Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Radomír Kuča
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.3.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
14.11. 17:00
AE038
Sokol II.Prostějov - Telnice
30 : 20
2.liga muži SM13
14.5. 18:00
AF176
Krmelín - Šumperk
24 : 25
8.5. 17:00
AF173
L.Zubří - Rožnov p.R.
27 : 28
10.4. 18:00
AF140
Vsetín - Tatran Litovel B
33 : 34
19.3. 18:00
AF120
Krmelín - Holešov
34 : 27
5.3. 10:30
AF109
MHK Karviná - Hranice B
29 : 18
27.2. 17:00
AF101
SKP F-M B - Tatran Litovel B
36 : 25
12.12. 16:00
AF085
Šumperk - Krmelín
33 : 21
12.12. 10:30
AF090
MHK Karviná - V. Bystřice
25 : 24
5.12. 10:30
AF084
SKP F-M B - Šumperk
28 : 26
17.10. 17:00
AF032
SKP F-M B - SKH Polanka n.O
30 : 26
3.10. 16:00
AF017
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O
24 : 26
1.liga starší dorostenci
27.2. 13:00
AG074
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
31 : 34
17.10. 15:00
AG028
Frýdek-Místek - HK Lovosice
34 : 29
2.liga starší dorostenci M
10.4. 16:00
AI096
Vsetín - Litovel
31 : 38
14.11. 15:00
AI038
Sokol II.Prostějov - Sokol Telnice
42 : 27
3.10. 14:00
AI015
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
28 : 23
1.liga mladší dorostenci
27.2. 15:00
AJ074
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
34 : 28
17.10. 13:00
AJ028
Frýdek-Místek - HK Lovosice
38 : 25
2.liga mladší dorostenci M
3.10. 12:00
AL015
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
37 : 20
Český pohár mužů
30.8. 14:00
AM020
Veselá - Vsetín
17 : 30
2.liga ženy V
8.5. 15:00
AT125
L.Zubří - Karviná
27 : 23
5.12. 15:00
AT059
Karviná - L.Zubří
38 : 12
1.liga starší dorostenky - východ
27.9. 13:00
AUB012
HC Ostrava - Zlín
14 : 29
1.liga mladší dorostenky - východ
9.12. 17:30
AVB059
Karviná - Poruba
24 : 36
27.9. 11:00
AVB012
Zábřeh - Zlín
19 : 35
MSL Muži
20.9. 16:00
NA009
Nový Jičín - Hlučín
31 : 32
13.9. 15:30
NA008
Třinec - Nový Jičín
24 : 22
MSL Starší žáci sk. A
28.5. 11:45
NB034
F.-Místek A - Karviná A
28 : 17
20.9. 14:30
NB007
Nový Jičín - F.-Místek A
32 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.