Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga muži EF-baráž
Lukáš Varhalík
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Centrum Haná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
173
Starty
1.liga mladší dorostenci
15.05. [AJ131]
V. Bystřice - Zlín
47 : 30
5 branek
07.05. [AJ123]
Talent Škoda JS Plzeň - V. Bystřice
34 : 37
0 branek
24.04. [AJ112]
Kopřivnice - V. Bystřice
41 : 39
1 branek
02.04. [AJ101]
Dukla - V. Bystřice
32 : 29
1 branek
20.03. [AJ092]
V. Bystřice - Karviná
32 : 39
2 branek
20.02. [AJ068]
HK Lovosice - V. Bystřice
43 : 43
0 branek
13.12. [AJ065]
Zlín - V. Bystřice
21 : 35
2 branek
29.11. [AJ052]
Sokol Nové Veselí - V. Bystřice
42 : 35
1 branek
22.11. [AJ046]
V. Bystřice - Kopřivnice
32 : 34
1 branek
14.11. [AJ039]
Frýdek-Místek - V. Bystřice
34 : 35
0 branek
24.10. [AJ035]
V. Bystřice - Dukla
25 : 39
3 branek
18.10. [AJ026]
Karviná - V. Bystřice
31 : 34
1 branek
11.10. [AJ024]
V. Bystřice - HK B Most
31 : 21
1 branek
04.10. [AJ013]
V. Bystřice - Jičín
35 : 33
7 branek
2.liga mladší dorostenci M
14.05. [AL128]
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
32 : 32
6 branek
08.05. [AL126]
Napajedla - TJ Sokol Centrum Haná
33 : 40
3 branek
30.04. [AL115]
HK Ivančice - TJ Sokol Centrum Haná
48 : 36
6 branek
24.04. [AL114]
TJ Sokol Centrum Haná - Rožnov p.R.
30 : 29
9 branek
09.04. [AL104]
Sokol Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 39
10 branek
03.04. [AL101]
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Juliánov
32 : 28
6 branek
20.03. [AL093]
Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná
25 : 31
10 branek
06.03. [AL082]
Bystřice p.H. - TJ Sokol Centrum Haná
29 : 29
5 branek
27.02. [AL075]
TJ Sokol Centrum Haná - Bohunice
38 : 34
6 branek
21.02. [AL071]
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
37 : 32
11 branek
12.12. [AL062]
TJ STM Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
35 : 27
5 branek
06.12. [AL060]
TJ Sokol Centrum Haná - Napajedla
38 : 31
9 branek
28.11. [AL049]
TJ Sokol Centrum Haná - HK Ivančice
38 : 30
15 branek
21.11. [AL048]
Rožnov p.R. - TJ Sokol Centrum Haná
27 : 26
8 branek
15.11. [AL038]
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Ostrava
41 : 19
8 branek
25.10. [AL035]
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
39 : 40
6 branek
Další
Předchozí kola
Skupina XXVI - Břve - výsledky
video
online
Karviná A - Dukla I
15 : 18
video
online
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 22
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 16
video
online
Dukla I - Zubří A
16 : 14
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Talent A
18 : 10
video
online
Karviná A - Zubří A
18 : 27
video
online
Dukla I - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 15
video
online
Zubří A - Talent A
23 : 28
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
29 : 23
video
online
Talent A - Dukla I
20 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Centrum Haná
24
23
0
1
611 : 386
46
2
Talent A
24
21
0
3
535 : 398
42
3
Dukla I
24
20
1
3
562 : 393
41
4
Zubří A
24
19
1
4
564 : 445
39
5
Sokol N. Veselí A
24
18
3
3
632 : 456
39
6
V. Bystřice
24
18
1
5
690 : 514
37
7
HBC Strakonice
24
16
2
6
526 : 427
34
8
Jičín
24
15
3
6
563 : 458
33
9
F.-Místek A
24
15
1
8
536 : 464
30
10
Karviná A
24
14
1
9
558 : 486
29
11
Náchod
24
14
0
10
525 : 506
28
12
HK Lovosice "A"
24
12
2
10
570 : 549
26
13
Dukla Praha II
24
13
0
11
498 : 474
26
14
S.Vršovice
24
12
0
12
478 : 456
24
15
Liberec
24
12
0
12
555 : 537
24
16
KP Brno A
24
7
0
17
452 : 555
14
17
AŠ Ml. Boleslav
24
6
1
17
426 : 600
13
18
Házená Mělník A
24
6
1
17
425 : 593
13
19
D.Králové
24
6
0
18
403 : 474
12
20
Sokol V. Meziříčí
24
5
1
18
466 : 613
11
21
Kopřivnice A
24
4
1
19
458 : 567
9
22
Rožnov p.R.
24
4
0
20
399 : 586
8
23
Napajedla
24
4
0
20
414 : 619
8
24
TJ STM Olomouc
24
3
1
20
484 : 602
7
25
Nový Jičín
24
2
2
20
461 : 633
6
Tabulka střelců
Martin Hrachovec
TJ Nový Jičín
231
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
226
Jakub Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
189
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Šachl
HBC Jičín
29
Martin Picha
1.HK Dvůr Králové
24
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ladislav Pazdera
Házená Mělník A
34
Filip Erbes
Handball KP Brno A
34
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.