Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.lga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Petr Kačmarik
Post
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
175
Starty
2.liga starší dorostenci M
14.05. [AI129]
Rožnov p.R. - Litovel
30 : 21
7 branek
23.04. [AI114]
Sokol II.Prostějov - Rožnov p.R.
28 : 31
5 branek
16.04. [AI103]
HK Ivančice - Rožnov p.R.
24 : 27
5 branek
02.04. [AI102]
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
31 : 34
6 branek
12.03. [AI089]
Rožnov p.R. - Žeravice
27 : 20
6 branek
27.02. [AI076]
Rožnov p.R. - Sokol V. Meziříčí
35 : 21
11 branek
20.02. [AI070]
Vsetín - Rožnov p.R.
24 : 24
6 branek
12.12. [AI063]
Litovel - Rožnov p.R.
29 : 29
2 branek
06.12. [AI059]
Rožnov p.R. - Kopřivnice
15 : 25
0 branek
29.11. [AI050]
Sokol Sokolnice - Rožnov p.R.
20 : 39
5 branek
21.11. [AI048]
Rožnov p.R. - Sokol II.Prostějov
40 : 24
2 branek
25.10. [AI036]
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
16 : 34
2 branek
17.10. [AI026]
Rožnov p.R. - V. Bystřice
29 : 18
6 branek
03.10. [AI015]
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
28 : 23
5 branek
26.09. [AI010]
Sokol V. Meziříčí - Rožnov p.R.
13 : 17
3 branek
19.09. [AI004]
Rožnov p.R. - Vsetín
41 : 23
5 branek
2.liga mladší dorostenci M
14.05. [AL129]
Rožnov p.R. - Litovel
19 : 22
10 branek
16.04. [AL103]
HK Ivančice - Rožnov p.R.
25 : 18
7 branek
02.04. [AL102]
Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
32 : 24
6 branek
12.03. [AL089]
Rožnov p.R. - Žeravice
28 : 21
5 branek
06.03. [AL081]
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
21 : 16
6 branek
27.02. [AL076]
Rožnov p.R. - Bystřice p.H.
25 : 17
6 branek
12.12. [AL063]
Litovel - Rožnov p.R.
31 : 36
11 branek
06.12. [AL059]
Rožnov p.R. - TJ STM Olomouc
32 : 19
5 branek
28.11. [AL050]
Napajedla - Rožnov p.R.
23 : 38
6 branek
21.11. [AL048]
Rožnov p.R. - TJ Sokol Centrum Haná
27 : 26
4 branek
24.10. [AL036]
Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
32 : 28
7 branek
17.10. [AL026]
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
36 : 29
11 branek
03.10. [AL015]
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
37 : 20
4 branek
27.09. [AL010]
Bystřice p.H. - Rožnov p.R.
18 : 24
3 branek
Další
Předchozí kola
Extraliga-umístění 9-10 - výsledky
video
online
Tatran Litovel - KP Brno
32 : 30
video
online
KP Brno - Tatran Litovel
27 : 32
Tabulka střelců
Jiří Brecko
Lokomotiva Louny
194
Zdeněk Kabát
TJ Chemička Ústí n.L.
192
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
42
Matěj Fanta
Sokol Kobylisy
38
Jiří Brecko
Lokomotiva Louny
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
46
Miroslav Pihera
TJ Chemička Ústí n.L.
42
Martin Hejzlar
HC TJ Náchod "B"
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.