Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jakub Rosman
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
97
Starty
1.liga mladší dorostenci
01.05. [AJ120]
HK Lovosice - Zlín
34 : 18
1 branek
16.04. [AJ108]
Zlín - Talent Škoda JS Plzeň
22 : 28
1 branek
28.02. [AJ076]
Karviná - Zlín
44 : 22
0 branek
21.02. [AJ069]
Zlín - HK B Most
22 : 21
3 branek
15.11. [AJ042]
Talent Škoda JS Plzeň - Zlín
32 : 26
2 branek
25.10. [AJ032]
Zlín - Sokol Nové Veselí
22 : 35
1 branek
18.10. [AJ029]
Kopřivnice - Zlín
45 : 26
1 branek
10.10. [AJ021]
Zlín - Frýdek-Místek
37 : 34
1 branek
03.10. [AJ016]
Dukla - Zlín
30 : 25
0 branek
26.09. [AJ010]
Zlín - Karviná
24 : 32
2 branek
20.09. [AJ003]
HK B Most - Zlín
34 : 18
5 branek
2.liga mladší dorostenci M
08.05. [AL126]
Napajedla - TJ Sokol Centrum Haná
33 : 40
8 branek
30.04. [AL116]
Rožnov p.R. - Napajedla
23 : 20
4 branek
24.04. [AL113]
Napajedla - Sokol Ostrava
29 : 32
4 branek
17.04. [AL105]
Sokol Juliánov - Napajedla
33 : 30
2 branek
02.04. [AL100]
Napajedla - Žeravice
34 : 27
6 branek
20.03. [AL094]
SKH Polanka n.O. - Napajedla
36 : 30
5 branek
12.03. [AL087]
Napajedla - Bystřice p.H.
24 : 28
1 branek
05.03. [AL083]
Bohunice - Napajedla
48 : 40
14 branek
27.02. [AL074]
Napajedla - Litovel
28 : 43
3 branek
08.11. [AL034]
Žeravice - Napajedla
24 : 25
2 branek
07.11. [AL008]
Litovel - Napajedla
32 : 21
5 branek
17.10. [AL028]
Napajedla - SKH Polanka n.O.
22 : 22
3 branek
11.10. [AL021]
Bystřice p.H. - Napajedla
35 : 28
4 branek
04.10. [AL017]
Napajedla - Bohunice
38 : 33
8 branek
19.09. [AL006]
Napajedla - TJ STM Olomouc
25 : 37
7 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohemians - S.Vršovice
nezadáno
video
online
Č.Budějovice - Košutka
29 : 29
video
online
Šťáhlavy - Zruč n.S.
22 : 35
video
online
Třeboň - Libčice n. Vlt.
18 : 29
video
online
VŠ Plzeň - L.Vršovice
33 : 29
video
online
Praha 4 - H.Brod
33 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
20
17
2
1
606 : 487
36
2
Libčice n. Vlt.
20
16
2
2
580 : 431
34
3
S.Vršovice
20
16
0
4
579 : 466
32
4
Košutka
20
8
3
9
513 : 520
19
5
VŠ Plzeň
20
9
0
11
524 : 509
18
6
Č.Budějovice
20
7
3
10
498 : 532
17
7
H.Brod
20
7
2
11
464 : 511
16
8
Třeboň
20
7
0
13
464 : 503
14
9
L.Vršovice
20
6
2
12
452 : 561
14
10
Zruč n.S.
20
6
2
12
511 : 548
14
11
Šťáhlavy
20
2
2
16
395 : 518
6
12
Bohemians
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
166
Martin Kovařík
Jiskra Zruč n. Sáz.
133
Martin Bartoš
TJ Sokol Šťáhlavy
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
35
Pavel Mezek
TJ Košutka
20
Martin Hejl
Jiskra Zruč n. Sáz.
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Moule
HK Slavia VŠ Plzeň
52
René Vondra
Jiskra Havlíčkův Brod
44
Zdeněk Jerman
Sokol Libčice n. Vlt.
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.