Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů -1.kolo
Český pohár mužů - 2.kolo
Český pohár mužů -3.kolo
Český pohár mužů - 4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jan Kuzma
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
117
Starty
1.liga mladší dorostenci
08.05. [AJ122]
Zlín - Zubří
27 : 40
3 branek
23.04. [AJ109]
Zlín - Jičín
28 : 34
4 branek
03.04. [AJ098]
Sokol Nové Veselí - Zlín
36 : 24
1 branek
20.03. [AJ095]
Zlín - Kopřivnice
37 : 38
9 branek
13.03. [AJ087]
Frýdek-Místek - Zlín
40 : 30
4 branek
05.03. [AJ082]
Zlín - Dukla
26 : 39
4 branek
28.02. [AJ076]
Karviná - Zlín
44 : 22
2 branek
21.02. [AJ069]
Zlín - HK B Most
22 : 21
2 branek
13.12. [AJ065]
Zlín - V. Bystřice
21 : 35
0 branek
29.11. [AJ054]
Zlín - HK Lovosice
23 : 22
3 branek
22.11. [AJ043]
Jičín - Zlín
32 : 28
2 branek
15.11. [AJ042]
Talent Škoda JS Plzeň - Zlín
32 : 26
1 branek
25.10. [AJ032]
Zlín - Sokol Nové Veselí
22 : 35
1 branek
18.10. [AJ029]
Kopřivnice - Zlín
45 : 26
3 branek
Moravská liga ml. dorostenců
29.05. [LD088]
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
6 branek
27.05. [LD083]
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
29 : 29
5 branek
15.05. [LD079]
Sokol Horka nad Moravou - U.Hradiště
23 : 30
6 branek
07.05. [LD061]
U.Hradiště - Sokol Nové Veselí B
39 : 38
1 branek
01.05. [LD070]
Újezd u Brna - U.Hradiště
29 : 41
6 branek
16.04. [LD060]
U.Hradiště - Sokol Telnice
29 : 39
5 branek
10.04. [LD052]
Hustopeče - U.Hradiště
31 : 29
0 branek
02.04. [LD049]
U.Hradiště - Házená Uničov
26 : 30
1 branek
08.11. [LD038]
SK Velká Bystřice B - U.Hradiště
34 : 25
1 branek
31.10. [LD034]
U.Hradiště - Sokol Horka nad Moravou
33 : 26
10 branek
17.10. [LD025]
U.Hradiště - Újezd u Brna
42 : 22
6 branek
10.10. [LD016]
Sokol Nové Veselí B - U.Hradiště
36 : 26
4 branek
04.10. [LD015]
Sokol Telnice - U.Hradiště
40 : 27
6 branek
26.09. [LD007]
U.Hradiště - Hustopeče
20 : 27
3 branek
20.09. [LD004]
Házená Uničov - U.Hradiště
36 : 28
11 branek
12.09. [LD043]
U.Hradiště - Nové Bránice
36 : 27
7 branek
Další
Předchozí kola
Český pohár mužů-7.kolo-finále - 2. kolo - výsledky
video
online
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
26 : 27
Tabulka střelců
Lukáš Frančík
HCB OKD Karviná
35
Jan Bednář
Sokol Vršovice
34
Lukáš Malý
HK FCC Město Lovosice
33
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
10
Josef Diviš
MHK Karviná
10
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Zemánek
TJ Cement Hranice
26
Tomáš Petružela
Sokol Juliánov
24
Jan Pindej
MHK Karviná
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.