Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
Rozpis soutěže
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Samuel Balada
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
78
Starty
1.liga starší dorostenci
15.05. [AG130]
Sokol Ostrava - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 37
0 branek
13.03. [AG090]
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
30 : 32
0 branek
28.02. [AG077]
Sokol Ostrava - HK Lovosice
23 : 28
0 branek
21.02. [AG069]
Zlín - Sokol Ostrava
32 : 37
0 branek
13.12. [AG064]
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Ostrava
25 : 21
0 branek
06.12. [AG058]
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
26 : 24
0 branek
22.11. [AG047]
Sokol Ostrava - Frýdek-Místek
34 : 30
0 branek
14.11. [AG038]
Dukla - Sokol Ostrava
29 : 14
1 branek
24.10. [AG036]
Sokol Ostrava - Karviná
25 : 25
0 branek
18.10. [AG025]
Sokol Ostrava - Jičín
30 : 24
0 branek
10.10. [AG024]
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
37 : 23
0 branek
04.10. [AG014]
Sokol Ostrava - Zubří
23 : 31
1 branek
20.09. [AG003]
Sokol Ostrava - Zlín
26 : 25
2 branek
2.liga mladší dorostenci M
15.05. [AL130]
Sokol Ostrava - Bohunice
34 : 33
2 branek
01.05. [AL117]
Sokol Ostrava - TJ STM Olomouc
29 : 29
1 branek
09.04. [AL104]
Sokol Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 39
1 branek
02.04. [AL102]
Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
32 : 24
4 branek
19.03. [AL091]
HK Ivančice - Sokol Ostrava
43 : 20
1 branek
13.03. [AL090]
Sokol Ostrava - Sokol Juliánov
38 : 31
3 branek
06.03. [AL080]
Žeravice - Sokol Ostrava
35 : 24
3 branek
28.02. [AL077]
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O.
28 : 27
3 branek
21.02. [AL069]
Bystřice p.H. - Sokol Ostrava
26 : 22
2 branek
06.12. [AL058]
Sokol Ostrava - Litovel
29 : 35
5 branek
29.11. [AL051]
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 21
7 branek
22.11. [AL047]
Sokol Ostrava - Napajedla
31 : 31
4 branek
15.11. [AL038]
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Ostrava
41 : 19
6 branek
24.10. [AL036]
Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
32 : 28
8 branek
18.10. [AL025]
Sokol Ostrava - HK Ivančice
19 : 35
2 branek
11.10. [AL024]
Sokol Juliánov - Sokol Ostrava
37 : 33
10 branek
04.10. [AL014]
Sokol Ostrava - Žeravice
30 : 34
1 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Tatran Litovel B
37 : 27
video
online
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 27
video
online
Krmelín - Šumperk
24 : 25
video
online
Vsetín - Holešov
36 : 29
video
online
Hranice B - L.Zubří
19 : 28
video
online
Zubří B - SKH Polanka n.O
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
24
19
2
3
725 : 563
40
2
MHK Karviná
24
15
3
6
721 : 632
33
3
SKH Polanka n.O
24
15
1
8
643 : 592
31
4
Zubří B
24
14
2
8
717 : 708
30
5
Rožnov p.R.
24
12
1
11
737 : 691
25
6
Šumperk
24
12
0
12
665 : 667
24
7
Hranice B
24
11
1
12
621 : 620
23
8
SKP F-M B
24
11
1
12
720 : 730
23
9
Vsetín
24
9
3
12
689 : 710
21
10
Holešov
24
8
3
13
704 : 804
19
11
Tatran Litovel B
24
8
1
15
693 : 733
17
12
L.Zubří
24
7
3
14
682 : 717
17
13
Krmelín
24
4
1
19
598 : 748
9
Tabulka střelců
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
225
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
172
Robert Plšek
TJ Holešov
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
54
Michal Hub
HC Zubří B
35
Michal Matějek
TJ Lesana Zubří
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Ulrych
TJ Lesana Zubří
46
David Petrtýl
TJ Šumperk
38
Jan Pindej
MHK Karviná
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.