Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga muži EF-baráž
Matěj Bodlák
Post
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
1
Starty
2.liga starší dorostenci M
23.04. [AI110]
Vsetín - SKH Polanka n.O.
28 : 37
0 branek
03.04. [AI099]
Kopřivnice - SKH Polanka n.O.
37 : 26
0 branek
20.03. [AI094]
SKH Polanka n.O. - Sokol Sokolnice
36 : 30
0 branek
12.03. [AI088]
Sokol II.Prostějov - SKH Polanka n.O.
29 : 36
0 branek
06.03. [AI081]
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
27 : 14
0 branek
21.02. [AI068]
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
32 : 37
0 branek
13.12. [AI066]
SKH Polanka n.O. - Žeravice
42 : 35
0 branek
06.12. [AI055]
HK Ivančice - SKH Polanka n.O.
36 : 33
0 branek
22.11. [AI044]
SKH Polanka n.O. - Vsetín
37 : 23
0 branek
14.11. [AI041]
Litovel - SKH Polanka n.O.
34 : 26
0 branek
03.10. [AI015]
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
28 : 23
0 branek
27.09. [AI011]
SKH Polanka n.O. - Sokol Telnice
38 : 25
0 branek
19.09. [AI002]
V. Bystřice - SKH Polanka n.O.
22 : 32
1 branek
1.liga mladší dorostenci
07.05. [AJ126]
Frýdek-Místek - Dukla
35 : 24
0 branek
30.04. [AJ116]
Karviná - Frýdek-Místek
21 : 33
0 branek
23.04. [AJ113]
Frýdek-Místek - HK B Most
26 : 23
0 branek
16.04. [AJ105]
V. Bystřice - Frýdek-Místek
32 : 34
0 branek
02.04. [AJ100]
Frýdek-Místek - Zubří
25 : 34
0 branek
05.03. [AJ083]
Talent Škoda JS Plzeň - Frýdek-Místek
28 : 25
0 branek
27.02. [AJ074]
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
34 : 28
0 branek
10.12. [AJ061]
Frýdek-Místek - Jičín
28 : 30
0 branek
05.12. [AJ060]
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 20
0 branek
28.11. [AJ050]
Frýdek-Místek - Karviná
30 : 30
0 branek
2.liga mladší dorostenci M
08.05. [AL121]
SKH Polanka n.O. - HK Ivančice
25 : 40
0 branek
17.04. [AL107]
SKH Polanka n.O. - Litovel
26 : 29
0 branek
20.03. [AL094]
SKH Polanka n.O. - Napajedla
36 : 30
0 branek
12.03. [AL088]
TJ Sokol Centrum Haná - SKH Polanka n.O.
31 : 26
0 branek
21.02. [AL068]
SKH Polanka n.O. - Sokol Juliánov
31 : 28
0 branek
13.12. [AL066]
SKH Polanka n.O. - Žeravice
25 : 22
0 branek
29.11. [AL054]
Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
37 : 31
0 branek
Další
Předchozí kola
Skupina XXVI - Břve - výsledky
video
online
Karviná A - Dukla I
15 : 18
video
online
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 22
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 16
video
online
Dukla I - Zubří A
16 : 14
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Talent A
18 : 10
video
online
Karviná A - Zubří A
18 : 27
video
online
Dukla I - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 15
video
online
Zubří A - Talent A
23 : 28
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
29 : 23
video
online
Talent A - Dukla I
20 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Centrum Haná
24
23
0
1
611 : 386
46
2
Talent A
24
21
0
3
535 : 398
42
3
Dukla I
24
20
1
3
562 : 393
41
4
Zubří A
24
19
1
4
564 : 445
39
5
Sokol N. Veselí A
24
18
3
3
632 : 456
39
6
V. Bystřice
24
18
1
5
690 : 514
37
7
HBC Strakonice
24
16
2
6
526 : 427
34
8
Jičín
24
15
3
6
563 : 458
33
9
F.-Místek A
24
15
1
8
536 : 464
30
10
Karviná A
24
14
1
9
558 : 486
29
11
Náchod
24
14
0
10
525 : 506
28
12
HK Lovosice "A"
24
12
2
10
570 : 549
26
13
Dukla Praha II
24
13
0
11
498 : 474
26
14
S.Vršovice
24
12
0
12
478 : 456
24
15
Liberec
24
12
0
12
555 : 537
24
16
KP Brno A
24
7
0
17
452 : 555
14
17
AŠ Ml. Boleslav
24
6
1
17
426 : 600
13
18
Házená Mělník A
24
6
1
17
425 : 593
13
19
D.Králové
24
6
0
18
403 : 474
12
20
Sokol V. Meziříčí
24
5
1
18
466 : 613
11
21
Kopřivnice A
24
4
1
19
458 : 567
9
22
Rožnov p.R.
24
4
0
20
399 : 586
8
23
Napajedla
24
4
0
20
414 : 619
8
24
TJ STM Olomouc
24
3
1
20
484 : 602
7
25
Nový Jičín
24
2
2
20
461 : 633
6
Tabulka střelců
Martin Hrachovec
TJ Nový Jičín
231
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
226
Jakub Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
189
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Šachl
HBC Jičín
29
Martin Picha
1.HK Dvůr Králové
24
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ladislav Pazdera
Házená Mělník A
34
Filip Erbes
Handball KP Brno A
34
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.