Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
Rozpis soutěže
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Patrik Soukup
Post
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
87
Starty
2.liga mladší dorostenci M
15.05. [AL131]
Sokol Juliánov - Bystřice p.H.
30 : 30
9 branek
07.05. [AL123]
Bohunice - Sokol Juliánov
40 : 31
5 branek
24.04. [AL112]
TJ STM Olomouc - Sokol Juliánov
44 : 27
4 branek
17.04. [AL105]
Sokol Juliánov - Napajedla
33 : 30
3 branek
10.04. [AL078]
Sokol Juliánov - Žeravice
31 : 23
8 branek
03.04. [AL101]
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Juliánov
32 : 28
7 branek
20.03. [AL092]
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
32 : 31
7 branek
13.03. [AL090]
Sokol Ostrava - Sokol Juliánov
38 : 31
3 branek
13.12. [AL065]
Bystřice p.H. - Sokol Juliánov
25 : 35
2 branek
06.12. [AL057]
Sokol Juliánov - Bohunice
35 : 28
3 branek
28.11. [AL052]
Litovel - Sokol Juliánov
43 : 30
1 branek
21.11. [AL046]
Sokol Juliánov - TJ STM Olomouc
37 : 15
5 branek
25.10. [AL035]
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
39 : 40
6 branek
17.10. [AL026]
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
36 : 29
9 branek
11.10. [AL024]
Sokol Juliánov - Sokol Ostrava
37 : 33
7 branek
04.10. [AL013]
Sokol Juliánov - HK Ivančice
31 : 37
0 branek
27.09. [AL012]
Žeravice - Sokol Juliánov
28 : 32
4 branek
20.09. [AL002]
Sokol Juliánov - SKH Polanka n.O.
34 : 29
4 branek
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Tatran Litovel B
37 : 27
video
online
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 27
video
online
Krmelín - Šumperk
24 : 25
video
online
Vsetín - Holešov
36 : 29
video
online
Hranice B - L.Zubří
19 : 28
video
online
Zubří B - SKH Polanka n.O
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
24
19
2
3
725 : 563
40
2
MHK Karviná
24
15
3
6
721 : 632
33
3
SKH Polanka n.O
24
15
1
8
643 : 592
31
4
Zubří B
24
14
2
8
717 : 708
30
5
Rožnov p.R.
24
12
1
11
737 : 691
25
6
Šumperk
24
12
0
12
665 : 667
24
7
Hranice B
24
11
1
12
621 : 620
23
8
SKP F-M B
24
11
1
12
720 : 730
23
9
Vsetín
24
9
3
12
689 : 710
21
10
Holešov
24
8
3
13
704 : 804
19
11
Tatran Litovel B
24
8
1
15
693 : 733
17
12
L.Zubří
24
7
3
14
682 : 717
17
13
Krmelín
24
4
1
19
598 : 748
9
Tabulka střelců
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
225
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
172
Robert Plšek
TJ Holešov
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
54
Michal Hub
HC Zubří B
35
Michal Matějek
TJ Lesana Zubří
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Ulrych
TJ Lesana Zubří
46
David Petrtýl
TJ Šumperk
38
Jan Pindej
MHK Karviná
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.