Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Milan Letev
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
7.5. 18:00
AA182
HC Zubří - HBC Ronal Jičín
30 : 28
13.2. 17:00
AA099
Tatran Litovel - Baník OKD Karviná
21 : 26
6.12. 17:00
AA075
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
26 : 32
1.liga muži
8.5. 11:00
AB122
Bystřice p.H. - Sokol Přerov
45 : 28
2.4. 11:30
AB099
Olomouc - Dvůr Králové
24 : 18
29.11. 16:00
AB051
Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 28
15.11. 16:30
AB041
Sokol Nové Veselí - Dvůr Králové
31 : 18
18.10. 16:30
AB030
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň "B"
38 : 25
3.10. 12:00
AB018
Olomouc - Sokol Nové Veselí
26 : 29
20.9. 11:00
AB001
Sokol Přerov - Jičín "B"
27 : 38
2.liga muži JM
19.3. 16:30
AE094
SK Kuřim - Napajedla
41 : 28
19.9. 11:00
AE001
Maloměřice - Ivančice
31 : 23
2.liga muži SM13
3.4. 10:30
AF130
Šumperk - SKH Polanka n.O
31 : 26
1.liga starší dorostenci
15.11. 14:30
AG041
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
23 : 25
18.10. 14:30
AG030
Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 28
2.liga starší dorostenci M
20.9. 13:00
AI001
Žeravice - HK Ivančice
25 : 36
1.liga mladší dorostenci
15.11. 12:30
AJ041
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
40 : 32
18.10. 12:30
AJ030
Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 30
2.liga mladší dorostenci M
8.5. 09:00
AL122
Bystřice p.H. - Žeravice
32 : 36
2.4. 13:30
AL099
TJ STM Olomouc - SKH Polanka n.O.
31 : 26
29.11. 14:00
AL051
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 21
3.10. 14:00
AL018
TJ STM Olomouc - Litovel
30 : 33
20.9. 09:00
AL001
Žeravice - HK Ivančice
18 : 38
Český pohár mužů
24.2. 18:30
AM082
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
20 : 29
17.11. 16:30
AM076
Bystřice p.H. - Baník OKD Karviná
25 : 38
31.10. 17:30
AM065
Sokol Kostelec na Hané - Tatran Litovel
26 : 31
Český pohár žen
9.12. 18:00
AN030
Zora Olomouc - Sokol Poruba
19 : 25
1.liga ženy
16.4. 13:00
AR109
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
29 : 22
21.11. 13:00
AR053
Kunovice - S.Vršovice
32 : 17
7.11. 13:00
AR039
Sokol V. Meziříčí - Zlín B
26 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Litovel
30 : 21
video
online
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
33 : 25
video
online
V. Bystřice - Sokol V. Meziříčí
47 : 16
video
online
Sokol II.Prostějov - Kopřivnice
34 : 50
video
online
Žeravice - SKH Polanka n.O.
28 : 35
video
online
Vsetín - Sokol Telnice
52 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
22
0
0
764 : 537
44
2
Rožnov p.R.
22
16
2
4
639 : 514
34
3
Litovel
22
16
1
5
729 : 580
33
4
V. Bystřice
22
14
0
8
752 : 676
28
5
HK Ivančice
22
14
0
8
638 : 609
28
6
SKH Polanka n.O.
22
12
0
10
700 : 638
24
7
Žeravice
22
9
0
13
673 : 708
18
8
Sokol II.Prostějov
22
9
0
13
703 : 713
18
9
Vsetín
22
8
1
13
636 : 693
17
10
Sokol V. Meziříčí
22
5
0
17
574 : 703
10
11
Sokol Telnice
22
3
0
19
624 : 826
6
12
Sokol Sokolnice
22
2
0
20
592 : 827
4
Tabulka střelců
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
221
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
205
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
201
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
58
Václav Punčochář
SK Žeravice
36
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
48
Jan Skřehot
SKH Polanka n.O.
46
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.