Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga muži EF-baráž
Marek Fojta
Post
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
48
Počet branek
95
Starty
2.liga mladší dorostenci Č
15.05. [AK127]
Sokol Šťáhlavy - TJ Sparta Kutná Hora
39 : 28
1 branek
08.05. [AK126]
TJ Sparta Kutná Hora - Náchod
27 : 28
0 branek
23.04. [AK113]
TJ Sparta Kutná Hora - Liberec
24 : 26
1 branek
03.04. [AK100]
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Úvaly
36 : 27
0 branek
19.03. [AK094]
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sparta Kutná Hora
29 : 34
0 branek
13.03. [AK087]
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Bělá p.B.
30 : 32
0 branek
27.02. [AK074]
TJ Sparta Kutná Hora - Lokomotiva Vršovice
31 : 29
0 branek
20.02. [AK072]
S.Vršovice - TJ Sparta Kutná Hora
21 : 30
0 branek
19.12. [AK061]
TJ Sparta Kutná Hora - Sokol Šťáhlavy
26 : 43
0 branek
14.11. [AK039]
TJ Sparta Kutná Hora - HBC Strakonice
35 : 40
0 branek
17.10. [AK028]
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 31
0 branek
10.10. [AK021]
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sparta Kutná Hora
35 : 34
0 branek
Spol. přebor st. žáků sk.B
05.06. [CG060]
Kutná Hora - Házená Mělník B
17 : 15
8 branek
05.06. [CG058]
Kobylisy - Kutná Hora
8 : 18
5 branek
05.06. [CG053]
Chodov - Kutná Hora
14 : 12
4 branek
14.05. [CG040]
Příbram - Kutná Hora
12 : 21
3 branek
14.05. [CG034]
Házená Mělník B - Kutná Hora
11 : 10
4 branek
30.04. [CG030]
Kutná Hora - Kobylisy
18 : 4
7 branek
30.04. [CG025]
Kutná Hora - Příbram
14 : 6
4 branek
30.04. [CG023]
Všenory - Kutná Hora
6 : 11
3 branek
17.04. [CG020]
Kutná Hora - Chodov
20 : 14
6 branek
17.04. [CG018]
Házená Mělník B - Kutná Hora
3 : 23
4 branek
17.04. [CG015]
Kutná Hora - Příbram
24 : 11
2 branek
17.04. [CG013]
Kobylisy - Kutná Hora
4 : 35
5 branek
02.04. [CG008]
Kutná Hora - Kobylisy
35 : 2
4 branek
02.04. [CG006]
Příbram - Kutná Hora
17 : 19
0 branek
02.04. [CG004]
Kutná Hora - Všenory
15 : 6
3 branek
02.04. [CG002]
Chodov - Kutná Hora
14 : 12
5 branek
Přebor starších žáků - podzim
07.11. [CN060]
Házená Mělník A - Kutná Hora
22 : 5
0 branek
07.11. [CN058]
Kutná Hora - Úvaly
16 : 14
1 branek
Další
Předchozí kola
Skupina XXVI - Břve - výsledky
video
online
Karviná A - Dukla I
15 : 18
video
online
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 22
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 16
video
online
Dukla I - Zubří A
16 : 14
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Talent A
18 : 10
video
online
Karviná A - Zubří A
18 : 27
video
online
Dukla I - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 15
video
online
Zubří A - Talent A
23 : 28
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
29 : 23
video
online
Talent A - Dukla I
20 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Centrum Haná
24
23
0
1
611 : 386
46
2
Talent A
24
21
0
3
535 : 398
42
3
Dukla I
24
20
1
3
562 : 393
41
4
Zubří A
24
19
1
4
564 : 445
39
5
Sokol N. Veselí A
24
18
3
3
632 : 456
39
6
V. Bystřice
24
18
1
5
690 : 514
37
7
HBC Strakonice
24
16
2
6
526 : 427
34
8
Jičín
24
15
3
6
563 : 458
33
9
F.-Místek A
24
15
1
8
536 : 464
30
10
Karviná A
24
14
1
9
558 : 486
29
11
Náchod
24
14
0
10
525 : 506
28
12
HK Lovosice "A"
24
12
2
10
570 : 549
26
13
Dukla Praha II
24
13
0
11
498 : 474
26
14
S.Vršovice
24
12
0
12
478 : 456
24
15
Liberec
24
12
0
12
555 : 537
24
16
KP Brno A
24
7
0
17
452 : 555
14
17
AŠ Ml. Boleslav
24
6
1
17
426 : 600
13
18
Házená Mělník A
24
6
1
17
425 : 593
13
19
D.Králové
24
6
0
18
403 : 474
12
20
Sokol V. Meziříčí
24
5
1
18
466 : 613
11
21
Kopřivnice A
24
4
1
19
458 : 567
9
22
Rožnov p.R.
24
4
0
20
399 : 586
8
23
Napajedla
24
4
0
20
414 : 619
8
24
TJ STM Olomouc
24
3
1
20
484 : 602
7
25
Nový Jičín
24
2
2
20
461 : 633
6
Tabulka střelců
Martin Hrachovec
TJ Nový Jičín
231
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
226
Jakub Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
189
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Šachl
HBC Jičín
29
Martin Picha
1.HK Dvůr Králové
24
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ladislav Pazdera
Házená Mělník A
34
Filip Erbes
Handball KP Brno A
34
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.