Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Č.
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jan Vavřina
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Česká Lípa
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
63
Starty
Inter REG liga - MLD
11.06. [IRD1206]
Česká Lípa - HK B Most
28 : 29
4 branek
11.06. [IRD1201]
Česká Lípa - Liberec
29 : 31
5 branek
05.06. [IRD1105]
Česká Lípa - Liberec
23 : 26
2 branek
05.06. [IRD1104]
Spartak Sezimovo Ústí - Česká Lípa
18 : 17
5 branek
05.06. [IRD1101]
HK B Most - Česká Lípa
25 : 18
1 branek
15.05. [IRD1005]
Česká Lípa - HK B Most
20 : 29
1 branek
15.05. [IRD1004]
Spartak Sezimovo Ústí - Česká Lípa
19 : 13
2 branek
15.05. [IRD1001]
Liberec - Česká Lípa
22 : 21
2 branek
30.04. [IRD705]
Česká Lípa - Liberec
27 : 30
2 branek
30.04. [IRD704]
Spartak Sezimovo Ústí - Česká Lípa
19 : 11
0 branek
30.04. [IRD701]
HK B Most - Česká Lípa
17 : 22
5 branek
16.04. [IRD905]
Česká Lípa - HK B Most
20 : 20
0 branek
16.04. [IRD904]
Spartak Sezimovo Ústí - Česká Lípa
14 : 11
0 branek
16.04. [IRD901]
Liberec - Česká Lípa
23 : 15
1 branek
03.04. [IRD805]
HK B Most - Česká Lípa
19 : 25
1 branek
03.04. [IRD804]
Česká Lípa - Spartak Sezimovo Ústí
12 : 15
3 branek
03.04. [IRD802]
Česká Lípa - Liberec
24 : 20
3 branek
29.11. [IRD605]
Česká Lípa - Liberec
22 : 22
4 branek
29.11. [IRD604]
Spartak Sezimovo Ústí - Česká Lípa
24 : 20
3 branek
29.11. [IRD601]
HK B Most - Česká Lípa
17 : 21
3 branek
14.11. [IRD504]
Spartak Sezimovo Ústí - Česká Lípa
21 : 21
1 branek
14.11. [IRD501]
Liberec - Česká Lípa
28 : 28
3 branek
31.10. [IRD406]
HK B Most - Česká Lípa
17 : 15
1 branek
31.10. [IRD404]
Česká Lípa - Spartak Sezimovo Ústí
16 : 17
1 branek
31.10. [IRD401]
Česká Lípa - Liberec
15 : 20
1 branek
03.10. [IRD202]
Česká Lípa - HK B Most
21 : 19
0 branek
03.10. [IRD201]
Liberec - Česká Lípa
27 : 25
3 branek
27.09. [IRD017]
Česká Lípa - Liberec
29 : 17
2 branek
27.09. [IRD016]
Spartak Sezimovo Ústí - Česká Lípa
16 : 19
0 branek
27.09. [IRD013]
HK B Most - Česká Lípa
25 : 11
1 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Loko Č.Budějovice - 1.HC Pardubice
0 : 10 k.
video
online
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
24 : 24
video
online
Náchod - ELP Jablonec
29 : 29
video
online
Loko Louny - Sokol Nové Veselí B
37 : 15
video
online
Třeboň - TJ Sokol Bělá
18 : 17
video
online
TJ Sokol Šťáhlavy - Chodov
29 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Úvaly
22
17
1
4
552 : 422
35
2
1.HC Pardubice
22
16
2
4
682 : 485
34
3
Loko Louny
22
16
1
5
590 : 479
33
4
1.HK Dvůr Králové
22
15
3
4
562 : 462
33
5
TJ Sokol Šťáhlavy
22
15
0
7
576 : 486
30
6
Třeboň
22
12
0
10
517 : 548
24
7
Chodov
22
9
1
12
571 : 564
19
8
Náchod
22
8
2
12
482 : 518
18
9
Sokol Nové Veselí B
22
6
1
15
462 : 607
13
10
TJ Sokol Bělá
22
5
1
16
458 : 551
11
11
ELP Jablonec
22
3
1
18
471 : 678
7
12
Loko Č.Budějovice
22
3
1
18
365 : 488
7
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
176
Jan Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
165
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
160
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Budiš
TJ Sokol Úvaly
41
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
35
Stanislav Knoll
1.HC Pardubice
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
50
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
48
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.