Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
Rozpis soutěže
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Rozpis soutěže 2.liga muži SM13
podzim - 1. kolo
19.9.2015
14:30
AF001
HC Zubří B
-
Sokol Krmelín
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
19.9.2015
17:30
AF002
SK Velká Bystřice-PORR
-
SKH Polanka n.O
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
20.9.2015
15:00
AF003
TJ Holešov
-
MHK Karviná
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
19.9.2015
16:00
AF004
TJ Rožnov p.R.
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jaroslav Paululik
,
Michal Paululik
,
20.9.2015
13:00
AF005
TJ Cement Hranice B
-
Tatran Litovel B
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
19.9.2015
17:00
AF006
SKP Frýdek Místek B
-
TJ Lesana Zubří
Milan Pelech
,
Pavel Švidernoch
,
podzim - 2. kolo
26.9.2015
17:00
AF009
TJ Lesana Zubří
-
TJ Šumperk
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
26.9.2015
11:00
AF010
Tatran Litovel B
-
SKP Frýdek Místek B
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
27.9.2015
13:00
AF011
TJ Cement Hranice B
-
KH Zbrojovka Vsetín
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
26.9.2015
10:30
AF012
MHK Karviná
-
TJ Rožnov p.R.
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
27.9.2015
16:30
AF013
SKH Polanka n.O
-
TJ Holešov
Jiří Horák
,
Jiří Studecký
,
27.9.2015
17:00
AF014
HC Zubří B
-
SK Velká Bystřice-PORR
Michal Hanák
,
Luboš Pavlíček
,
podzim - 3. kolo
3.10.2015
17:30
AF015
SK Velká Bystřice-PORR
-
Sokol Krmelín
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
4.10.2015
10:30
AF016
TJ Holešov
-
HC Zubří B
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
3.10.2015
16:00
AF017
TJ Rožnov p.R.
-
SKH Polanka n.O
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
4.10.2015
13:00
AF018
TJ Cement Hranice B
-
MHK Karviná
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
3.10.2015
17:00
AF019
SKP Frýdek Místek B
-
KH Zbrojovka Vsetín
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
4.10.2015
10:30
AF020
TJ Šumperk
-
Tatran Litovel B
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
podzim - 4. kolo
10.10.2015
18:00
AF022
Sokol Krmelín
-
TJ Lesana Zubří
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
11.10.2015
10:30
AF024
TJ Šumperk
-
KH Zbrojovka Vsetín
Kristýna Kummerová
,
Pavla Macharáčková
,
10.10.2015
10:30
AF025
MHK Karviná
-
SKP Frýdek Místek B
Pavel Pluhař
,
Jiří Studecký
,
11.10.2015
16:30
AF026
SKH Polanka n.O
-
TJ Cement Hranice B
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
11.10.2015
17:00
AF027
HC Zubří B
-
TJ Rožnov p.R.
Marcel Horsák
,
Adam Ördögh
,
10.10.2015
17:30
AF028
SK Velká Bystřice-PORR
-
TJ Holešov
Miloslav Krupa
,
Milan Pelech
,
podzim - 5. kolo
18.10.2015
17:30
AF029
TJ Holešov
-
Sokol Krmelín
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
17.10.2015
16:00
AF030
TJ Rožnov p.R.
-
SK Velká Bystřice-PORR
Přemysl Fukala
,
Zbyněk Horalík
,
18.10.2015
13:00
AF031
TJ Cement Hranice B
-
HC Zubří B
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
17.10.2015
17:00
AF032
SKP Frýdek Místek B
-
SKH Polanka n.O
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
18.10.2015
10:30
AF033
TJ Šumperk
-
MHK Karviná
Petr Jaroň
,
Ladislav Planka
,
18.10.2015
17:00
AF035
TJ Lesana Zubří
-
Tatran Litovel B
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
podzim - 6. kolo
24.10.2015
18:00
AF036
Sokol Krmelín
-
Tatran Litovel B
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
23.10.2015
20:00
AF037
TJ Lesana Zubří
-
KH Zbrojovka Vsetín
Marcel Horsák
,
Adam Ördögh
,
25.10.2015
16:30
AF039
SKH Polanka n.O
-
TJ Šumperk
Milan Pelech
,
Pavel Švidernoch
,
25.10.2015
17:00
AF040
HC Zubří B
-
SKP Frýdek Místek B
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
24.10.2015
17:30
AF041
SK Velká Bystřice-PORR
-
TJ Cement Hranice B
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
25.10.2015
15:00
AF042
TJ Holešov
-
TJ Rožnov p.R.
