Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
29.5. 18:00
A45
Bolevec M.A.T. - Košutka B
24 : 26
18.10. 16:00
A23
Košutka B - Starý Plzenec "B"
28 : 31
6.9. 17:00
A01
Košutka B - TJ Loko Plzeň
26 : 29
1.liga muži
30.4. 18:00
AB118
HBC Strakonice - Sokol Nové Veselí
36 : 26
24.4. 17:00
AB113
Chodov - Sokol Ostrava
34 : 30
3.4. 14:00
AB097
Talent Plzeň "B" - Jičín "B"
26 : 21
13.3. 17:00
AB089
Starý Plzenec - Sokol Přerov
39 : 28
5.12. 18:00
AB057
HBC Strakonice - Talent Plzeň "B"
28 : 26
29.11. 17:00
AB050
Chodov - Starý Plzenec
20 : 18
10.10. 18:00
AB024
HBC Strakonice - Sokol Ostrava
33 : 14
4.10. 17:00
AB017
Chodov - Talent Plzeň "B"
39 : 26
19.9. 19:30
AB004
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
27 : 25
2 liga muži JZČ
23.4. 16:30
AC110
Košutka - H.Brod
21 : 21
13.3. 18:30
AC089
VŠ Plzeň - Praha 4
30 : 38
27.2. 16:00
AC073
S.Vršovice - Šťáhlavy
29 : 25
21.11. 17:00
AC043
Šťáhlavy - Libčice n. Vlt.
15 : 29
15.11. 15:00
AC040
S.Vršovice - Praha 4
28 : 23
26.9. 17:00
AC007
Šťáhlavy - S.Vršovice
18 : 25
1.liga starší dorostenci
30.4. 20:00
AG118
HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí
38 : 31
3.4. 10:00
AG097
Talent Škoda JS Plzeň - Jičín
26 : 26
5.12. 16:00
AG057
HBC Strakonice 1921 - Talent Škoda JS Plzeň
30 : 35
10.10. 16:00
AG024
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
37 : 23
2.liga starší dorostenci Č
29.11. 15:00
AH050
Chodov - Loko Louny
30 : 23
4.10. 15:00
AH017
Chodov - 1.HC Pardubice
24 : 35
26.9. 15:00
AH007
TJ Sokol Šťáhlavy - ELP Jablonec
38 : 15
1.liga mladší dorostenci
3.4. 12:00
AJ097
Talent Škoda JS Plzeň - Jičín
29 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
10.10. 14:15
AK024
HBC Strakonice - Liberec
40 : 30
26.9. 13:00
AK007
Sokol Šťáhlavy - S.Vršovice
31 : 20
Český pohár žen
9.12. 18:00
AN032
HC Plzeň - Slavia Praha
22 : 32
3.11. 19:15
AN028
HC Plzeň - Kobylisy
22 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohemians - S.Vršovice
nezadáno
video
online
Č.Budějovice - Košutka
29 : 29
video
online
Šťáhlavy - Zruč n.S.
22 : 35
video
online
Třeboň - Libčice n. Vlt.
18 : 29
video
online
VŠ Plzeň - L.Vršovice
33 : 29
video
online
Praha 4 - H.Brod
33 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
20
17
2
1
606 : 487
36
2
Libčice n. Vlt.
20
16
2
2
580 : 431
34
3
S.Vršovice
20
16
0
4
579 : 466
32
4
Košutka
20
8
3
9
513 : 520
19
5
VŠ Plzeň
20
9
0
11
524 : 509
18
6
Č.Budějovice
20
7
3
10
498 : 532
17
7
H.Brod
20
7
2
11
464 : 511
16
8
Třeboň
20
7
0
13
464 : 503
14
9
L.Vršovice
20
6
2
12
452 : 561
14
10
Zruč n.S.
20
6
2
12
511 : 548
14
11
Šťáhlavy
20
2
2
16
395 : 518
6
12
Bohemians
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
166
Martin Kovařík
Jiskra Zruč n. Sáz.
133
Martin Bartoš
TJ Sokol Šťáhlavy
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
35
Pavel Mezek
TJ Košutka
20
Martin Hejl
Jiskra Zruč n. Sáz.
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Moule
HK Slavia VŠ Plzeň
52
René Vondra
Jiskra Havlíčkův Brod
44
Zdeněk Jerman
Sokol Libčice n. Vlt.
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.