Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci-M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenci M
podzim - 1. kolo
20.9.2015
09:00
AL001
SK Žeravice
-
HK Ivančice
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
20.9.2015
15:00
AL002
Sokol Juliánov
-
SKH Polanka n.O.
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
20.9.2015
13:00
AL003
Sokol Ostrava
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
19.9.2015
12:00
AL004
TJ Rožnov p.R.
-
Tatran Bohunice
Jaroslav Paululik
,
Michal Paululik
,
19.9.2015
13:00
AL005
TJ Sokol Centrum Haná
-
Tatran Litovel
Kristýna Kummerová
,
Michaela Krobothová
,
19.9.2015
15:00
AL006
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
TJ STM Olomouc
Petr Směja
,
Jaromír Krejčí
,
podzim - 2. kolo
26.9.2015
13:00
AL007
HK Ivančice
-
TJ STM Olomouc
Michal Hanák
,
Luboš Pavlíček
,
7.11.2015
18:00
AL008
Tatran Litovel
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
26.9.2015
13:00
AL009
Tatran Bohunice
-
TJ Sokol Centrum Haná
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
27.9.2015
09:00
AL010
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Rožnov p.R.
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
27.9.2015
12:45
AL011
SKH Polanka n.O.
-
Sokol Ostrava
Jiří Horák
,
Tomáš Suchánek
,
27.9.2015
09:00
AL012
SK Žeravice
-
Sokol Juliánov
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
podzim - 3. kolo
4.10.2015
15:00
AL013
Sokol Juliánov
-
HK Ivančice
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
4.10.2015
13:00
AL014
Sokol Ostrava
-
SK Žeravice
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
3.10.2015
12:00
AL015
TJ Rožnov p.R.
-
SKH Polanka n.O.
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
3.10.2015
13:00
AL016
TJ Sokol Centrum Haná
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
4.10.2015
13:00
AL017
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
Tatran Bohunice
Kristýna Kummerová
,
Pavla Macharáčková
,
3.10.2015
14:00
AL018
TJ STM Olomouc
-
Tatran Litovel
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
podzim - 4. kolo
10.10.2015
13:00
AL019
HK Ivančice
-
Tatran Litovel
Petr Laštovička
,
Adam Beneš
,
10.10.2015
13:00
AL020
Tatran Bohunice
-
TJ STM Olomouc
Mojmír Valášek
,
Petr Videcký
,
11.10.2015
09:00
AL021
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
11.10.2015
12:45
AL022
SKH Polanka n.O.
-
TJ Sokol Centrum Haná
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
11.10.2015
09:00
AL023
SK Žeravice
-
TJ Rožnov p.R.
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
11.10.2015
15:00
AL024
Sokol Juliánov
-
Sokol Ostrava
Jindřich Berger
,
Petr Směja
,
podzim - 5. kolo
18.10.2015
13:00
AL025
Sokol Ostrava
-
HK Ivančice
Adam Baader
,
Petr Videcký
,
17.10.2015
12:00
AL026
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol Juliánov
Přemysl Fukala
,
Zbyněk Horalík
,
17.10.2015
13:00
AL027
TJ Sokol Centrum Haná
-
SK Žeravice
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
17.10.2015
16:00
AL028
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
SKH Polanka n.O.
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
18.10.2015
14:00
AL029
TJ STM Olomouc
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Marcel Horsák
,
Adam Ördögh
,
17.10.2015
13:00
AL030
Tatran Litovel
-
Tatran Bohunice
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
podzim - 6. kolo
24.10.2015
13:00
AL031
HK Ivančice
-
Tatran Bohunice
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
25.10.2015
09:00
AL032
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Tatran Litovel
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
25.10.2015
14:30
AL033
SKH Polanka n.O.
