Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci-M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Zbyněk Horalík
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
20.2. 15:30
AI070
Vsetín - Rožnov p.R.
24 : 24
6.12. 16:00
AI059
Rožnov p.R. - Kopřivnice
15 : 25
29.11. 13:00
AI051
Kopřivnice - Sokol Telnice
42 : 28
15.11. 13:00
AI040
Kopřivnice - Žeravice
30 : 22
18.10. 13:00
AI029
Kopřivnice - Sokol V. Meziříčí
47 : 27
17.10. 14:00
AI026
Rožnov p.R. - V. Bystřice
29 : 18
6.10. 18:30
AI020
Kopřivnice - Vsetín
40 : 28
1.liga mladší dorostenci
15.5. 15:00
AJ129
Karviná - Sokol Nové Veselí
39 : 25
30.4. 15:00
AJ116
Karviná - Frýdek-Místek
21 : 33
29.4. 15:30
AJ093
Zubří - Dukla
39 : 24
3.4. 15:00
AJ102
Karviná - HK B Most
41 : 18
23.3. 18:00
AJ099
Kopřivnice - HK Lovosice
33 : 24
27.2. 13:00
AJ073
Kopřivnice - Jičín
38 : 33
4.12. 17:00
AJ059
Karviná - Kopřivnice
28 : 32
29.11. 15:00
AJ051
Kopřivnice - HK B Most
30 : 25
22.11. 13:00
AJ048
Karviná - Dukla
30 : 27
15.11. 15:00
AJ040
Kopřivnice - Zubří
19 : 31
25.10. 13:00
AJ034
Zubří - Frýdek-Místek
40 : 28
18.10. 15:00
AJ029
Kopřivnice - Zlín
45 : 26
11.10. 14:30
AJ024
V. Bystřice - HK B Most
31 : 21
3.10. 15:00
AJ015
Karviná - HK Lovosice
35 : 27
22.9. 17:00
AJ001
Zubří - Jičín
38 : 24
2.liga mladší dorostenci M
6.12. 14:00
AL059
Rožnov p.R. - TJ STM Olomouc
32 : 19
17.10. 12:00
AL026
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
36 : 29
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM043
L.Zubří - Bystřice p.H.
25 : 40
12.9. 14:00
AM046
Rožnov p.R. - Olomouc
28 : 24
30.8. 16:00
AM022
Nový Jičín - Rožnov p.R.
19 : 27
Český pohár žen
11.10. 16:00
AN018
SK Velká Bystřice - Kunovice
26 : 23
13.9. 15:00
AN011
L.Zubří - Olomouc
26 : 24
Žákovská liga starších žáků
12.12. 17:00
AO009
Napajedla - HK Lovosice "A"
9 : 32
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Litovel
19 : 22
video
online
HK Ivančice - Napajedla
42 : 23
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
32 : 32
video
online
Žeravice - SKH Polanka n.O.
23 : 31
video
online
Sokol Ostrava - Bohunice
34 : 33
video
online
Sokol Juliánov - Bystřice p.H.
30 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
22
18
2
2
748 : 515
37
2
Litovel
22
18
0
4
731 : 580
36
3
TJ Sokol Centrum Haná
22
15
2
5
769 : 657
32
4
Rožnov p.R.
22
14
1
7
630 : 541
29
5
TJ STM Olomouc
22
12
2
8
588 : 546
26
6
SKH Polanka n.O.
22
10
2
10
653 : 628
22
7
Sokol Juliánov
22
10
1
11
692 : 726
21
8
Sokol Ostrava
22
6
3
13
579 : 720
15
9
Bohunice
22
6
3
13
674 : 760
15
10
Bystřice p.H.
22
5
4
13
576 : 662
14
11
Napajedla
22
3
2
17
588 : 722
8
12
Žeravice
22
4
0
18
533 : 704
8
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Tatran Litovel
202
Denis Harabiš
SKH Polanka n.O.
178
Tomáš Kováč
Sokol Ostrava
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Souček
Tatran Bohunice
31
Denis Harabiš
SKH Polanka n.O.
26
Jakub Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Dobřický
SKH Polanka n.O.
48
Patrik Soukup
Sokol Juliánov
44
Lukáš Bochnia
Sokol Ostrava
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.