Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Michal Vacula
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1984
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM13
5.12. 18:00
AF078
Krmelín - SKH Polanka n.O
24 : 24
2.liga starší dorostenci M
22.11. 13:00
AI045
Žeravice - Litovel
27 : 34
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 11:00
AL045
Žeravice - Litovel
22 : 31
Žákovská liga starších žáků
20.3. 16:00
AO198
Talent A - Sokol N. Veselí A
11 : 30
20.3. 15:00
AO197
Nový Jičín - Sokol V. Meziříčí
17 : 27
20.3. 12:00
AO194
Nový Jičín - Talent A
19 : 30
20.3. 11:00
AO193
Sokol N. Veselí A - KP Brno A
25 : 19
20.3. 09:00
AO191
KP Brno A - Nový Jičín
19 : 17
2.liga ženy V
1.5. 14:00
AT116
Karviná - HK Ivančice
15 : 22
24.10. 15:00
AT029
L.Zubří - DHK Pardubice
27 : 29
1.liga starší dorostenky - východ
3.10. 12:15
AUB018
Poruba - HK Hodonín
25 : 29
1.liga mladší dorostenky - východ
1.5. 12:00
AVB116
Karviná - HK Ivančice
23 : 37
7.11. 13:00
AVB037
Karviná - Veselí n.M.
18 : 35
MSL Muži
17.10. 10:30
NA028
Klimkovice - Třinec
15 : 16
3.10. 18:00
NA020
Paskov - Klimkovice
25 : 22
26.9. 10:00
NA013
Hlučín - Paskov
32 : 19
MSL Starší žáci sk. A
19.9. 10:00
NB009
Karviná A - Kopřivnice A
33 : 16
MSL Mladší žáci sk. A
19.9. 08:45
NC009
Karviná A - Kopřivnice
45 : 16
MSL Starší žáci sk. B
5.6. 10:20
ND038
Polanka - Třinec
29 : 12
19.9. 11:30
ND009
Karviná B - Kopřivnice B
19 : 16
MSL Mladší žáci sk. B
5.6. 09:00
NE085
Polanka - Ostrava B
39 : 22
9.4. 09:00
NE089
Opava - Klimkovice
19 : 38
17.10. 09:15
NE044
Klimkovice - Opava
27 : 18
3.10. 16:00
NE025
Paskov - Klimkovice
26 : 28
MSL Ženy
26.9. 13:00
NI008
Hlučín - Ostrava
25 : 25
MSL Starší žačky
1.5. 10:30
NJ056
Karviná - Nový Jičín A
32 : 14
MSL Mladší žačky
7.11. 11:30
NK028
Karviná - Sokol Hrabůvka
35 : 19
MSL Mladší žačky Jaro
1.5. 09:00
NK52
Karviná - Nový Jičín
32 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohemians - S.Vršovice
nezadáno
video
online
Č.Budějovice - Košutka
29 : 29
video
online
Šťáhlavy - Zruč n.S.
22 : 35
video
online
Třeboň - Libčice n. Vlt.
18 : 29
video
online
VŠ Plzeň - L.Vršovice
33 : 29
video
online
Praha 4 - H.Brod
33 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
20
17
2
1
606 : 487
36
2
Libčice n. Vlt.
20
16
2
2
580 : 431
34
3
S.Vršovice
20
16
0
4
579 : 466
32
4
Košutka
20
8
3
9
513 : 520
19
5
VŠ Plzeň
20
9
0
11
524 : 509
18
6
Č.Budějovice
20
7
3
10
498 : 532
17
7
H.Brod
20
7
2
11
464 : 511
16
8
Třeboň
20
7
0
13
464 : 503
14
9
L.Vršovice
20
6
2
12
452 : 561
14
10
Zruč n.S.
20
6
2
12
511 : 548
14
11
Šťáhlavy
20
2
2
16
395 : 518
6
12
Bohemians
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
166
Martin Kovařík
Jiskra Zruč n. Sáz.
133
Martin Bartoš
TJ Sokol Šťáhlavy
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
35
Pavel Mezek
TJ Košutka
20
Martin Hejl
Jiskra Zruč n. Sáz.
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Moule
HK Slavia VŠ Plzeň
52
René Vondra
Jiskra Havlíčkův Brod
44
Zdeněk Jerman
Sokol Libčice n. Vlt.
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.