Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci-M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
7.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
27.2. 18:00
AB078
HBC Strakonice - Sokol Přerov
36 : 27
2 liga muži JZČ
23.4. 18:00
AC112
S.Vršovice - Třeboň
30 : 20
20.3. 17:00
AC094
H.Brod - Zruč n.S.
31 : 17
21.2. 17:00
AC068
H.Brod - Třeboň
30 : 26
5.12. 18:00
AC057
Třeboň - Košutka
27 : 21
3.10. 18:00
AC017
Zruč n.S. - Košutka
23 : 29
19.9. 17:00
AC003
Č.Budějovice - Libčice n. Vlt.
19 : 19
2.liga muži SVČ
8.11. 17:00
AD042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
39 : 23
1.liga starší dorostenci
27.2. 16:00
AG078
HBC Strakonice 1921 - Zubří
27 : 33
2.liga starší dorostenci Č
5.12. 16:00
AH057
Třeboň - 1.HC Pardubice
29 : 26
8.11. 13:00
AH042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
31 : 12
24.10. 16:00
AH035
Třeboň - Náchod
17 : 7
19.9. 13:00
AH003
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Bělá
23 : 19
2.liga mladší dorostenci Č
19.3. 16:30
AK094
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sparta Kutná Hora
29 : 34
27.2. 14:15
AK078
HBC Strakonice - TJ Sokol Úvaly
36 : 23
8.11. 15:00
AK042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá p.B.
47 : 24
3.10. 16:00
AK017
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
25 : 35
Český pohár mužů
12.9. 18:00
AM041
Třeboň - Starý Plzenec
22 : 26
Žákovská liga starších žaček
12.3. 13:30
AP187
DHK B Most - Písek
12 : 17
12.3. 11:40
AP185
Písek - Cheb-CheLK
18 : 18
12.3. 08:00
AP181
Slavia - DHK B Most
20 : 9
2.liga ženy Z
3.4. 16:30
AS102
Milevsko - Č.Budějovice
20 : 26
6.3. 16:00
AS089
Milevsko - Turnov
12 : 26
19.9. 15:00
AS003
Č.Budějovice - TJ Sokol Bělá
29 : 31
1.liga starší dorostenky - západ
22.11. 15:00
AUA049
Písek - HC Plzeň
30 : 25
25.10. 15:00
AUA027
Písek - S.Vršovice
22 : 18
1.liga mladší dorostenky - západ
8.5. 11:00
AVA092
Slavoj Žirovnice - J.Hradec
20 : 21
1.5. 11:00
AVA118
Slavoj Žirovnice - Kobylisy
21 : 25
22.11. 17:00
AVA049
Písek - HC Plzeň
27 : 22
28.10. 11:00
AVA035
Slavoj Žirovnice - Písek
36 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Litovel
19 : 22
video
online
HK Ivančice - Napajedla
42 : 23
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
32 : 32
video
online
Žeravice - SKH Polanka n.O.
23 : 31
video
online
Sokol Ostrava - Bohunice
34 : 33
video
online
Sokol Juliánov - Bystřice p.H.
30 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
22
18
2
2
748 : 515
37
2
Litovel
22
18
0
4
731 : 580
36
3
TJ Sokol Centrum Haná
22
15
2
5
769 : 657
32
4
Rožnov p.R.
22
14
1
7
630 : 541
29
5
TJ STM Olomouc
22
12
2
8
588 : 546
26
6
SKH Polanka n.O.
22
10
2
10
653 : 628
22
7
Sokol Juliánov
22
10
1
11
692 : 726
21
8
Sokol Ostrava
22
6
3
13
579 : 720
15
9
Bohunice
22
6
3
13
674 : 760
15
10
Bystřice p.H.
22
5
4
13
576 : 662
14
11
Napajedla
22
3
2
17
588 : 722
8
12
Žeravice
22
4
0
18
533 : 704
8
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Tatran Litovel
202
Denis Harabiš
SKH Polanka n.O.
178
Tomáš Kováč
Sokol Ostrava
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Souček
Tatran Bohunice
31
Denis Harabiš
SKH Polanka n.O.
26
Jakub Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Dobřický
SKH Polanka n.O.
48
Patrik Soukup
Sokol Juliánov
44
Lukáš Bochnia
Sokol Ostrava
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.