Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci-M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
3.4. 16:30
AB098
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
30 : 24
27.2. 16:00
AB075
Náchod - Talent Plzeň "B"
23 : 23
2.liga muži SVČ
27.2. 18:00
AD075
Náchod "B" - 1.HC Pardubice
31 : 28
2.liga muži JM
2.4. 17:00
AE100
Napajedla - Maloměřice
22 : 23
28.11. 17:00
AE050
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 28
22.11. 17:00
AE048
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 28
2.liga muži SM13
5.12. 17:30
AF080
V. Bystřice - Vsetín
34 : 27
7.11. 16:00
AF062
Tatran Litovel B - SKH Polanka n.O
30 : 28
26.9. 11:00
AF010
Tatran Litovel B - SKP F-M B
26 : 32
1.liga starší dorostenci
3.4. 14:30
AG098
Sokol Nové Veselí - Zlín
43 : 25
29.11. 13:30
AG054
Zlín - HK Lovosice
20 : 27
2.liga starší dorostenci M
5.12. 15:30
AI057
V. Bystřice - Vsetín
38 : 34
26.9. 15:00
AI008
Litovel - Sokol Sokolnice
38 : 23
1.liga mladší dorostenci
3.4. 12:30
AJ098
Sokol Nové Veselí - Zlín
36 : 24
28.2. 14:00
AJ078
V. Bystřice - Zubří
30 : 32
5.12. 13:30
AJ057
V. Bystřice - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 27
29.11. 11:30
AJ054
Zlín - HK Lovosice
23 : 22
2.liga mladší dorostenci M
2.4. 15:00
AL100
Napajedla - Žeravice
34 : 27
28.11. 15:00
AL050
Napajedla - Rožnov p.R.
23 : 38
7.11. 18:00
AL008
Litovel - Napajedla
32 : 21
Český pohár mužů
30.8. 10:30
AM023
Uničov A - Šumperk
26 : 27
Český pohár žen
17.11. 16:00
AN021
HK Hodonín - HC Zlín
25 : 29
10.10. 15:30
AN019
L.Zubří - Otrokovice
21 : 32
13.9. 16:00
AN010
SK Velká Bystřice - Karviná
25 : 24
1.liga ženy
17.4. 15:00
AR112
Poruba B - Zlín B
24 : 23
12.3. 12:00
AR094
H.Brod - Sokol V. Meziříčí
28 : 22
13.2. 17:00
AR069
Otrokovice - Most B
26 : 15
2.liga ženy V
13.3. 16:00
AT096
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
22 : 34
28.2. 18:00
AT083
SK Velká Bystřice - HK Ivančice
22 : 30
13.12. 16:00
AT064
SK Velká Bystřice - Bohunice
17 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Litovel
19 : 22
video
online
HK Ivančice - Napajedla
42 : 23
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
32 : 32
video
online
Žeravice - SKH Polanka n.O.
23 : 31
video
online
Sokol Ostrava - Bohunice
34 : 33
video
online
Sokol Juliánov - Bystřice p.H.
30 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
22
18
2
2
748 : 515
37
2
Litovel
22
18
0
4
731 : 580
36
3
TJ Sokol Centrum Haná
22
15
2
5
769 : 657
32
4
Rožnov p.R.
22
14
1
7
630 : 541
29
5
TJ STM Olomouc
22
12
2
8
588 : 546
26
6
SKH Polanka n.O.
22
10
2
10
653 : 628
22
7
Sokol Juliánov
22
10
1
11
692 : 726
21
8
Sokol Ostrava
22
6
3
13
579 : 720
15
9
Bohunice
22
6
3
13
674 : 760
15
10
Bystřice p.H.
22
5
4
13
576 : 662
14
11
Napajedla
22
3
2
17
588 : 722
8
12
Žeravice
22
4
0
18
533 : 704
8
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Tatran Litovel
202
Denis Harabiš
SKH Polanka n.O.
178
Tomáš Kováč
Sokol Ostrava
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Souček
Tatran Bohunice
31
Denis Harabiš
SKH Polanka n.O.
26
Jakub Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Dobřický
SKH Polanka n.O.
48
Patrik Soukup
Sokol Juliánov
44
Lukáš Bochnia
Sokol Ostrava
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.