Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci-M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Radomír Kuča
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.3.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
14.11. 17:00
AE038
Sokol II.Prostějov - Telnice
30 : 20
2.liga muži SM13
14.5. 18:00
AF176
Krmelín - Šumperk
24 : 25
8.5. 17:00
AF173
L.Zubří - Rožnov p.R.
27 : 28
10.4. 18:00
AF140
Vsetín - Tatran Litovel B
33 : 34
19.3. 18:00
AF120
Krmelín - Holešov
34 : 27
5.3. 10:30
AF109
MHK Karviná - Hranice B
29 : 18
27.2. 17:00
AF101
SKP F-M B - Tatran Litovel B
36 : 25
12.12. 16:00
AF085
Šumperk - Krmelín
33 : 21
12.12. 10:30
AF090
MHK Karviná - V. Bystřice
25 : 24
5.12. 10:30
AF084
SKP F-M B - Šumperk
28 : 26
17.10. 17:00
AF032
SKP F-M B - SKH Polanka n.O
30 : 26
3.10. 16:00
AF017
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O
24 : 26
1.liga starší dorostenci
27.2. 13:00
AG074
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
31 : 34
17.10. 15:00
AG028
Frýdek-Místek - HK Lovosice
34 : 29
2.liga starší dorostenci M
10.4. 16:00
AI096
Vsetín - Litovel
31 : 38
14.11. 15:00
AI038
Sokol II.Prostějov - Sokol Telnice
42 : 27
3.10. 14:00
AI015
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
28 : 23
1.liga mladší dorostenci
27.2. 15:00
AJ074
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
34 : 28
17.10. 13:00
AJ028
Frýdek-Místek - HK Lovosice
38 : 25
2.liga mladší dorostenci M
3.10. 12:00
AL015
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
37 : 20
Český pohár mužů
30.8. 14:00
AM020
Veselá - Vsetín
17 : 30
2.liga ženy V
8.5. 15:00
AT125
L.Zubří - Karviná
27 : 23
5.12. 15:00
AT059
Karviná - L.Zubří
38 : 12
1.liga starší dorostenky - východ
27.9. 13:00
AUB012
HC Ostrava - Zlín
14 : 29
1.liga mladší dorostenky - východ
9.12. 17:30
AVB059
Karviná - Poruba
24 : 36
27.9. 11:00
AVB012
Zábřeh - Zlín
19 : 35
MSL Muži
20.9. 16:00
NA009
Nový Jičín - Hlučín
31 : 32
13.9. 15:30
NA008
Třinec - Nový Jičín
24 : 22
MSL Starší žáci sk. A
28.5. 11:45
NB034
F.-Místek A - Karviná A
28 : 17
20.9. 14:30
NB007
Nový Jičín - F.-Místek A
32 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Litovel
19 : 22
video
online
HK Ivančice - Napajedla
42 : 23
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
32 : 32
video
online
Žeravice - SKH Polanka n.O.
23 : 31
video
online
Sokol Ostrava - Bohunice
34 : 33
video
online
Sokol Juliánov - Bystřice p.H.
30 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
22
18
2
2
748 : 515
37
2
Litovel
22
18
0
4
731 : 580
36
3
TJ Sokol Centrum Haná
22
15
2
5
769 : 657
32
4
Rožnov p.R.
22
14
1
7
630 : 541
29
5
TJ STM Olomouc
22
12
2
8
588 : 546
26
6
SKH Polanka n.O.
22
10
2
10
653 : 628
22
7
Sokol Juliánov
22
10
1
11
692 : 726
21
8
Sokol Ostrava
22
6
3
13
579 : 720
15
9
Bohunice
22
6
3
13
674 : 760
15
10
Bystřice p.H.
22
5
4
13
576 : 662
14
11
Napajedla
22
3
2
17
588 : 722
8
12
Žeravice
22
4
0
18
533 : 704
8
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Tatran Litovel
202
Denis Harabiš
SKH Polanka n.O.
178
Tomáš Kováč
Sokol Ostrava
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Souček
Tatran Bohunice
31
Denis Harabiš
SKH Polanka n.O.
26
Jakub Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Dobřický
SKH Polanka n.O.
48
Patrik Soukup
Sokol Juliánov
44
Lukáš Bochnia
Sokol Ostrava
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.