Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Filip Kettner
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
170
Starty
2 liga muži JZČ
14.05. [AC130]
Č.Budějovice - Košutka
29 : 29
0 branek
30.04. [AC117]
Č.Budějovice - S.Vršovice
27 : 23
1 branek
20.03. [AC091]
Šťáhlavy - Č.Budějovice
19 : 23
3 branek
12.03. [AC090]
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 22
1 branek
27.02. [AC077]
Č.Budějovice - H.Brod
33 : 29
3 branek
21.02. [AC069]
Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
32 : 20
3 branek
1.liga starší dorostenci
28.05. [AG131]
HBC Strakonice 1921 - Zlín
34 : 31
1 branek
07.05. [AG123]
Talent Škoda JS Plzeň - HBC Strakonice 1921
34 : 35
1 branek
30.04. [AG118]
HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí
38 : 31
2 branek
06.03. [AG079]
Jičín - HBC Strakonice 1921
27 : 29
3 branek
20.02. [AG068]
HK Lovosice - HBC Strakonice 1921
34 : 28
2 branek
14.02. [AG065]
Zlín - HBC Strakonice 1921
31 : 34
4 branek
05.12. [AG057]
HBC Strakonice 1921 - Talent Škoda JS Plzeň
30 : 35
1 branek
27.11. [AG052]
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921
26 : 27
3 branek
24.10. [AG035]
HBC Strakonice 1921 - Dukla
25 : 37
1 branek
18.10. [AG026]
Karviná - HBC Strakonice 1921
27 : 25
1 branek
03.10. [AG013]
HBC Strakonice 1921 - Jičín
29 : 27
2 branek
19.09. [AG002]
HBC Strakonice 1921 - HK Lovosice
28 : 32
6 branek
2.liga starší dorostenci Č
02.04. [AH102]
Loko Louny - Loko Č.Budějovice
27 : 18
8 branek
20.03. [AH091]
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Č.Budějovice
32 : 20
9 branek
12.03. [AH090]
Loko Č.Budějovice - Třeboň
22 : 24
5 branek
05.03. [AH080]
TJ Sokol Úvaly - Loko Č.Budějovice
29 : 17
4 branek
27.02. [AH077]
Loko Č.Budějovice - 1.HK Dvůr Králové
26 : 26
13 branek
13.02. [AH069]
TJ Sokol Bělá - Loko Č.Budějovice
25 : 22
11 branek
13.12. [AH064]
1.HC Pardubice - Loko Č.Budějovice
35 : 23
8 branek
06.12. [AH058]
Loko Č.Budějovice - Sokol Nové Veselí B
27 : 19
9 branek
28.11. [AH051]
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
22 : 24
9 branek
21.11. [AH047]
Loko Č.Budějovice - Chodov
22 : 28
8 branek
14.11. [AH038]
Náchod - Loko Č.Budějovice
28 : 24
14 branek
25.10. [AH036]
Loko Č.Budějovice - Loko Louny
19 : 20
4 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Litovel
30 : 21
video
online
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
33 : 25
video
online
V. Bystřice - Sokol V. Meziříčí
47 : 16
video
online
Sokol II.Prostějov - Kopřivnice
34 : 50
video
online
Žeravice - SKH Polanka n.O.
28 : 35
video
online
Vsetín - Sokol Telnice
52 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
22
0
0
764 : 537
44
2
Rožnov p.R.
22
16
2
4
639 : 514
34
3
Litovel
22
16
1
5
729 : 580
33
4
V. Bystřice
22
14
0
8
752 : 676
28
5
HK Ivančice
22
14
0
8
638 : 609
28
6
SKH Polanka n.O.
22
12
0
10
700 : 638
24
7
Žeravice
22
9
0
13
673 : 708
18
8
Sokol II.Prostějov
22
9
0
13
703 : 713
18
9
Vsetín
22
8
1
13
636 : 693
17
10
Sokol V. Meziříčí
22
5
0
17
574 : 703
10
11
Sokol Telnice
22
3
0
19
624 : 826
6
12
Sokol Sokolnice
22
2
0
20
592 : 827
4
Tabulka střelců
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
221
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
205
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
201
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
58
Václav Punčochář
SK Žeravice
36
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
48
Jan Skřehot
SKH Polanka n.O.
46
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.