-
TJ STM Olomouc
Milan Pelech
,
Pavel Švidernoch
,
8.11.2015
11:00
AL034
SK Žeravice
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
25.10.2015
15:00
AL035
Sokol Juliánov
-
TJ Sokol Centrum Haná
Petr Laštovička
,
Lucie Zbožínková
,
24.10.2015
13:00
AL036
Sokol Ostrava
-
TJ Rožnov p.R.
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
podzim - 7. kolo
14.11.2015
12:00
AL037
TJ Rožnov p.R.
-
HK Ivančice
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
15.11.2015
10:30
AL038
TJ Sokol Centrum Haná
-
Sokol Ostrava
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
14.11.2015
16:00
AL039
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
Sokol Juliánov
Jiří Horák
,
Pavel Novotný
,
15.11.2015
14:00
AL040
TJ STM Olomouc
-
SK Žeravice
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
14.11.2015
13:00
AL041
Tatran Litovel
-
SKH Polanka n.O.
Ladislav Planka
,
Petr Ochmann
,
14.11.2015
13:00
AL042
Tatran Bohunice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Michal Hanák
,
Petr Laštovička
,
podzim - 8. kolo
22.11.2015
09:00
AL043
HK Ivančice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Adam Burďák
,
Tomáš Kubát
,
22.11.2015
12:45
AL044
SKH Polanka n.O.
-
Tatran Bohunice
Luboš Pavlíček
,
Julio Pulido
,
22.11.2015
11:00
AL045
SK Žeravice
-
Tatran Litovel
Milan Pelech
,
Michal Vacula
,
21.11.2015
15:00
AL046
Sokol Juliánov
-
TJ STM Olomouc
Petr Laštovička
,
Filip Procházka
,
22.11.2015
13:00
AL047
Sokol Ostrava
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Marcel Horsák
,
Adam Ördögh
,
21.11.2015
12:00
AL048
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Sokol Centrum Haná
Jaroslav Paululik
,
Michal Paululik
,
podzim - 9. kolo
28.11.2015
13:00
AL049
TJ Sokol Centrum Haná
-
HK Ivančice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
28.11.2015
15:00
AL050
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
TJ Rožnov p.R.
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
29.11.2015
14:00
AL051
TJ STM Olomouc
-
Sokol Ostrava
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
28.11.2015
13:00
AL052
Tatran Litovel
-
Sokol Juliánov
Kateřina Brzósková
,
Petr Videcký
,
29.11.2015
14:30
AL053
Tatran Bohunice
-
SK Žeravice
Patrick Netík
,
Petr Směja
,
29.11.2015
09:00
AL054
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
SKH Polanka n.O.
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
podzim - 10. kolo
6.12.2015
13:00
AL055
HK Ivančice
-
SKH Polanka n.O.
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
6.12.2015
09:00
AL056
SK Žeravice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Adéla Kummerová
,
Kristýna Kummerová
,
6.12.2015
15:00
AL057
Sokol Juliánov
-
Tatran Bohunice
Miloslav Krupa
,
Petr Videcký
,
6.12.2015
13:00
AL058
Sokol Ostrava
-
Tatran Litovel
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
6.12.2015
14:00
AL059
TJ Rožnov p.R.
-
TJ STM Olomouc
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
6.12.2015
13:00
AL060
TJ Sokol Centrum Haná
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
podzim - 11. kolo
12.12.2015
15:00
AL061
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
HK Ivančice
Jiří Horák
,
Pavel Novotný
,
12.12.2015
14:00
AL062
TJ STM Olomouc
-
TJ Sokol Centrum Haná
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
12.12.2015
13:00
AL063
Tatran Litovel
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
12.12.2015
13:00
AL064
Tatran Bohunice
-
Sokol Ostrava
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
13.12.2015
09:00
AL065
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Sokol Juliánov
Marcel Horsák
,
Adam Ördögh
,
13.12.2015
12:45
AL066
SKH Polanka n.O.