Kristýna Kummerová
,
Pavla Macharáčková
,
podzim - 7. kolo
14.11.2015
16:00
AF043
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol Krmelín
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
14.11.2015
13:00
AF044
TJ Cement Hranice B
-
TJ Holešov
Zbyněk Horalík
,
Radek Martiník
,
14.11.2015
17:00
AF045
SKP Frýdek Místek B
-
SK Velká Bystřice-PORR
Pavel Pluhař
,
Jiří Studecký
,
15.11.2015
10:30
AF046
TJ Šumperk
-
HC Zubří B
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
15.11.2015
17:00
AF048
TJ Lesana Zubří
-
MHK Karviná
Pavel Pluhař
,
Jiří Studecký
,
14.11.2015
11:00
AF049
Tatran Litovel B
-
KH Zbrojovka Vsetín
Petr Ochmann
,
Ladislav Planka
,
podzim - 8. kolo
20.12.2015
15:30
AF050
Sokol Krmelín
-
KH Zbrojovka Vsetín
Petr Jaroň
,
Milan Pelech
,
19.12.2015
10:30
AF051
MHK Karviná
-
Tatran Litovel B
Jaromír Krejčí
,
Miloslav Krupa
,
17.12.2015
19:30
AF052
SKH Polanka n.O
-
TJ Lesana Zubří
Jaroslav Paululik
,
Michal Paululik
,
19.12.2015
17:30
AF054
SK Velká Bystřice-PORR
-
TJ Šumperk
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
20.12.2015
18:00
AF055
TJ Holešov
-
SKP Frýdek Místek B
Michaela Krobothová
,
Jaroslava Směšná
,
19.12.2015
16:00
AF056
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Cement Hranice B
Marcel Kosa
,
Milan Pelech
,
podzim - 9. kolo
8.11.2015
13:00
AF057
TJ Cement Hranice B
-
Sokol Krmelín
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
7.11.2015
13:45
AF058
SKP Frýdek Místek B
-
TJ Rožnov p.R.
Zbyněk Horalík
,
Radek Martiník
,
8.11.2015
10:30
AF059
TJ Šumperk
-
TJ Holešov
Jiří Horák
,
Vítězslav Dalajka
,
8.11.2015
16:30
AF061
TJ Lesana Zubří
-
HC Zubří B
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
7.11.2015
16:00
AF062
Tatran Litovel B
-
SKH Polanka n.O
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
8.11.2015
13:30
AF063
MHK Karviná
-
KH Zbrojovka Vsetín
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
podzim - 10. kolo
21.11.2015
18:00
AF064
Sokol Krmelín
-
MHK Karviná
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
22.11.2015
16:30
AF065
SKH Polanka n.O
-
KH Zbrojovka Vsetín
Luboš Pavlíček
,
Julio Pulido
,
22.11.2015
17:00
AF066
HC Zubří B
-
Tatran Litovel B
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
21.11.2015
17:30
AF067
SK Velká Bystřice-PORR
-
TJ Lesana Zubří
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
21.11.2015
16:00
AF069
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Šumperk
Jaroslav Paululik
,
Michal Paululik
,
22.11.2015
13:00
AF070
TJ Cement Hranice B
-
SKP Frýdek Místek B
Jaromír Krejčí
,
Miloslav Krupa
,
podzim - 11. kolo
28.11.2015
17:00
AF071
SKP Frýdek Místek B
-
Sokol Krmelín
Marcel Horsák
,
Adam Ördögh
,
29.11.2015
10:30
AF072
TJ Šumperk
-
TJ Cement Hranice B
Michaela Krobothová
,
Jaroslava Směšná
