Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
15.5. 14:00
AB127
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
8.5. 17:00
AB126
Chodov - Náchod
32 : 26
17.4. 17:00
AB103
Jičín "B" - Starý Plzenec
23 : 30
3.4. 15:00
AB102
Starý Plzenec - Sokol Ostrava
28 : 27
6.12. 15:00
AB059
Starý Plzenec - Olomouc
31 : 26
15.11. 11:30
AB037
Starý Plzenec - Jičín "B"
35 : 22
20.9. 17:00
AB006
Chodov - Olomouc
26 : 23
2 liga muži JZČ
6.12. 17:00
AC059
VŠ Plzeň - S.Vršovice
30 : 20
15.11. 10:00
AC037
VŠ Plzeň - Šťáhlavy
30 : 18
2.liga muži SVČ
19.3. 11:00
AD093
Kolín - Náchod "B"
21 : 32
27.2. 16:30
AD078
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 24
1.liga starší dorostenci
15.5. 18:00
AG127
Jičín - Frýdek-Místek
30 : 36
17.4. 13:00
AG103
Jičín - Karviná
23 : 29
2.liga starší dorostenci Č
8.5. 15:00
AH126
Chodov - Náchod
26 : 24
19.3. 13:00
AH093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
22 : 18
20.9. 15:00
AH006
Chodov - ELP Jablonec
30 : 24
1.liga mladší dorostenci
15.5. 16:00
AJ127
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 32
17.4. 15:00
AJ103
Jičín - Karviná
29 : 35
2.liga mladší dorostenci Č
19.3. 15:00
AK093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
34 : 33
Český pohár mužů
1.11. 17:00
AM064
H.Brod - Sokol Nové Veselí
31 : 30
29.8. 15:00
AM016
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
22 : 27
29.8. 10:30
AM014
Milevsko - Třeboň
19 : 33
Český pohár žen
11.10. 16:00
AN013
Č.Budějovice - Kobylisy
20 : 21
Žákovská liga starších žáků
22.5. 15:20
AO259
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
29 : 23
22.5. 13:30
AO257
Dukla I - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 15
22.5. 12:35
AO256
Karviná A - Zubří A
18 : 27
22.5. 08:55
AO252
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 22
22.5. 08:00
AO251
Karviná A - Dukla I
15 : 18
1.liga ženy
30.4. 15:00
AR117
Most B - Poruba B
27 : 29
10.4. 15:30
AR103
SVŠ Plzeň A - J.Hradec
30 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohemians - S.Vršovice
nezadáno
video
online
Č.Budějovice - Košutka
29 : 29
video
online
Šťáhlavy - Zruč n.S.
22 : 35
video
online
Třeboň - Libčice n. Vlt.
18 : 29
video
online
VŠ Plzeň - L.Vršovice
33 : 29
video
online
Praha 4 - H.Brod
33 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
20
17
2
1
606 : 487
36
2
Libčice n. Vlt.
20
16
2
2
580 : 431
34
3
S.Vršovice
20
16
0
4
579 : 466
32
4
Košutka
20
8
3
9
513 : 520
19
5
VŠ Plzeň
20
9
0
11
524 : 509
18
6
Č.Budějovice
20
7
3
10
498 : 532
17
7
H.Brod
20
7
2
11
464 : 511
16
8
Třeboň
20
7
0
13
464 : 503
14
9
L.Vršovice
20
6
2
12
452 : 561
14
10
Zruč n.S.
20
6
2
12
511 : 548
14
11
Šťáhlavy
20
2
2
16
395 : 518
6
12
Bohemians
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
166
Martin Kovařík
Jiskra Zruč n. Sáz.
133
Martin Bartoš
TJ Sokol Šťáhlavy
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
35
Pavel Mezek
TJ Košutka
20
Martin Hejl
Jiskra Zruč n. Sáz.
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Moule
HK Slavia VŠ Plzeň
52
René Vondra
Jiskra Havlíčkův Brod
44
Zdeněk Jerman
Sokol Libčice n. Vlt.
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.