Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Marek Titz
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
146
Starty
2.liga mladší dorostenci M
14.05. [AL128]
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
32 : 32
8 branek
07.05. [AL125]
TJ STM Olomouc - Rožnov p.R.
23 : 25
8 branek
01.05. [AL117]
Sokol Ostrava - TJ STM Olomouc
29 : 29
5 branek
24.04. [AL112]
TJ STM Olomouc - Sokol Juliánov
44 : 27
10 branek
17.04. [AL106]
Žeravice - TJ STM Olomouc
15 : 25
3 branek
02.04. [AL099]
TJ STM Olomouc - SKH Polanka n.O.
31 : 26
7 branek
20.03. [AL095]
Bystřice p.H. - TJ STM Olomouc
29 : 23
4 branek
05.03. [AL084]
Litovel - TJ STM Olomouc
30 : 19
6 branek
12.12. [AL062]
TJ STM Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
35 : 27
2 branek
06.12. [AL059]
Rožnov p.R. - TJ STM Olomouc
32 : 19
4 branek
29.11. [AL051]
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 21
10 branek
21.11. [AL046]
Sokol Juliánov - TJ STM Olomouc
37 : 15
4 branek
15.11. [AL040]
TJ STM Olomouc - Žeravice
33 : 17
2 branek
25.10. [AL033]
SKH Polanka n.O. - TJ STM Olomouc
27 : 23
3 branek
18.10. [AL029]
TJ STM Olomouc - Bystřice p.H.
27 : 22
2 branek
10.10. [AL020]
Bohunice - TJ STM Olomouc
27 : 44
1 branek
03.10. [AL018]
TJ STM Olomouc - Litovel
30 : 33
1 branek
26.09. [AL007]
HK Ivančice - TJ STM Olomouc
36 : 20
3 branek
19.09. [AL006]
Napajedla - TJ STM Olomouc
25 : 37
3 branek
Moravská liga ml. dorostenců
22.05. [LD082]
Újezd u Brna - Sokol Horka nad Moravou
33 : 31
11 branek
15.05. [LD079]
Sokol Horka nad Moravou - U.Hradiště
23 : 30
5 branek
08.05. [LD073]
Sokol Telnice - Sokol Horka nad Moravou
35 : 23
4 branek
23.04. [LD064]
Házená Uničov - Sokol Horka nad Moravou
35 : 23
5 branek
10.04. [LD055]
SK Velká Bystřice B - Sokol Horka nad Moravou
38 : 30
5 branek
08.11. [LD037]
Sokol Horka nad Moravou - Újezd u Brna
28 : 17
2 branek
01.11. [LD001]
Sokol Horka nad Moravou - Sokol Nové Veselí B
22 : 31
6 branek
31.10. [LD034]
U.Hradiště - Sokol Horka nad Moravou
33 : 26
3 branek
11.10. [LD019]
Sokol Horka nad Moravou - Házená Uničov
25 : 20
0 branek
28.09. [LD010]
Sokol Horka nad Moravou - SK Velká Bystřice B
30 : 34
5 branek
Další
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.