,
29.11.2015
16:00
AF074
TJ Lesana Zubří
-
TJ Holešov
Pavel Pluhař
,
Jiří Studecký
,
29.11.2015
16:00
AF075
Tatran Litovel B
-
SK Velká Bystřice-PORR
Jaromír Krejčí
,
Miloslav Krupa
,
29.11.2015
18:00
AF076
HC Zubří B
-
KH Zbrojovka Vsetín
Pavel Pluhař
,
Jiří Studecký
,
28.11.2015
10:30
AF077
MHK Karviná
-
SKH Polanka n.O
Jaroslav Paululik
,
Luboš Pavlíček
,
podzim - 12. kolo
5.12.2015
18:00
AF078
Sokol Krmelín
-
SKH Polanka n.O
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
6.12.2015
17:00
AF079
HC Zubří B
-
MHK Karviná
Jaroslav Paululik
,
Přemysl Fukala
,
5.12.2015
17:30
AF080
SK Velká Bystřice-PORR
-
KH Zbrojovka Vsetín
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
6.12.2015
18:00
AF081
TJ Holešov
-
Tatran Litovel B
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
6.12.2015
18:00
AF082
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Lesana Zubří
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
5.12.2015
10:30
AF084
SKP Frýdek Místek B
-
TJ Šumperk
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
podzim - 13. kolo
12.12.2015
16:00
AF085
TJ Šumperk
-
Sokol Krmelín
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
11.12.2015
16:30
AF087
TJ Lesana Zubří
-
TJ Cement Hranice B
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
12.12.2015
11:00
AF088
Tatran Litovel B
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
11.12.2015
17:30
AF089
TJ Holešov
-
KH Zbrojovka Vsetín
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
12.12.2015
10:30
AF090
MHK Karviná
-
SK Velká Bystřice-PORR
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
13.12.2015
16:30
AF091
SKH Polanka n.O
-
HC Zubří B
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
jaro - 14. kolo
20.2.2016
18:00
AF092
Sokol Krmelín
-
HC Zubří B
Milan Pelech
,
Julio Pulido
,
21.2.2016
16:30
AF093
SKH Polanka n.O
-
SK Velká Bystřice-PORR
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
20.2.2016
10:30
AF094
MHK Karviná
-
TJ Holešov
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
20.2.2016
17:30
AF095
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Rožnov p.R.
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
21.2.2016
16:00
AF096
Tatran Litovel B
-
TJ Cement Hranice B
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
21.2.2016
17:00
AF097
TJ Lesana Zubří
-
SKP Frýdek Místek B
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
jaro - 15. kolo
28.2.2016
10:30
AF100
TJ Šumperk
-
TJ Lesana Zubří
Jiří Horák
,
Pavel Novotný
,
27.2.2016
17:00
AF101
SKP Frýdek Místek B
-
Tatran Litovel B
Jaromír Krejčí
,
Radomír Kuča
,
27.2.2016
16:00
AF102
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Cement Hranice B
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
27.2.2016
16:00
AF103
TJ Rožnov p.R.