-
SK Žeravice
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
jaro - 12. kolo
13.2.2016
15:00
AL067
HK Ivančice
-
SK Žeravice
Břetislav Jurečka
,
Jindřich Berger
,
21.2.2016
12:45
AL068
SKH Polanka n.O.
-
Sokol Juliánov
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
21.2.2016
09:00
AL069
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Sokol Ostrava
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
20.2.2016
17:00
AL070
Tatran Bohunice
-
TJ Rožnov p.R.
Stanislav Chalupa
,
Petr Laštovička
,
21.2.2016
14:00
AL071
Tatran Litovel
-
TJ Sokol Centrum Haná
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
20.2.2016
14:00
AL072
TJ STM Olomouc
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
jaro - 13. kolo
nezadáno
00:00
AL073
TJ STM Olomouc
-
HK Ivančice
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
27.2.2016
15:00
AL074
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
Tatran Litovel
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
27.2.2016
15:00
AL075
TJ Sokol Centrum Haná
-
Tatran Bohunice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
27.2.2016
12:00
AL076
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Petr Jaroň
,
Milan Pelech
,
28.2.2016
13:00
AL077
Sokol Ostrava
-
SKH Polanka n.O.
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
10.4.2016
15:00
AL078
Sokol Juliánov
-
SK Žeravice
Patrick Netík
,
Petr Směja
,
jaro - 14. kolo
5.3.2016
13:00
AL079
HK Ivančice
-
Sokol Juliánov
Jiří Matuška
,
Mojmír Valášek
,
6.3.2016
15:30
AL080
SK Žeravice
-
Sokol Ostrava
Kristýna Kummerová
,
Adéla Kummerová
,
6.3.2016
12:45
AL081
SKH Polanka n.O.
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
6.3.2016
09:00
AL082
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Sokol Centrum Haná
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
5.3.2016
13:00
AL083
Tatran Bohunice
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Roman Bauer
,
Patrick Netík
,
5.3.2016
13:00
AL084
Tatran Litovel
-
TJ STM Olomouc
Ladislav Planka
,
Jaroslava Směšná
,
jaro - 15. kolo
12.3.2016
13:00
AL085
Tatran Litovel
-
HK Ivančice
Jiří Horák
,
Pavel Novotný
,
13.3.2016
15:00
AL086
TJ STM Olomouc
-
Tatran Bohunice
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
12.3.2016
13:00
AL087
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
12.3.2016
14:00
AL088
TJ Sokol Centrum Haná
-
SKH Polanka n.O.
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
12.3.2016
12:00
AL089
TJ Rožnov p.R.
-
SK Žeravice
Marcel Horsák
,
Radek Martiník
,
13.3.2016
17:00
AL090
Sokol Ostrava
-
Sokol Juliánov
Kateřina Brzósková
,
Adam Ördögh
,
jaro - 16. kolo
19.3.2016
13:00
AL091
HK Ivančice
-
Sokol Ostrava
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
20.3.2016
15:00
AL092
Sokol Juliánov
-
TJ Rožnov p.R.
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
20.3.2016
09:00
AL093
SK Žeravice
-
TJ Sokol Centrum Haná
Jaromír Krejčí
,
Jaroslava Směšná
,
20.3.2016
12:45
AL094
SKH Polanka n.O.
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Jaroslav Paululik
,
Tomáš Kučerka
,
20.3.2016
09:00
AL095
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ STM Olomouc
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
19.3.2016
13:00
AL096
Tatran Bohunice
-
Tatran Litovel
Patrick Netík
,
Roman Bauer
,
jaro - 17. kolo
2.4.2016
13:00
AL097
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
2.4.2016
17:00
AL098
Tatran Litovel
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Ladislav Planka
,
Jaroslava Směšná
,
2.4.2016
13:30
AL099
TJ STM Olomouc
-
SKH Polanka n.O.
