Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Michaela Krobothová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
4.10. 10:30
AE015
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
31 : 21
20.9. 10:30
AE004
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice
18 : 24
19.9. 17:00
AE005
Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
37 : 34
2.liga muži SM13
20.12. 18:00
AF055
Holešov - SKP F-M B
37 : 27
29.11. 10:30
AF072
Šumperk - Hranice B
22 : 18
1.liga starší dorostenci
25.10. 15:00
AG032
Zlín - Sokol Nové Veselí
24 : 33
2.liga starší dorostenci M
19.9. 15:00
AI005
Sokol II.Prostějov - Litovel
24 : 29
1.liga mladší dorostenci
25.10. 13:00
AJ032
Zlín - Sokol Nové Veselí
22 : 35
2.liga mladší dorostenci M
19.9. 13:00
AL005
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
31 : 26
Český pohár mužů
5.9. 15:00
AM027
U. Hradiště - Hustopeče
22 : 29
Žákovská liga starších žaček
5.12. 17:45
AP040
Havl. Brod A - DHK Zora Olomouc B
19 : 8
5.12. 16:45
AP039
Poruba - Slavia
8 : 20
5.12. 13:45
AP036
Slavia - DHK Zora Olomouc
19 : 13
5.12. 11:45
AP034
DHK Zora Olomouc B - DHK Zora Olomouc
15 : 17
5.12. 10:45
AP033
Havl. Brod A - Slavia
19 : 20
2.liga ženy V
18.10. 16:00
AT020
SK Velká Bystřice - L.Zubří
41 : 30
1.liga mladší dorostenky - východ
24.11. 17:30
AVB052
SKH Velká n.V. - Zlín
22 : 29
28.10. 13:00
AVB031
Veselí n.M. - Velká Bystřice
25 : 19
18.10. 14:00
AVB020
Velká Bystřice - Poruba
29 : 24
LOLK starší žáci
7.11. 08:30
OB038
V. Bystřice - Litovel
49 : 14
12.9. 14:45
OB001
STM Olomouc 2001 - STM Olomouc 2002
24 : 31
LOLK mladší žactvo I
12.9. 12:00
OC001
STM Olomouc A - Zora Olomouc A
33 : 16
LOLK mladší žactvo II
12.9. 13:15
OD001
STM Olomouc B - Horka nad Moravou
15 : 6
ZL starší žačky
8.11. 09:00
ZE039
DHK Litovel - Zlín B
18 : 19
12.10. 18:00
ZE012
DHK Zora Olomouc - Zlín A
21 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.