-
MHK Karviná
Petr Jaroň
,
Milan Pelech
,
28.2.2016
18:00
AF104
TJ Holešov
-
SKH Polanka n.O
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
27.2.2016
17:30
AF105
SK Velká Bystřice-PORR
-
HC Zubří B
Jiří Horák
,
Pavel Novotný
,
jaro - 16. kolo
5.3.2016
18:00
AF106
Sokol Krmelín
-
SK Velká Bystřice-PORR
Jaroslav Paululik
,
Radek Mohyla
,
6.3.2016
17:00
AF107
HC Zubří B
-
TJ Holešov
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
6.3.2016
16:30
AF108
SKH Polanka n.O
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
5.3.2016
10:30
AF109
MHK Karviná
-
TJ Cement Hranice B
Milan Pelech
,
Radomír Kuča
,
5.3.2016
17:30
AF110
KH Zbrojovka Vsetín
-
SKP Frýdek Místek B
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
6.3.2016
16:00
AF111
Tatran Litovel B
-
TJ Šumperk
Roman Bauer
,
Daniel Douda
,
jaro - 17. kolo
13.3.2016
17:00
AF113
TJ Lesana Zubří
-
Sokol Krmelín
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
13.3.2016
17:30
AF115
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Šumperk
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
13.3.2016
17:00
AF116
SKP Frýdek Místek B
-
MHK Karviná
Pavel Friedel
,
Jaroslav Paululik
,
13.3.2016
13:00
AF117
TJ Cement Hranice B
-
SKH Polanka n.O
Petr Ochmann
,
Ladislav Planka
,
12.3.2016
16:40
AF118
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zubří B
Marcel Horsák
,
Radek Martiník
,
12.3.2016
10:30
AF119
TJ Holešov
-
SK Velká Bystřice-PORR
Daniel Douda
,
Dominik Florián
,
jaro - 18. kolo
19.3.2016
18:00
AF120
Sokol Krmelín
-
TJ Holešov
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
19.3.2016
17:30
AF121
SK Velká Bystřice-PORR
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
20.3.2016
17:00
AF122
HC Zubří B
-
TJ Cement Hranice B
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
20.3.2016
16:30
AF123
SKH Polanka n.O
-
SKP Frýdek Místek B
Jaroslav Paululik
,
Tomáš Kučerka
,
19.3.2016
16:30
AF124
MHK Karviná
-
TJ Šumperk
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
20.3.2016
16:00
AF126
Tatran Litovel B
-
TJ Lesana Zubří
Kristýna Kummerová
,
Pavla Macharáčková
,
jaro - 19. kolo
3.4.2016
10:30
AF127
Tatran Litovel B
-
Sokol Krmelín
Ladislav Planka
,
Petr Ochmann
,
3.4.2016
18:00
AF128
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Lesana Zubří
Milan Pelech
,
Julio Pulido
,
3.4.2016
10:30
AF130
TJ Šumperk
-
SKH Polanka n.O
Václav Horáček
,
Milan Letev
,
2.4.2016
14:00
AF131
SKP Frýdek Místek B
-
HC Zubří B
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
3.4.2016
13:00
AF132
TJ Cement Hranice B
-
SK Velká Bystřice-PORR
Jiří Horák
,
Pavel Novotný
,
2.4.2016
16:00
AF133
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Holešov
Jaromír Krejčí
,
Milan Pelech
,
jaro - 20. kolo
9.4.2016
18:00
AF134
Sokol Krmelín
-
TJ Rožnov p.R.
Petr Jaroň
,
Jaromír Krejčí
,
8.4.2016
18:00
AF135
TJ Holešov
-
TJ Cement Hranice B
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
9.4.2016
17:30
AF136
SK Velká Bystřice-PORR
-
SKP Frýdek Místek B
Mojmír Valášek
,
Pavel Novotný
,
10.4.2016
17:00
AF137
HC Zubří B
-
TJ Šumperk
Pavel Pluhař
,
Tomáš Kučerka
,
9.4.2016
13:30
AF139
MHK Karviná
-
TJ Lesana Zubří
Jaroslav Paululik
,
Jaroslava Směšná
,
10.4.2016
18:00
AF140
KH Zbrojovka Vsetín
-
Tatran Litovel B
Vítězslav Koleček
,
Radomír Kuča
,
jaro - 21. kolo
13.2.2016
15:30
AF141
KH Zbrojovka Vsetín
-
Sokol Krmelín
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
14.2.2016
16:00
AF142
Tatran Litovel B
-
MHK Karviná
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
14.2.2016
17:00
AF143
TJ Lesana Zubří
-
SKH Polanka n.O
Marcel Horsák
,
Jaroslav Paululik
,
12.2.2016
18:00
AF145
TJ Šumperk
-
SK Velká Bystřice-PORR
Daniel Douda
,
Jindřich Berger
,
13.2.2016
17:00
AF146
SKP Frýdek Místek B
-
TJ Holešov
Zbyněk Horalík
,
Radek Martiník
,
14.2.2016
13:00
AF147
TJ Cement Hranice B
-
TJ Rožnov p.R.