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
2.4.2016
15:00
AL100
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
SK Žeravice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
3.4.2016
12:30
AL101
TJ Sokol Centrum Haná
-
Sokol Juliánov
Mojmír Valášek
,
Jaroslava Směšná
,
2.4.2016
12:00
AL102
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol Ostrava
Jaromír Krejčí
,
Milan Pelech
,
jaro - 18. kolo
16.4.2016
13:00
AL103
HK Ivančice
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
9.4.2016
15:00
AL104
Sokol Ostrava
-
TJ Sokol Centrum Haná
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
17.4.2016
15:00
AL105
Sokol Juliánov
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Petr Laštovička
,
Lucie Zbožínková
,
17.4.2016
13:30
AL106
SK Žeravice
-
TJ STM Olomouc
Ladislav Planka
,
Jaroslava Směšná
,
17.4.2016
12:45
AL107
SKH Polanka n.O.
-
Tatran Litovel
Jaroslav Paululik
,
Petr Jaroň
,
17.4.2016
09:00
AL108
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Tatran Bohunice
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
jaro - 19. kolo
24.4.2016
09:00
AL109
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
HK Ivančice
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
23.4.2016
13:00
AL110
Tatran Bohunice
-
SKH Polanka n.O.
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
23.4.2016
15:00
AL111
Tatran Litovel
-
SK Žeravice
Adéla Kummerová
,
Jaroslava Směšná
,
24.4.2016
14:00
AL112
TJ STM Olomouc
-
Sokol Juliánov
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
24.4.2016
12:30
AL113
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
Sokol Ostrava
Petr Ochmann
,
Ladislav Planka
,
24.4.2016
10:00
AL114
TJ Sokol Centrum Haná
-
TJ Rožnov p.R.
Jaroslava Směšná
,
Josef Škroch
,
jaro - 20. kolo
30.4.2016
13:00
AL115
HK Ivančice
-
TJ Sokol Centrum Haná
Dominik Florián
,
Daniel Douda
,
30.4.2016
12:00
AL116
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Milan Pelech
,
Julio Pulido
,
1.5.2016
13:00
AL117
Sokol Ostrava
-
TJ STM Olomouc
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
1.5.2016
15:00
AL118
Sokol Juliánov
-
Tatran Litovel
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
1.5.2016
09:00
AL119
SK Žeravice
-
Tatran Bohunice
Petr Ochmann
,
Pavel Novotný
,
30.4.2016
14:30
AL120
SKH Polanka n.O.
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
jaro - 21. kolo
8.5.2016
12:45
AL121
SKH Polanka n.O.
-
HK Ivančice
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
8.5.2016
09:00
AL122
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
SK Žeravice
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
7.5.2016
13:00
AL123
Tatran Bohunice
-
Sokol Juliánov
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
7.5.2016
15:00
AL124
Tatran Litovel
-
Sokol Ostrava
Petr Ochmann
,
Ladislav Planka
,
7.5.2016
13:00
AL125
TJ STM Olomouc
-
TJ Rožnov p.R.
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
8.5.2016
15:00
AL126
TJ Fatra Slavia Napajedla
-
TJ Sokol Centrum Haná
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
jaro - 22. kolo
14.5.2016
13:00
AL127
HK Ivančice
-
TJ Fatra Slavia Napajedla
Dominik Florián
,
Patrick Netík
,
14.5.2016
15:00
AL128
TJ Sokol Centrum Haná
-
TJ STM Olomouc
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
14.5.2016
12:00
AL129
TJ Rožnov p.R.
-
Tatran Litovel
Marcel Horsák
,
Milan Pelech
,
15.5.2016
13:00
AL130
Sokol Ostrava
-
Tatran Bohunice
Marcel Horsák
,
Adam Ördögh
,
15.5.2016
15:00
AL131
Sokol Juliánov
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Roman Bauer
,
Jiří Matuška
,
15.5.2016
09:00
AL132
SK Žeravice
-
SKH Polanka n.O.
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.