Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Filip Kettner
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
170
Starty
2 liga muži JZČ
14.05. [AC130]
Č.Budějovice - Košutka
29 : 29
0 branek
30.04. [AC117]
Č.Budějovice - S.Vršovice
27 : 23
1 branek
20.03. [AC091]
Šťáhlavy - Č.Budějovice
19 : 23
3 branek
12.03. [AC090]
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 22
1 branek
27.02. [AC077]
Č.Budějovice - H.Brod
33 : 29
3 branek
21.02. [AC069]
Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
32 : 20
3 branek
1.liga starší dorostenci
28.05. [AG131]
HBC Strakonice 1921 - Zlín
34 : 31
1 branek
07.05. [AG123]
Talent Škoda JS Plzeň - HBC Strakonice 1921
34 : 35
1 branek
30.04. [AG118]
HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí
38 : 31
2 branek
06.03. [AG079]
Jičín - HBC Strakonice 1921
27 : 29
3 branek
20.02. [AG068]
HK Lovosice - HBC Strakonice 1921
34 : 28
2 branek
14.02. [AG065]
Zlín - HBC Strakonice 1921
31 : 34
4 branek
05.12. [AG057]
HBC Strakonice 1921 - Talent Škoda JS Plzeň
30 : 35
1 branek
27.11. [AG052]
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921
26 : 27
3 branek
24.10. [AG035]
HBC Strakonice 1921 - Dukla
25 : 37
1 branek
18.10. [AG026]
Karviná - HBC Strakonice 1921
27 : 25
1 branek
03.10. [AG013]
HBC Strakonice 1921 - Jičín
29 : 27
2 branek
19.09. [AG002]
HBC Strakonice 1921 - HK Lovosice
28 : 32
6 branek
2.liga starší dorostenci Č
02.04. [AH102]
Loko Louny - Loko Č.Budějovice
27 : 18
8 branek
20.03. [AH091]
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Č.Budějovice
32 : 20
9 branek
12.03. [AH090]
Loko Č.Budějovice - Třeboň
22 : 24
5 branek
05.03. [AH080]
TJ Sokol Úvaly - Loko Č.Budějovice
29 : 17
4 branek
27.02. [AH077]
Loko Č.Budějovice - 1.HK Dvůr Králové
26 : 26
13 branek
13.02. [AH069]
TJ Sokol Bělá - Loko Č.Budějovice
25 : 22
11 branek
13.12. [AH064]
1.HC Pardubice - Loko Č.Budějovice
35 : 23
8 branek
06.12. [AH058]
Loko Č.Budějovice - Sokol Nové Veselí B
27 : 19
9 branek
28.11. [AH051]
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
22 : 24
9 branek
21.11. [AH047]
Loko Č.Budějovice - Chodov
22 : 28
8 branek
14.11. [AH038]
Náchod - Loko Č.Budějovice
28 : 24
14 branek
25.10. [AH036]
Loko Č.Budějovice - Loko Louny
19 : 20
4 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
video
online
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
video
online
Ivančice - Napajedla
32 : 24
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
30 : 29
video
online
Telnice - Bohunice
22 : 26
video
online
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
22
17
2
3
570 : 511
36
2
Ivančice
22
17
1
4
615 : 524
35
3
Hustopeče
22
12
2
8
601 : 557
25
4
Maloměřice
22
10
3
9
584 : 563
23
5
Juliánov
22
9
4
9
640 : 641
22
6
Sokol II.Prostějov
22
10
1
11
641 : 640
21
7
SK Kuřim
22
9
1
12
647 : 662
19
8
Sokol Kostelec na Hané
22
9
1
12
570 : 581
19
9
Házená Tišnov
22
9
1
12
675 : 702
19
10
Telnice
22
7
2
13
569 : 664
16
11
Napajedla
22
7
1
14
575 : 589
15
12
Sokol V. Meziříčí
22
6
1
15
562 : 615
13
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
211
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
155
Roman Matušík
TJ Sokol Velké Meziříčí
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
55
Jakub Štěrba
HK Ivančice
43
Jiří Havlát
Házená Tišnov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
64
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
56
Adam Langer
Sokol Telnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.