Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga muži EF-baráž
Markéta Zemanová
Post
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
60
Počet branek
82
Starty
Žákovská liga starších žaček
14.05. [AP258]
J.Hradec - Ivančice
24 : 24
0 branek
14.05. [AP256]
Zlín A - J.Hradec
23 : 11
1 branek
14.05. [AP254]
DHC Plzeň A - J.Hradec
20 : 24
0 branek
14.05. [AP252]
J.Hradec - Slavia
18 : 18
0 branek
16.04. [AP250]
Háje - J.Hradec
17 : 21
0 branek
16.04. [AP247]
J.Hradec - Havl. Brod A
22 : 13
1 branek
16.04. [AP244]
J.Hradec - Ostrava-Zábřeh
25 : 18
2 branek
16.04. [AP241]
DHK Litovel - J.Hradec
12 : 20
1 branek
12.03. [AP199]
J.Hradec - Žirovnice
18 : 16
0 branek
12.03. [AP197]
Poruba - J.Hradec
10 : 24
0 branek
12.03. [AP195]
J.Hradec - SKH Velká n.V.
19 : 4
3 branek
12.03. [AP192]
Házená Mělník - J.Hradec
6 : 29
0 branek
14.02. [AP149]
J.Hradec - DHK Zora Olomouc B
28 : 10
1 branek
14.02. [AP147]
HK Sptk Ústí n.L. - J.Hradec
16 : 34
2 branek
14.02. [AP145]
J.Hradec - DHK B Most
27 : 14
2 branek
14.02. [AP142]
Otrokovice - J.Hradec
11 : 16
0 branek
17.01. [AP099]
S.Vršovice - J.Hradec
22 : 22
0 branek
17.01. [AP096]
J.Hradec - Žeravice
24 : 10
0 branek
17.01. [AP093]
Písek - J.Hradec
15 : 23
1 branek
17.01. [AP091]
J.Hradec - DHK Zora Olomouc
22 : 13
3 branek
06.12. [AP049]
J.Hradec - Cheb-CheLK
25 : 5
1 branek
06.12. [AP047]
DHK Pardubice A - J.Hradec
10 : 21
2 branek
06.12. [AP045]
J.Hradec - Zlín B
18 : 12
0 branek
06.12. [AP042]
Kobylisy II - J.Hradec
8 : 26
0 branek
1.liga mladší dorostenky - západ
11.04. [AVA103]
HC Plzeň - J.Hradec
21 : 32
0 branek
28.10. [AVA036]
DHK Baník Most - J.Hradec
43 : 20
4 branek
KP starší žákyně
20.04. [HF004]
J.Hradec - Písek
25 : 20
2 branek
29.10. [HF002]
J.Hradec - Písek
31 : 18
1 branek
08.10. [HF001]
Písek - J.Hradec
15 : 26
0 branek
Liga Vysočiny - starší žákyně
21.05. [JD130]
DHK Pardubice A - J.Hradec
11 : 14
0 branek
Další
Předchozí kola
Skupina XXVI - Břve - výsledky
video
online
Karviná A - Dukla I
15 : 18
video
online
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 22
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 16
video
online
Dukla I - Zubří A
16 : 14
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Talent A
18 : 10
video
online
Karviná A - Zubří A
18 : 27
video
online
Dukla I - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 15
video
online
Zubří A - Talent A
23 : 28
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
29 : 23
video
online
Talent A - Dukla I
20 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Centrum Haná
24
23
0
1
611 : 386
46
2
Talent A
24
21
0
3
535 : 398
42
3
Dukla I
24
20
1
3
562 : 393
41
4
Zubří A
24
19
1
4
564 : 445
39
5
Sokol N. Veselí A
24
18
3
3
632 : 456
39
6
V. Bystřice
24
18
1
5
690 : 514
37
7
HBC Strakonice
24
16
2
6
526 : 427
34
8
Jičín
24
15
3
6
563 : 458
33
9
F.-Místek A
24
15
1
8
536 : 464
30
10
Karviná A
24
14
1
9
558 : 486
29
11
Náchod
24
14
0
10
525 : 506
28
12
HK Lovosice "A"
24
12
2
10
570 : 549
26
13
Dukla Praha II
24
13
0
11
498 : 474
26
14
S.Vršovice
24
12
0
12
478 : 456
24
15
Liberec
24
12
0
12
555 : 537
24
16
KP Brno A
24
7
0
17
452 : 555
14
17
AŠ Ml. Boleslav
24
6
1
17
426 : 600
13
18
Házená Mělník A
24
6
1
17
425 : 593
13
19
D.Králové
24
6
0
18
403 : 474
12
20
Sokol V. Meziříčí
24
5
1
18
466 : 613
11
21
Kopřivnice A
24
4
1
19
458 : 567
9
22
Rožnov p.R.
24
4
0
20
399 : 586
8
23
Napajedla
24
4
0
20
414 : 619
8
24
TJ STM Olomouc
24
3
1
20
484 : 602
7
25
Nový Jičín
24
2
2
20
461 : 633
6
Tabulka střelců
Martin Hrachovec
TJ Nový Jičín
231
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
226
Jakub Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
189
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Šachl
HBC Jičín
29
Martin Picha
1.HK Dvůr Králové
24
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ladislav Pazdera
Házená Mělník A
34
Filip Erbes
Handball KP Brno A
34
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.