Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci-M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Pavel Zahradník
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jč KP mini 6+1
1.5. 12:00
HA049
Třeboň - Písek B
18 : 7
1.5. 08:00
HA048
Třeboň - Písek A
16 : 8
16.4. 09:00
HA042
Třeboň - Milevsko
20 : 9
2.4. 09:00
HA031
Třeboň - Č.Budějovice
22 : 2
3.10. 10:00
HA009
Třeboň - J.Hradec
8 : 19
KP mladší žactvo
1.5. 17:00
HB 1033
Třeboň - Č.Budějovice
20 : 14
1.5. 16:00
HB 1032
Č.Budějovice - HBC Strakonice
14 : 32
1.5. 15:00
HB 1031
Třeboň - HBC Strakonice
9 : 14
16.4. 14:00
HB 1027
Třeboň - HBC Strakonice
15 : 23
3.10. 14:00
HB 1007
Třeboň - Č.Budějovice
15 : 14
3.10. 14:00
HB 1009
Třeboň - HBC Strakonice
10 : 23
KP starší žáci
7.5. 08:30
HC024
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
2.4. 12:00
HC013
Třeboň - Č.Budějovice
27 : 23
3.10. 09:00
HC004
Třeboň - Sezimovo Ústí
33 : 21
KP mladší žákyně
1.5. 11:00
HE037
Třeboň - Písek B
17 : 21
16.4. 10:00
HE031
Třeboň - Milevsko
21 : 6
2.4. 10:00
HE023
Třeboň - Č.Budějovice
14 : 8
3.10. 11:00
HE007
Třeboň - J.Hradec A
10 : 21
KP muži
8.11. 10:30
HM012
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice B
28 : 20
Liga Vysočiny - starší žáci
17.4. 14:15
JB090
Třeboň - Sokol N. Veselí A
11 : 15
17.4. 13:05
JB088
D. Cerekev - Sokol N. Veselí A
17 : 25
17.4. 12:30
JB087
Sokol V. Meziříčí - Třeboň
20 : 18
17.4. 11:20
JB085
Sokol N. Veselí A - Sokol V. Meziříčí
12 : 20
17.4. 10:10
JB083
D. Cerekev - Sokol V. Meziříčí
9 : 20
17.4. 09:00
JB081
Třeboň - D. Cerekev
14 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Litovel
19 : 22
video
online
HK Ivančice - Napajedla
42 : 23
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
32 : 32
video
online
Žeravice - SKH Polanka n.O.
23 : 31
video
online
Sokol Ostrava - Bohunice
34 : 33
video
online
Sokol Juliánov - Bystřice p.H.
30 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
22
18
2
2
748 : 515
37
2
Litovel
22
18
0
4
731 : 580
36
3
TJ Sokol Centrum Haná
22
15
2
5
769 : 657
32
4
Rožnov p.R.
22
14
1
7
630 : 541
29
5
TJ STM Olomouc
22
12
2
8
588 : 546
26
6
SKH Polanka n.O.
22
10
2
10
653 : 628
22
7
Sokol Juliánov
22
10
1
11
692 : 726
21
8
Sokol Ostrava
22
6
3
13
579 : 720
15
9
Bohunice
22
6
3
13
674 : 760
15
10
Bystřice p.H.
22
5
4
13
576 : 662
14
11
Napajedla
22
3
2
17
588 : 722
8
12
Žeravice
22
4
0
18
533 : 704
8
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Tatran Litovel
202
Denis Harabiš
SKH Polanka n.O.
178
Tomáš Kováč
Sokol Ostrava
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Souček
Tatran Bohunice
31
Denis Harabiš
SKH Polanka n.O.
26
Jakub Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Dobřický
SKH Polanka n.O.
48
Patrik Soukup
Sokol Juliánov
44
Lukáš Bochnia
Sokol Ostrava
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.