Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Petr Halada
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.1.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
17.4. 10:30
AA139
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
20 : 19
12.3. 18:00
AA126
HBC Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek
24 : 21
28.2. 17:00
AA114
KP Brno - SKP Frýdek-Místek
27 : 33
10.2. 18:00
AA097
M.A.T. Plzeň - Kopřivnice
27 : 17
13.12. 17:00
AA079
Kopřivnice - Dukla Praha
26 : 33
5.12. 18:00
AA074
HBC Ronal Jičín - HC Zlín
30 : 15
18.10. 10:25
AA039
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
21 : 27
3.10. 18:00
AA025
HC Zubří - Kopřivnice
37 : 28
26.9. 18:00
AA021
HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
30 : 21
19.9. 16:30
AA013
Dukla Praha - Kopřivnice
29 : 27
13.9. 10:20
AA009
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
26 : 26
5.9. 18:00
AA004
KP Brno - M.A.T. Plzeň
22 : 23
2 liga muži JZČ
20.9. 18:30
AC004
VŠ Plzeň - Košutka
31 : 25
Český pohár mužů
1.11. 17:00
AM055
Libčice n. Vlt. - HK FCC Město Lovosice
23 : 28
1.liga ženy
24.4. 15:00
AR113
Most B - Sokol V. Meziříčí
23 : 25
14.11. 16:00
AR047
Sokol V. Meziříčí - Most B
36 : 13
28.10. 15:00
AR036
Most B - J.Hradec
21 : 32
1.liga mladší dorostenky - západ
28.10. 12:30
AVA036
DHK Baník Most - J.Hradec
43 : 20
W.H.I.L.
14.5. 18:00
AW214
Sokol Písek - HC Plzeň
24 : 21
7.5. 17:00
AW193
SHK Veselí n.M. - HC Plzeň
28 : 19
5.2. 18:00
AW119
Baník Most - Sokol Písek
39 : 14
23.1. 16:30
AW093
HC Plzeň - Sokol Písek
22 : 18
22.11. 14:00
AW071
HC Zlín - Bemaco Prešov
26 : 16
27.9. 18:00
AW054
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
17 : 30
6.9. 17:00
AW004
SHK Veselí n.M. - Duslo Šaľa
27 : 28
Přebor Prahy mužů
22.4. 20:15
BA052
L.Vršovice B - Čambavamba
16 : 25
9.11. 20:15
BA022
Sparta - Slavia B
23 : 26
18.10. 20:15
BA023
Chodov B - Všenory
25 : 24
Přebor Prahy žen
26.5. 18:15
BB076
Astra C - Střešovice A
17 : 18
29.4. 19:45
BB066
Střešovice A - Střešovice S
22 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Litovel
30 : 21
video
online
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
33 : 25
video
online
V. Bystřice - Sokol V. Meziříčí
47 : 16
video
online
Sokol II.Prostějov - Kopřivnice
34 : 50
video
online
Žeravice - SKH Polanka n.O.
28 : 35
video
online
Vsetín - Sokol Telnice
52 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
22
0
0
764 : 537
44
2
Rožnov p.R.
22
16
2
4
639 : 514
34
3
Litovel
22
16
1
5
729 : 580
33
4
V. Bystřice
22
14
0
8
752 : 676
28
5
HK Ivančice
22
14
0
8
638 : 609
28
6
SKH Polanka n.O.
22
12
0
10
700 : 638
24
7
Žeravice
22
9
0
13
673 : 708
18
8
Sokol II.Prostějov
22
9
0
13
703 : 713
18
9
Vsetín
22
8
1
13
636 : 693
17
10
Sokol V. Meziříčí
22
5
0
17
574 : 703
10
11
Sokol Telnice
22
3
0
19
624 : 826
6
12
Sokol Sokolnice
22
2
0
20
592 : 827
4
Tabulka střelců
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
221
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
205
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
201
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
58
Václav Punčochář
SK Žeravice
36
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
48
Jan Skřehot
SKH Polanka n.O.
46
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.