Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci Č
17.10. 10:00
AK025
Liberec - Sokol Šťáhlavy
20 : 27
3.10. 14:30
AK018
S.Vršovice - Lokomotiva Vršovice
24 : 23
19.9. 15:00
AK003
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
30 : 24
Žákovská liga starších žáků
21.5. 16:20
AO269
HK Lovosice "A" - Jičín
22 : 34
21.5. 15:25
AO268
AŠ Ml. Boleslav - Sokol N. Veselí A
18 : 33
21.5. 13:35
AO266
Jičín - AŠ Ml. Boleslav
24 : 14
21.5. 12:40
AO265
HK Lovosice "A" - Sokol N. Veselí A
18 : 18
21.5. 10:50
AO263
Sokol N. Veselí A - Jičín
19 : 19
21.5. 09:55
AO262
AŠ Ml. Boleslav - HK Lovosice "A"
15 : 30
21.5. 09:00
AO261
Jičín - Liberec
23 : 21
24.4. 15:40
AO209
HBC Strakonice - Sokol N. Veselí A
23 : 23
24.4. 14:00
AO207
D.Králové - HBC Strakonice
7 : 17
24.4. 12:20
AO205
HBC Strakonice - Karviná A
25 : 14
24.4. 10:40
AO203
Karviná A - Sokol N. Veselí A
17 : 22
24.4. 09:00
AO201
Sokol N. Veselí A - D.Králové
27 : 19
19.3. 18:00
AO170
Kopřivnice A - D.Králové
22 : 20
19.3. 16:00
AO168
Jičín - Kopřivnice A
28 : 16
19.3. 14:00
AO166
Náchod - Jičín
21 : 15
19.3. 12:00
AO164
D.Králové - Jičín
17 : 15
19.3. 10:00
AO162
Jičín - TJ Sokol Centrum Haná
23 : 26
24.1. 17:00
AO059
Sokol V. Meziříčí - Karviná A
23 : 30
24.1. 15:00
AO057
Jičín - Sokol V. Meziříčí
26 : 16
24.1. 13:00
AO055
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
20 : 36
24.1. 11:00
AO053
V. Bystřice - Karviná A
19 : 15
24.1. 09:00
AO051
Karviná A - Jičín
19 : 22
Žákovská liga starších žaček
16.1. 17:30
AP060
Havl. Brod A - DHK Pardubice A
23 : 11
16.1. 15:30
AP058
SKH Velká n.V. - Havl. Brod A
14 : 16
16.1. 13:30
AP056
Ivančice - SKH Velká n.V.
24 : 11
16.1. 11:30
AP054
DHK Pardubice A - SKH Velká n.V.
16 : 17
16.1. 09:30
AP052
SKH Velká n.V. - DHK B Most
17 : 13
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Litovel
30 : 21
video
online
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
33 : 25
video
online
V. Bystřice - Sokol V. Meziříčí
47 : 16
video
online
Sokol II.Prostějov - Kopřivnice
34 : 50
video
online
Žeravice - SKH Polanka n.O.
28 : 35
video
online
Vsetín - Sokol Telnice
52 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
22
0
0
764 : 537
44
2
Rožnov p.R.
22
16
2
4
639 : 514
34
3
Litovel
22
16
1
5
729 : 580
33
4
V. Bystřice
22
14
0
8
752 : 676
28
5
HK Ivančice
22
14
0
8
638 : 609
28
6
SKH Polanka n.O.
22
12
0
10
700 : 638
24
7
Žeravice
22
9
0
13
673 : 708
18
8
Sokol II.Prostějov
22
9
0
13
703 : 713
18
9
Vsetín
22
8
1
13
636 : 693
17
10
Sokol V. Meziříčí
22
5
0
17
574 : 703
10
11
Sokol Telnice
22
3
0
19
624 : 826
6
12
Sokol Sokolnice
22
2
0
20
592 : 827
4
Tabulka střelců
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
221
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
205
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
201
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
58
Václav Punčochář
SK Žeravice
36
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
48
Jan Skřehot
SKH Polanka n.O.
46
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.