolnice
-
Sokol II.Prostějov
Adam Burďák
,
Lucie Zbožínková
,
jaro - 22. kolo
14.5.2016
15:00
AI127
HK Ivančice
-
Sokol Sokolnice
Dominik Florián
,
Patrick Netík
,
14.5.2016
17:00
AI128
Sokol II.Prostějov
-
KH Kopřivnice
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
14.5.2016
14:00
AI129
TJ Rožnov p.R.
-
Tatran Litovel
Marcel Horsák
,
Milan Pelech
,
15.5.2016
13:30
AI130
KH Zbrojovka Vsetín
-
Sokol Telnice
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
14.5.2016
15:30
AI131
SK Velká Bystřice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
15.5.2016
11:00
AI132
SK Žeravice
-
SKH Polanka n.O.
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.