Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci-M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jan Špaček
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.5. 18:00
AC131
Třeboň - Libčice n. Vlt.
18 : 29
19.3. 18:00
AC092
Třeboň - VŠ Plzeň
19 : 18
27.2. 18:00
AC078
Třeboň - Praha 4
22 : 27
29.11. 17:00
AC054
Libčice n. Vlt. - H.Brod
29 : 18
10.10. 16:30
AC020
Košutka - S.Vršovice
19 : 24
3.10. 18:00
AC013
Třeboň - Šťáhlavy
30 : 20
20.9. 18:30
AC004
VŠ Plzeň - Košutka
31 : 25
2.liga muži SVČ
24.4. 17:00
AD112
Jablonec - Ml. Boleslav
23 : 18
17.4. 17:00
AD103
Slavia - Loko Louny
28 : 28
13.3. 16:30
AD085
Sokol Kobylisy - Slavia
29 : 25
29.11. 14:00
AD052
Sokol Kobylisy - Ml. Boleslav
25 : 28
18.10. 17:00
AD026
Loko Louny - Ml. Boleslav
28 : 21
27.9. 17:30
AD011
HK Lovosice B - Liberec
27 : 28
1.liga starší dorostenci
27.9. 15:30
AG011
HK Lovosice - Sokol Ostrava
33 : 22
2.liga starší dorostenci Č
14.5. 16:00
AH131
Třeboň - TJ Sokol Bělá
18 : 17
24.4. 15:00
AH112
ELP Jablonec - Třeboň
27 : 26
19.3. 16:00
AH092
Třeboň - Loko Louny
22 : 17
27.2. 16:00
AH078
Třeboň - TJ Sokol Úvaly
19 : 16
18.10. 14:30
AH026
Loko Louny - Třeboň
31 : 22
3.10. 16:00
AH013
Třeboň - TJ Sokol Šťáhlavy
20 : 24
1.liga mladší dorostenci
27.9. 13:30
AJ011
HK Lovosice - HK B Most
24 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
18.10. 12:00
AK026
Loko Louny - HBC Strakonice
32 : 30
2.liga ženy Z
6.12. 16:00
AS059
Milevsko - S.Vršovice B
18 : 27
17.10. 13:00
AS021
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
27 : 18
1.liga starší dorostenky - západ
17.4. 15:00
AUA109
Slavia - HC Plzeň
26 : 7
3.4. 15:00
AUA101
Písek - TJ AŠ Mladá Boleslav
44 : 8
28.10. 13:00
AUA032
Slavia - Kobylisy
35 : 20
1.liga mladší dorostenky - západ
17.4. 13:00
AVA109
Slavia - HC Plzeň
22 : 6
3.4. 13:00
AVA128
Písek - Háje
15 : 21
2.4. 17:00
AVA101
Písek - Slavoj Žirovnice
22 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Litovel
19 : 22
video
online
HK Ivančice - Napajedla
42 : 23
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
32 : 32
video
online
Žeravice - SKH Polanka n.O.
23 : 31
video
online
Sokol Ostrava - Bohunice
34 : 33
video
online
Sokol Juliánov - Bystřice p.H.
30 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
22
18
2
2
748 : 515
37
2
Litovel
22
18
0
4
731 : 580
36
3
TJ Sokol Centrum Haná
22
15
2
5
769 : 657
32
4
Rožnov p.R.
22
14
1
7
630 : 541
29
5
TJ STM Olomouc
22
12
2
8
588 : 546
26
6
SKH Polanka n.O.
22
10
2
10
653 : 628
22
7
Sokol Juliánov
22
10
1
11
692 : 726
21
8
Sokol Ostrava
22
6
3
13
579 : 720
15
9
Bohunice
22
6
3
13
674 : 760
15
10
Bystřice p.H.
22
5
4
13
576 : 662
14
11
Napajedla
22
3
2
17
588 : 722
8
12
Žeravice
22
4
0
18
533 : 704
8
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Tatran Litovel
202
Denis Harabiš
SKH Polanka n.O.
178
Tomáš Kováč
Sokol Ostrava
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Souček
Tatran Bohunice
31
Denis Harabiš
SKH Polanka n.O.
26
Jakub Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Dobřický
SKH Polanka n.O.
48
Patrik Soukup
Sokol Juliánov
44
Lukáš Bochnia
Sokol Ostrava
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.