Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Michal Vacula
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1984
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM13
5.12. 18:00
AF078
Krmelín - SKH Polanka n.O
24 : 24
2.liga starší dorostenci M
22.11. 13:00
AI045
Žeravice - Litovel
27 : 34
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 11:00
AL045
Žeravice - Litovel
22 : 31
Žákovská liga starších žáků
20.3. 16:00
AO198
Talent A - Sokol N. Veselí A
11 : 30
20.3. 15:00
AO197
Nový Jičín - Sokol V. Meziříčí
17 : 27
20.3. 12:00
AO194
Nový Jičín - Talent A
19 : 30
20.3. 11:00
AO193
Sokol N. Veselí A - KP Brno A
25 : 19
20.3. 09:00
AO191
KP Brno A - Nový Jičín
19 : 17
2.liga ženy V
1.5. 14:00
AT116
Karviná - HK Ivančice
15 : 22
24.10. 15:00
AT029
L.Zubří - DHK Pardubice
27 : 29
1.liga starší dorostenky - východ
3.10. 12:15
AUB018
Poruba - HK Hodonín
25 : 29
1.liga mladší dorostenky - východ
1.5. 12:00
AVB116
Karviná - HK Ivančice
23 : 37
7.11. 13:00
AVB037
Karviná - Veselí n.M.
18 : 35
MSL Muži
17.10. 10:30
NA028
Klimkovice - Třinec
15 : 16
3.10. 18:00
NA020
Paskov - Klimkovice
25 : 22
26.9. 10:00
NA013
Hlučín - Paskov
32 : 19
MSL Starší žáci sk. A
19.9. 10:00
NB009
Karviná A - Kopřivnice A
33 : 16
MSL Mladší žáci sk. A
19.9. 08:45
NC009
Karviná A - Kopřivnice
45 : 16
MSL Starší žáci sk. B
5.6. 10:20
ND038
Polanka - Třinec
29 : 12
19.9. 11:30
ND009
Karviná B - Kopřivnice B
19 : 16
MSL Mladší žáci sk. B
5.6. 09:00
NE085
Polanka - Ostrava B
39 : 22
9.4. 09:00
NE089
Opava - Klimkovice
19 : 38
17.10. 09:15
NE044
Klimkovice - Opava
27 : 18
3.10. 16:00
NE025
Paskov - Klimkovice
26 : 28
MSL Ženy
26.9. 13:00
NI008
Hlučín - Ostrava
25 : 25
MSL Starší žačky
1.5. 10:30
NJ056
Karviná - Nový Jičín A
32 : 14
MSL Mladší žačky
7.11. 11:30
NK028
Karviná - Sokol Hrabůvka
35 : 19
MSL Mladší žačky Jaro
1.5. 09:00
NK52
Karviná - Nový Jičín
32 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Litovel
30 : 21
video
online
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
33 : 25
video
online
V. Bystřice - Sokol V. Meziříčí
47 : 16
video
online
Sokol II.Prostějov - Kopřivnice
34 : 50
video
online
Žeravice - SKH Polanka n.O.
28 : 35
video
online
Vsetín - Sokol Telnice
52 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
22
0
0
764 : 537
44
2
Rožnov p.R.
22
16
2
4
639 : 514
34
3
Litovel
22
16
1
5
729 : 580
33
4
V. Bystřice
22
14
0
8
752 : 676
28
5
HK Ivančice
22
14
0
8
638 : 609
28
6
SKH Polanka n.O.
22
12
0
10
700 : 638
24
7
Žeravice
22
9
0
13
673 : 708
18
8
Sokol II.Prostějov
22
9
0
13
703 : 713
18
9
Vsetín
22
8
1
13
636 : 693
17
10
Sokol V. Meziříčí
22
5
0
17
574 : 703
10
11
Sokol Telnice
22
3
0
19
624 : 826
6
12
Sokol Sokolnice
22
2
0
20
592 : 827
4
Tabulka střelců
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
221
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
205
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
201
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
58
Václav Punčochář
SK Žeravice
36
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
48
Jan Skřehot
SKH Polanka n.O.
46
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.