Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Vítězslav Koleček
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
8.5. 17:00
AE126
Napajedla - Sokol II.Prostějov
35 : 30
14.11. 16:00
AE037
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
25 : 18
17.10. 17:00
AE027
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
31 : 20
2.liga muži SM13
30.4. 17:30
AF166
V. Bystřice - Tatran Litovel B
33 : 26
16.4. 17:00
AF154
Vsetín - MHK Karviná
32 : 29
10.4. 18:00
AF140
Vsetín - Tatran Litovel B
33 : 34
21.2. 16:30
AF093
SKH Polanka n.O - V. Bystřice
22 : 24
14.2. 16:00
AF142
Tatran Litovel B - MHK Karviná
28 : 22
15.11. 10:30
AF046
Šumperk - Zubří B
24 : 31
8.11. 13:30
AF063
MHK Karviná - Vsetín
28 : 28
24.10. 18:00
AF036
Krmelín - Tatran Litovel B
20 : 27
1.liga starší dorostenci
5.5. 17:30
AG119
Zubří - Talent Škoda JS Plzeň
45 : 24
10.10. 16:30
AG021
Zlín - Frýdek-Místek
22 : 34
2.liga starší dorostenci M
15.5. 11:00
AI132
Žeravice - SKH Polanka n.O.
28 : 35
30.4. 15:30
AI118
V. Bystřice - Litovel
36 : 31
16.4. 15:00
AI108
Vsetín - Sokol V. Meziříčí
34 : 27
10.4. 16:00
AI096
Vsetín - Litovel
31 : 38
21.2. 14:30
AI068
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
32 : 37
17.10. 15:00
AI027
Sokol II.Prostějov - Žeravice
35 : 33
1.liga mladší dorostenci
5.5. 15:30
AJ119
Zubří - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 21
30.4. 13:30
AJ118
V. Bystřice - Sokol Nové Veselí
35 : 39
10.10. 14:30
AJ021
Zlín - Frýdek-Místek
37 : 34
2.liga mladší dorostenci M
15.5. 09:00
AL132
Žeravice - SKH Polanka n.O.
23 : 31
8.5. 15:00
AL126
Napajedla - TJ Sokol Centrum Haná
33 : 40
21.2. 12:45
AL068
SKH Polanka n.O. - Sokol Juliánov
31 : 28
17.10. 13:00
AL027
TJ Sokol Centrum Haná - Žeravice
46 : 18
Český pohár mužů
30.8. 18:00
AM029
Holešov - Napajedla
23 : 29
Žákovská liga starších žáků
23.4. 17:15
AO230
Jičín - Nový Jičín
30 : 23
23.4. 15:25
AO228
Zubří A - Jičín
23 : 23
23.4. 13:35
AO226
Napajedla - Zubří A
14 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.