Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Vilém Novotný
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
8.5. 16:00
AC124
L.Vršovice - Č.Budějovice
26 : 24
19.3. 16:30
AC096
Košutka - L.Vršovice
30 : 18
13.12. 16:00
AC063
L.Vršovice - VŠ Plzeň
15 : 30
14.11. 17:00
AC042
Košutka - Libčice n. Vlt.
24 : 26
2.liga muži SVČ
2.4. 17:00
AD099
Jablonec - HK Lovosice B
26 : 20
6.3. 16:30
AD084
Sokol Kobylisy - Jablonec
26 : 21
27.2. 18:00
AD077
Liberec - HK Lovosice B
36 : 26
5.12. 11:00
AD056
Kolín - TJ Sokol Bělá
31 : 20
21.11. 11:00
AD045
Kolín - Sokol Kobylisy
24 : 23
15.11. 17:30
AD041
Sokol Kobylisy - HK Lovosice B
29 : 33
8.11. 17:00
AD055
Slavia - HK Lovosice B
28 : 25
24.10. 17:00
AD032
TJ Sokol Bělá - Sokol Kobylisy
26 : 33
11.10. 17:00
AD019
Slavia - Sokol Kobylisy
30 : 26
27.9. 17:00
AD009
1.HC Pardubice - Náchod "B"
23 : 19
2.liga starší dorostenci Č
7.5. 11:00
AH122
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Úvaly
20 : 27
17.4. 15:00
AH107
1.HK Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí B
30 : 14
16.4. 11:00
AH108
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
32 : 28
2.4. 15:00
AH099
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové
21 : 24
20.3. 15:00
AH094
1.HK Dvůr Králové - Chodov
28 : 26
12.3. 13:00
AH088
Náchod - 1.HK Dvůr Králové
21 : 24
5.12. 13:00
AH056
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá
22 : 17
29.11. 10:30
AH054
TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové
19 : 26
21.11. 13:00
AH045
TJ Sokol Úvaly - Sokol Nové Veselí B
26 : 14
27.9. 13:00
AH009
1.HC Pardubice - Náchod
30 : 14
2.liga mladší dorostenci Č
8.5. 14:00
AK124
Lokomotiva Vršovice - Liberec
20 : 30
12.3. 11:00
AK088
Náchod - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 24
27.2. 16:00
AK077
Liberec - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
50 : 19
13.12. 14:00
AK063
Lokomotiva Vršovice - Loko Louny
30 : 33
5.12. 15:00
AK056
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá p.B.
25 : 22
21.11. 15:00
AK045
TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice
31 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Litovel
30 : 21
video
online
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
33 : 25
video
online
V. Bystřice - Sokol V. Meziříčí
47 : 16
video
online
Sokol II.Prostějov - Kopřivnice
34 : 50
video
online
Žeravice - SKH Polanka n.O.
28 : 35
video
online
Vsetín - Sokol Telnice
52 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
22
0
0
764 : 537
44
2
Rožnov p.R.
22
16
2
4
639 : 514
34
3
Litovel
22
16
1
5
729 : 580
33
4
V. Bystřice
22
14
0
8
752 : 676
28
5
HK Ivančice
22
14
0
8
638 : 609
28
6
SKH Polanka n.O.
22
12
0
10
700 : 638
24
7
Žeravice
22
9
0
13
673 : 708
18
8
Sokol II.Prostějov
22
9
0
13
703 : 713
18
9
Vsetín
22
8
1
13
636 : 693
17
10
Sokol V. Meziříčí
22
5
0
17
574 : 703
10
11
Sokol Telnice
22
3
0
19
624 : 826
6
12
Sokol Sokolnice
22
2
0
20
592 : 827
4
Tabulka střelců
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
221
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
205
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
201
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
58
Václav Punčochář
SK Žeravice
36
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
48
Jan Skřehot
SKH Polanka n.O.
46
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.