Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Samuel Balada
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
78
Starty
1.liga starší dorostenci
15.05. [AG130]
Sokol Ostrava - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 37
0 branek
13.03. [AG090]
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
30 : 32
0 branek
28.02. [AG077]
Sokol Ostrava - HK Lovosice
23 : 28
0 branek
21.02. [AG069]
Zlín - Sokol Ostrava
32 : 37
0 branek
13.12. [AG064]
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Ostrava
25 : 21
0 branek
06.12. [AG058]
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
26 : 24
0 branek
22.11. [AG047]
Sokol Ostrava - Frýdek-Místek
34 : 30
0 branek
14.11. [AG038]
Dukla - Sokol Ostrava
29 : 14
1 branek
24.10. [AG036]
Sokol Ostrava - Karviná
25 : 25
0 branek
18.10. [AG025]
Sokol Ostrava - Jičín
30 : 24
0 branek
10.10. [AG024]
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
37 : 23
0 branek
04.10. [AG014]
Sokol Ostrava - Zubří
23 : 31
1 branek
20.09. [AG003]
Sokol Ostrava - Zlín
26 : 25
2 branek
2.liga mladší dorostenci M
15.05. [AL130]
Sokol Ostrava - Bohunice
34 : 33
2 branek
01.05. [AL117]
Sokol Ostrava - TJ STM Olomouc
29 : 29
1 branek
09.04. [AL104]
Sokol Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 39
1 branek
02.04. [AL102]
Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
32 : 24
4 branek
19.03. [AL091]
HK Ivančice - Sokol Ostrava
43 : 20
1 branek
13.03. [AL090]
Sokol Ostrava - Sokol Juliánov
38 : 31
3 branek
06.03. [AL080]
Žeravice - Sokol Ostrava
35 : 24
3 branek
28.02. [AL077]
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O.
28 : 27
3 branek
21.02. [AL069]
Bystřice p.H. - Sokol Ostrava
26 : 22
2 branek
06.12. [AL058]
Sokol Ostrava - Litovel
29 : 35
5 branek
29.11. [AL051]
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 21
7 branek
22.11. [AL047]
Sokol Ostrava - Napajedla
31 : 31
4 branek
15.11. [AL038]
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Ostrava
41 : 19
6 branek
24.10. [AL036]
Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
32 : 28
8 branek
18.10. [AL025]
Sokol Ostrava - HK Ivančice
19 : 35
2 branek
11.10. [AL024]
Sokol Juliánov - Sokol Ostrava
37 : 33
10 branek
04.10. [AL014]
Sokol Ostrava - Žeravice
30 : 34
1 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
video
online
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
video
online
Ivančice - Napajedla
32 : 24
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
30 : 29
video
online
Telnice - Bohunice
22 : 26
video
online
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
22
17
2
3
570 : 511
36
2
Ivančice
22
17
1
4
615 : 524
35
3
Hustopeče
22
12
2
8
601 : 557
25
4
Maloměřice
22
10
3
9
584 : 563
23
5
Juliánov
22
9
4
9
640 : 641
22
6
Sokol II.Prostějov
22
10
1
11
641 : 640
21
7
SK Kuřim
22
9
1
12
647 : 662
19
8
Sokol Kostelec na Hané
22
9
1
12
570 : 581
19
9
Házená Tišnov
22
9
1
12
675 : 702
19
10
Telnice
22
7
2
13
569 : 664
16
11
Napajedla
22
7
1
14
575 : 589
15
12
Sokol V. Meziříčí
22
6
1
15
562 : 615
13
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
211
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
155
Roman Matušík
TJ Sokol Velké Meziříčí
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
55
Jakub Štěrba
HK Ivančice
43
Jiří Havlát
Házená Tišnov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
64
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
56
Adam Langer
Sokol Telnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.