Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Tom Šporik
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
137
Starty
LOLK mladší žactvo I
25.10. [OC028]
Hranice - STM Olomouc A
20 : 41
3 branek
17.10. [OC022]
STM Olomouc A - Litovel A
39 : 33
0 branek
04.10. [OC015]
STM Olomouc A - TJ Sokol Centrum Haná B
30 : 21
1 branek
27.09. [OC010]
TJ Sokol Centrum Haná A - STM Olomouc A
16 : 35
1 branek
19.09. [OC008]
STM Olomouc A - V. Bystřice A
26 : 28
0 branek
12.09. [OC001]
STM Olomouc A - Zora Olomouc A
33 : 16
1 branek
LOLK mladší žactvo II
17.10. [OD022]
STM Olomouc B - Tatran Litovel B
16 : 11
4 branek
10.10. [OD019]
Žeravice - STM Olomouc B
3 : 22
11 branek
04.10. [OD015]
STM Olomouc B - DHK Zora Olomouc B
21 : 9
7 branek
27.09. [OD010]
Senice na Hané - STM Olomouc B
20 : 18
4 branek
19.09. [OD008]
STM Olomouc B - Velká Bystřice B
14 : 13
7 branek
12.09. [OD001]
STM Olomouc B - Horka nad Moravou
15 : 6
2 branek
LOLK mladší žactvo I -jaro
07.06. [OE028]
TJ Sokol Centrum Haná A - STM Olomouc A
17 : 36
3 branek
05.06. [OE027]
STM Olomouc A - Litovel A
30 : 29
1 branek
29.05. [OE023]
Hranice - STM Olomouc A
27 : 29
2 branek
15.05. [OE020]
STM Olomouc A - V. Bystřice A
21 : 32
2 branek
08.05. [OE018]
Zora Olomouc A - STM Olomouc A
38 : 42
3 branek
30.04. [OE013]
STM Olomouc A - TJ Sokol Centrum Haná A
34 : 27
4 branek
23.04. [OE012]
Litovel A - STM Olomouc A
41 : 31
4 branek
17.04. [OE008]
STM Olomouc A - Hranice
21 : 27
1 branek
09.04. [OE005]
V. Bystřice A - STM Olomouc A
34 : 21
0 branek
03.04. [OE003]
STM Olomouc A - Zora Olomouc A
36 : 19
6 branek
LOLK mladší žactvo II -jaro
18.06. [OF061]
STM Olomouc B - Žeravice B
16 : 17
11 branek
05.06. [OF050]
STM Olomouc B - DHK Zora Olomouc B
33 : 8
11 branek
29.05. [OF047]
Cement Hranice "B" - STM Olomouc B
7 : 16
7 branek
15.05. [OF039]
STM Olomouc B - Tatran Litovel B
19 : 12
6 branek
07.05. [OF034]
Žeravice - STM Olomouc B
13 : 13
3 branek
30.04. [OF028]
STM Olomouc B - TJ Sokol Centrum Haná B
28 : 10
9 branek
24.04. [OF021]
TJ Sokol Centrum Haná C - STM Olomouc B
8 : 25
7 branek
17.04. [OF017]
STM Olomouc B - Senice na Hané
21 : 17
2 branek
Další
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.