Kristýna Kummerová
,
Pavla Macharáčková
,
jaro - 22. kolo
16.4.2016
18:00
AF148
Sokol Krmelín
-
TJ Cement Hranice B
Zbyněk Horalík
,
Petr Jaroň
,
17.4.2016
12:00
AF149
TJ Rožnov p.R.
-
SKP Frýdek Místek B
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
17.4.2016
14:30
AF150
TJ Holešov
-
TJ Šumperk
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
17.4.2016
14:30
AF152
HC Zubří B
-
TJ Lesana Zubří
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
17.4.2016
16:30
AF153
SKH Polanka n.O
-
Tatran Litovel B
Jaroslav Paululik
,
Petr Jaroň
,
16.4.2016
17:00
AF154
KH Zbrojovka Vsetín
-
MHK Karviná
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
jaro - 23. kolo
23.4.2016
10:30
AF155
MHK Karviná
-
Sokol Krmelín
Zbyněk Horalík
,
Tomáš Petruška
,
23.4.2016
17:00
AF156
KH Zbrojovka Vsetín
-
SKH Polanka n.O
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
12.5.2016
18:00
AF157
Tatran Litovel B
-
HC Zubří B
Daniel Douda
,
Petr Kremláček
,
23.4.2016
17:00
AF158
TJ Lesana Zubří
-
SK Velká Bystřice-PORR
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
24.4.2016
10:30
AF160
TJ Šumperk
-
TJ Rožnov p.R.
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
23.4.2016
13:30
AF161
SKP Frýdek Místek B
-
TJ Cement Hranice B
Milan Pelech
,
Julio Pulido
,
jaro - 24. kolo
29.4.2016
18:30
AF162
Sokol Krmelín
-
SKP Frýdek Místek B
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
1.5.2016
13:00
AF163
TJ Cement Hranice B
-
TJ Šumperk
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
1.5.2016
10:30
AF165
TJ Holešov
-
TJ Lesana Zubří
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
30.4.2016
17:30
AF166
SK Velká Bystřice-PORR
-
Tatran Litovel B
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
30.4.2016
17:00
AF167
KH Zbrojovka Vsetín
-
HC Zubří B
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
30.4.2016
18:15
AF168
SKH Polanka n.O
-
MHK Karviná
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
jaro - 25. kolo
8.5.2016
16:30
AF169
SKH Polanka n.O
-
Sokol Krmelín
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
7.5.2016
10:30
AF170
MHK Karviná
-
HC Zubří B
Jaroslav Paululik
,
Zbyněk Horalík
,
8.5.2016
17:00
AF171
KH Zbrojovka Vsetín
-
SK Velká Bystřice-PORR
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
8.5.2016
16:00
AF172
Tatran Litovel B
-
TJ Holešov
Jiří Horák
,
Pavel Novotný
,
8.5.2016
17:00
AF173
TJ Lesana Zubří
-
TJ Rožnov p.R.
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
8.5.2016
10:30
AF175
TJ Šumperk
-
SKP Frýdek Místek B
Ladislav Planka
,
Jaroslava Směšná
,
jaro - 26. kolo
14.5.2016
18:00
AF176
Sokol Krmelín
-
TJ Šumperk
Zbyněk Horalík
,
Radomír Kuča
,
15.5.2016
13:00
AF178
TJ Cement Hranice B
-
TJ Lesana Zubří
Petr Ochmann
,
Mojmír Valášek
,
14.5.2016
16:00
AF179
TJ Rožnov p.R.
-
Tatran Litovel B
Marcel Horsák
,
Milan Pelech
,
15.5.2016
11:30
AF180
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Holešov
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
14.5.2016
17:30
AF181
SK Velká Bystřice-PORR
-
MHK Karviná
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
15.5.2016
17:00
AF182
HC Zubří B
-
SKH Polanka n.O
Jaroslav Paululik
,
Radek Martiník
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.