Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci-M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Martin Přibyl
Mateřský klub
Slovan Varnsdorf
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
14.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
14.5. 16:30
AD131
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
38 : 25
16.4. 18:00
AD104
Liberec - Náchod "B"
36 : 26
3.4. 16:30
AD098
Sokol Kobylisy - TJ Sokol Bělá
30 : 22
27.2. 18:30
AD073
Jablonec - Slavia
25 : 17
21.2. 17:00
AD072
Jablonec - Ústí n.L.
23 : 23
14.11. 17:00
AD039
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
36 : 30
3.10. 17:00
AD018
Jablonec - Sokol Kobylisy
27 : 20
19.9. 17:00
AD006
Ústí n.L. - Jablonec
25 : 25
2.liga starší dorostenci Č
27.2. 16:30
AH073
ELP Jablonec - TJ Sokol Šťáhlavy
21 : 38
21.2. 15:00
AH072
ELP Jablonec - Chodov
23 : 36
3.10. 15:00
AH018
ELP Jablonec - Sokol Nové Veselí B
25 : 30
1.liga mladší dorostenci
6.12. 15:00
AJ058
HK B Most - Sokol Nové Veselí
29 : 45
2.liga mladší dorostenci Č
16.4. 16:00
AK104
Liberec - Náchod
40 : 30
Český pohár mužů
30.8. 18:00
AM001
Liberec - Jablonec
24 : 19
2.liga ženy Z
19.9. 15:00
AS006
Ústí n.L. - S.Vršovice B
33 : 24
1.liga mladší dorostenky - západ
19.9. 13:00
AVA006
HK Spartak Ústí n.L. - Háje
27 : 28
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
17.10. 15:00
MH-204/10
Loko Louny - Slovan Varnsdorf
13 : 8
17.10. 14:20
MH-204/09
HK B Most - HSK Tygři Ústí n/L.
10 : 4
17.10. 13:00
MH-204/07
Slovan Varnsdorf - HK B Most
7 : 12
17.10. 11:40
MH-204/05
Loko Louny - HK B Most
8 : 12
17.10. 11:00
MH-204/04
HK Lovosice "A" - Slovan Varnsdorf
16 : 2
17.10. 10:20
MH-204/03
HSK Tygři Ústí n/L. - Loko Louny
4 : 12
Inter REG liga - Muži
26.9. 13:30
IRM005
Turnov - Ž. Brod
19 : 22
5.9. 11:00
IRM002
Česká Lípa - Ž. Brod
19 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Litovel
19 : 22
video
online
HK Ivančice - Napajedla
42 : 23
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
32 : 32
video
online
Žeravice - SKH Polanka n.O.
23 : 31
video
online
Sokol Ostrava - Bohunice
34 : 33
video
online
Sokol Juliánov - Bystřice p.H.
30 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
22
18
2
2
748 : 515
37
2
Litovel
22
18
0
4
731 : 580
36
3
TJ Sokol Centrum Haná
22
15
2
5
769 : 657
32
4
Rožnov p.R.
22
14
1
7
630 : 541
29
5
TJ STM Olomouc
22
12
2
8
588 : 546
26
6
SKH Polanka n.O.
22
10
2
10
653 : 628
22
7
Sokol Juliánov
22
10
1
11
692 : 726
21
8
Sokol Ostrava
22
6
3
13
579 : 720
15
9
Bohunice
22
6
3
13
674 : 760
15
10
Bystřice p.H.
22
5
4
13
576 : 662
14
11
Napajedla
22
3
2
17
588 : 722
8
12
Žeravice
22
4
0
18
533 : 704
8
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Tatran Litovel
202
Denis Harabiš
SKH Polanka n.O.
178
Tomáš Kováč
Sokol Ostrava
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Souček
Tatran Bohunice
31
Denis Harabiš
SKH Polanka n.O.
26
Jakub Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Dobřický
SKH Polanka n.O.
48
Patrik Soukup
Sokol Juliánov
44
Lukáš Bochnia
Sokol Ostrava
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.